Malý Stalak Bike Cup - výsledky celkové, dle tratí
Celkový počet závodníků: 115
24.06.2017
Cycling team Rychnov nad Kněžnou
indigo.cyclingteamrk.cz/deti
Trať: Silnice ke koupališti 100, délka trati: 0,1 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 52 | Čížek Vojtěch | 2014 | ODR | Praha | 00:00:26.0 | 00:00:00 | 13,85 |
2 | 1 | Palgutová Zita | 2014 | ODR | INDIGO cycling team RK | 00:00:37.0 | 00:00:11 | 9,73 |
3 | 86 | Kuřatko Šimon | 2015 | ODR | SSport Hronov | 00:00:41.0 | 00:00:15 | 8,78 |
4 | 13 | Zajačík Josef | 2015 | ODR | Horní Jelení | 00:00:41.0 | 00:00:15 | 8,78 |
5 | 24 | Praus Tomáš | 2014 | ODR | Záchlumí | 00:00:44.0 | 00:00:18 | 8,18 |
6 | 49 | Podzimek Marek | 2014 | ODR | Rychnov nad Kněžnou | 00:01:13.0 | 00:00:47 | 4,93 |
7 | 97 | Zimmerova Eliska | 2015 | ODR | 00:01:13.0 | 00:00:47 | 4,93 | |
8 | 98 | Zimmerova Ema | 2015 | ODR | 00:01:29.0 | 00:01:03 | 4,04 | |
9 | 122 | Čížková Kateřina | 2014 | ODR | Hospoda Na Plácku | 00:01:30.0 | 00:01:04 | 4 |
10 | 119 | Žiláková Eliška | 2015 | ODR | Pítrs Bikes | 00:01:43.0 | 00:01:17 | 3,5 |
11 | 73 | Řízek Jakub | 2014 | ODR | INDIGO cycling team RK | 00:01:50.0 | 00:01:24 | 3,27 |
12 | 68 | Votroubek Dan | 2016 | ODR | Rk | 00:04:08.0 | 00:03:42 | 1,45 |
13 | 96 | Červená Markéta | 2014 | ODR | Dvůr Králové | Nedokončil |
Trať: Silnice ke koupališti 300, délka trati: 0,3 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Mihulka Jan | 2013 | NAD | Záchlumí | 00:01:15.0 | 00:00:00 | 14,4 |
2 | 23 | Prausová Lenka | 2013 | NAD | Záchlumí | 00:01:18.0 | 00:00:03 | 13,85 |
3 | 75 | Famfulíková Elena | 2013 | NAD | Hořice | 00:01:19.0 | 00:00:04 | 13,67 |
4 | 53 | Čížek Vojtěch | 2014 | NAD | Praha | 00:01:29.0 | 00:00:14 | 12,13 |
5 | 10 | Sejbalová Barunka | 2013 | NAD | Rychnov nad Kněžnou | 00:01:40.0 | 00:00:25 | 10,8 |
6 | 41 | Zaňková Veronika | 2013 | NAD | Rychnov nad Kněžnou | 00:01:53.0 | 00:00:38 | 9,56 |
7 | 46 | Slavíková Linda | 2013 | NAD | TC Dobruška | 00:01:56.0 | 00:00:41 | 9,31 |
8 | 106 | Volf Kryštof | 2013 | NAD | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:06.0 | 00:00:51 | 8,57 |
9 | 104 | Petráňová Eliška Marie | 2013 | NAD | Týniště nad Orlicí | 00:02:29.0 | 00:01:14 | 7,25 |
10 | 115 | Hovorka Štěpán | 2013 | NAD | Častolovice | 00:03:02.0 | 00:01:47 | 5,93 |
Trať: Okruh pod Altánek a kolem stromu zpět, délka trati: 0,55 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 126 | Sklenář Jaromír | 2011 | PRED | Verměřovice | 00:01:57.9 | 00:00:00 | 16,79 |
2 | 5 | Plucnar Matyáš | 2011 | PRED | LiberkBělá | 00:02:00.8 | 00:00:02 | 16,38 |
