Časovka KREDO - Kvasiny-Luisino - výsledky
Celkový počet závodníků: 70
22.05.2016
Cycling team Rychnov nad Kněžnou
www.stalak-devoss.cz
Žáci I
(6 - 11 let; ročník 2010 - 2005) - Délka závodu : 7,5 km; závodníků v kategorii: 12
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 215 | Nechuta Marek | 2007 | Bike Freaks Holice | 00:19:11.0 | 23,46 | |
2 | 214 | Nechutová Vendula | 2005 | Bike Freaks Holice | 00:19:13.0 | 00:00:02 | 23,42 |
3 | 211 | Vašátko Jan | 2005 | Ski Skuhrov | 00:20:42.0 | 00:01:31 | 21,74 |
4 | 207 | Beneš Marek | 2005 | 00:22:09.0 | 00:02:58 | 20,32 | |
5 | 213 | Vejběra Marek | 2008 | Cyklo Pokr | 00:23:34.0 | 00:04:23 | 19,09 |
6 | 210 | Korečková Aneta | 2005 | Nepasický Cykloteam | 00:23:53.0 | 00:04:42 | 18,84 |
7 | 203 | Verner Ondřej | 2006 | Wikow SKI Skuhrov | 00:24:08.0 | 00:04:57 | 18,65 |
8 | 217 | Hanykova Adélka | 2008 | STALAK Rychnov n.Kn. | 00:25:20.0 | 00:06:09 | 17,76 |
9 | 201 | Michlová Adéla | 2007 | Wikow SKI Skuhrov | 00:26:36.0 | 00:07:25 | 16,92 |
10 | 209 | Korečková Markéta | 2010 | Nepasický Cykloteam | 00:34:35.0 | 00:15:24 | 13,01 |
11 | 208 | Koreček Jakub | 2009 | Cyklo Nepasice | 00:35:30.0 | 00:16:19 | 12,68 |
12 | 216 | Řízková Veronika | 2009 | STALAK Rychnov n.Kn. | 00:40:36.0 | 00:21:25 | 11,08 |
Nejrychlejší kolo závodu: - 00:00:00.0
Žáci II
(12 - 14 let; ročník 2004 - 2002) - Délka závodu : 10,7 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 104 | Maryška Jan | 2002 | STALAK Rychnov n.Kn | 00:24:10.0 | 26,57 | |
2 | 106 | Stuchlík Jan | 2003 | STALAK Rychnov n.Kn | 00:26:02.0 | 00:01:52 | 24,66 |
3 | 205 | Drbula Tadeáš | 2004 | 00:35:30.0 | 00:11:20 | 18,08 | |
4 | 102 | Kubíčková Zuzana | 2004 | Wikow SKI Skuhrov | 00:36:05.0 | 00:11:55 | 17,79 |
5 | 112 | Smažíková Katka | 2004 | 00:36:45.0 | 00:12:35 | 17,47 |
Nejrychlejší kolo závodu: - 00:00:00.0
Junioři
(17 - 18 let; ročník 1999 - 1998) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Mojžíš Josef | 1999 | Apache LOKO Trutnov | 00:42:00.3 | 26,57 | |
2 | 13 | Tichý Martin | 1999 | Apache LOKO Trutnov | 00:44:05.2 | 00:02:04 | 25,31 |
Nejrychlejší kolo závodu: - 00:00:00.0
Ženy
(19 - 99 let; ročník 1997 - 1917) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Hrnčířová Lucie | 1984 | Carla Kupkolo | 00:53:25.1 | 20,89 | |
2 | 21 | Nosková Blanka | 1970 | Hradecký spinning klub | 01:00:13.4 | 00:06:48 | 18,53 |
3 | 9 | Andršová Kateřina | 1965 | TriClub Dobruška | 01:01:03.7 | 00:07:38 | 18,28 |
4 | 8 | Hepnarová Lenka | 1965 | Deštné | 01:06:39.5 | 00:13:14 | 16,74 |
Nejrychlejší kolo závodu: - 00:00:00.0
Muži
(19 - 29 let; ročník 1997 - 1987) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 9
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | Joska Marek | 1991 | BRC Endspurt | 00:38:47.7 | 28,77 | |
2 | 42 | Uhlíř Miroslav | 1990 | Cyklo Profi | 00:39:37.6 | 00:00:49 | 28,16 |
3 | 40 | Plšek Radek | 1991 | Cyklo Profi | 00:40:30.9 | 00:01:43 | 27,54 |
4 | 11 | Klícha Martin | 1988 | STALAK DeVOSS RK | 00:40:42.9 | 00:01:55 | 27,41 |
5 | 34 | Kunc Jan | 1991 | KUPKOLO.CZ | 00:44:01.9 | 00:05:14 | 25,34 |
6 | 28 | Slavíček Ondřej | 1991 | Nilfisk Cycling | 00:44:09.4 | 00:05:21 | 25,27 |
7 | 29 | Janeček Pavel | 1990 | BMC CZ Racing team | 00:45:07.4 | 00:06:19 | 24,73 |
8 | 39 | Skořepa Petr | 1995 | Whirpool author junior team | 00:45:52.1 | 00:07:04 | 24,33 |
9 | 38 | Říčař František | 1987 | TriClub Dobruška | 00:47:34.4 | 00:08:46 | 23,46 |
Nejrychlejší kolo závodu: - 00:00:00.0
Masters
(30 - 39 let; ročník 1986 - 1977) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 11
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | Čáp Lukáš | 1984 | HSK CYCLING TEAM | 00:37:44.7 | 29,57 | |
2 | 20 | Palguta Roman | 1977 | STALAK Rychnov n.Kn. | 00:39:12.6 | 00:01:27 | 28,46 |
3 | 17 | Javůrek Petr | 1977 | Loko Trutnov | 00:39:52.0 | 00:02:07 | 27,99 |
4 | 44 | Truhlář Jan | 1977 | Pítrs bikes | 00:40:04.3 | 00:02:19 | 27,85 |
5 | 15 | Hanyk Milan | 1984 | BMC CZ Racing team | 00:40:15.7 | 00:02:30 | 27,72 |
6 | 22 | Katera Martin | 1977 | JKF Jaroměř | 00:41:44.7 | 00:04:00 | 26,73 |
7 | 49 | Kwiecien pavel | 1983 | Jiskra Jaroměř | 00:41:52.5 | 00:04:07 | 26,65 |
8 | 36 | Bezděk Pavel | 1986 | Redpoint ELEVEN | 00:42:26.4 | 00:04:41 | 26,3 |
9 | 1 | Beneš Petr | 1978 | Hradec Králové | 00:44:35.2 | 00:06:50 | 25,03 |
10 | 46 | Dobiášovský Pavel | 1981 | CK Nový Bydžov | 00:45:06.8 | 00:07:22 | 24,74 |
11 | 41 | Pilnáček Radek | 1977 | HSK CYCLING TEAM | 00:48:23.3 | 00:10:38 | 23,06 |
Nejrychlejší kolo závodu: - 00:00:00.0
Veteráni I
(40 - 49 let; ročník 1976 - 1967) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 12
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:38:58.0 | 28,64 | |
2 | 30 | Hauf Jan | 1971 | STALAK Rychnov n.Kn. | 00:40:20.2 | 00:01:22 | 27,67 |
3 | 5 | Stráník Josef | 1972 | Tesaři Osík | 00:40:22.5 | 00:01:24 | 27,64 |
4 | 47 | Mádle Miroslav | 1976 | STALAK Rychnov n.Kn. | 00:41:22.8 | 00:02:24 | 26,97 |
5 | 50 | Zajíc Petr | 1968 | Cyklo Pokr | 00:43:39.5 | 00:04:41 | 25,56 |
6 | 52 | Karajanis Petr | 1976 | Loko Trutnov | 00:44:00.7 | 00:05:02 | 25,36 |
7 | 18 | Kašpar Pavel | 1972 | Libňatov-Svobodný | 00:46:21.6 | 00:07:23 | 24,07 |
8 | 7 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK CYCLING TEAM | 00:46:32.1 | 00:07:34 | 23,98 |
9 | 25 | Maryška Josef | 1973 | STALAK Rychnov n.Kn | 00:47:42.0 | 00:08:44 | 23,4 |
10 | 53 | Koreček Richard | 1976 | Cyklo Nepasice | 00:48:35.6 | 00:09:37 | 22,97 |
11 | 23 | Sejkora Josef | 1971 | Rychnov n.Kn. | 00:51:00.0 | 00:12:01 | 21,88 |
12 | 48 | David Václav | 1974 | Smiřice | 00:53:55.6 | 00:14:57 | 20,69 |
Nejrychlejší kolo závodu: - 00:00:00.0
Veteráni II
(50 - 59 let; ročník 1966 - 1957) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Krutílek Marek | 1965 | TT Pardubice | 00:45:09.0 | 24,72 | |
2 | 19 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfín Lhota p. Libčany | 00:45:14.7 | 00:00:05 | 24,67 |
3 | 4 | Stuchlík Petr | 1965 | STALAK Rychnov n.Kn | 00:45:29.5 | 00:00:20 | 24,53 |
4 | 31 | Nejl Martin | 1966 | TriClub Dobruška | 00:47:19.0 | 00:02:09 | 23,59 |
5 | 26 | Elich Jiří | 1964 | Apache LOKO Trutnov | 00:49:50.1 | 00:04:41 | 22,39 |
6 | 35 | Zítko David | 1959 | PSK Whirpool | 00:50:15.7 | 00:05:06 | 22,2 |
Nejrychlejší kolo závodu: - 00:00:00.0
Veteráni III
(60 - 99 let; ročník 1956 - 1917) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 9
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Bolehovský Vladimír | 1956 | STALAK Rychnov n.Kn | 00:45:18.3 | 24,63 | |
2 | 14 | Tlamka Lubomír | 1954 | 00:45:24.5 | 00:00:06 | 24,58 | |
3 | 12 | Doležal Luboš | 1954 | Cyklo Tony | 00:46:30.4 | 00:01:12 | 24 |
4 | 33 | Voňka Jiří | 1954 | Loko Trutnov | 00:46:34.8 | 00:01:16 | 23,96 |
5 | 6 | Jedlička Petr | 1956 | HSK CYCLING TEAM | 00:52:51.7 | 00:07:33 | 21,11 |
6 | 27 | Jiránek Jaroslav | 1948 | Nilfisk Cycling | 00:56:09.9 | 00:10:51 | 19,87 |
7 | 10 | Klícha Karel | 1946 | TriClub Dobruška | 01:05:23.5 | 00:20:05 | 17,07 |
8 | 2 | Zilvar Zdeněk | 1956 | sobotkasport.cz | 01:06:36.0 | 00:21:17 | 16,76 |
9 | 24 | Tománek Jaroslav | 1955 | TriClub Dobruška | 01:09:26.1 | 00:24:07 | 16,07 |