3 | 54 | Čížek Filip | 2011 | PRED | Praha | 00:02:07.6 | 00:00:09 | 15,51 |
4 | 55 | Páleník Vojta | 2011 | PRED | KostelecSkála | 00:02:16.0 | 00:00:18 | 14,55 |
5 | 28 | Burket Jan | 2011 | PRED | INDIGO cycling team RK | 00:02:20.8 | 00:00:22 | 14,05 |
6 | 118 | Žilák František | 2012 | PRED | Pítrs Bikes | 00:02:22.8 | 00:00:24 | 13,86 |
7 | 111 | Fraňo Matyáš | 2011 | PRED | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:24.0 | 00:00:26 | 13,75 |
8 | 50 | Mihulka Jiří | 2011 | PRED | Záchlumí | 00:02:26.1 | 00:00:28 | 13,55 |
9 | 116 | Frydrych Antonín | 2011 | PRED | 00:02:27.1 | 00:00:29 | 13,46 | |
10 | 84 | Jirásek Šimon | 2011 | PRED | S sport mtb junior team Hronov | 00:02:46.1 | 00:00:48 | 11,92 |
11 | 16 | Sklenář Jakub | 2012 | PRED | Verměřovice | 00:02:49.8 | 00:00:51 | 11,66 |
12 | 33 | Šíma Vojtěch | 2012 | PRED | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:51.2 | 00:00:53 | 11,56 |
13 | 88 | Veselý Jakub | 2011 | PRED | WoodSTAV VESELÝ | 00:02:52.4 | 00:00:54 | 11,48 |
14 | 18 | John Jan | 2011 | PRED | SSport Hronov | 00:02:53.8 | 00:00:55 | 11,39 |
15 | 112 | Zajačíková Lucie | 2012 | PRED | Horní Jelení | 00:03:11.1 | 00:01:13 | 10,36 |
16 | 35 | Žampa Jakub | 2011 | PRED | Sezemice | 00:03:18.7 | 00:01:20 | 9,96 |
17 | 21 | Votroubek Jan | 2012 | PRED | Rk | 00:03:25.7 | 00:01:27 | 9,62 |
18 | 124 | Brandejs Matyáš | 2012 | PRED | RK | 00:03:28.0 | 00:01:30 | 9,52 |
19 | 108 | Červená Anna | 2011 | PRED | Dvůr Králové | 00:03:34.3 | 00:01:36 | 9,24 |
20 | 3 | Kubíčková Anna | 2011 | PRED | INDIGO cycling team RK | 00:03:41.9 | 00:01:44 | 8,92 |
21 | 7 | Dvořáková Barbora | 2012 | PRED | INDIGO cycling team RK | 00:03:58.7 | 00:02:00 | 8,29 |
22 | 4 | Lábus Tadeáš | 2012 | PRED | Liberk | 00:04:09.5 | 00:02:11 | 7,93 |
Trať: Okruh pod Altánek a kolem stromu zpět, délka trati: 1,1 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Šumpík Jirka | 2009 | P1 | Bike Freaks Holice | 00:03:06.9 | 00:00:00 | 21,18 |
2 | 60 | Sulzbacher Vojtěch | 2010 | P1 | GIANT Pítrs bikes | 00:03:25.2 | 00:00:18 | 19,3 |
3 | 83 | Jirásková Ema | 2009 | P1 | S sport mtb junior team Hronov | 00:03:26.7 | 00:00:19 | 19,15 |
4 | 43 | Douděra Petr | 2009 | P1 | CC Choceň | 00:03:34.8 | 00:00:27 | 18,43 |
5 | 78 | Švanda Matyáš | 2009 | P1 | Kamenec u Poličky | 00:03:52.8 | 00:00:45 | 17 |
6 | 47 | Staněk Jan | 2010 | P1 | Cankovice | 00:03:53.9 | 00:00:47 | 16,93 |
7 | 6 | Dvořáková Aneta | 2009 | P1 | INDIGO cycling team RK | 00:04:06.0 | 00:00:59 | 16,1 |
8 | 14 | Zajačíková Eliška | 2010 | P1 | Horní Jelení | 00:04:08.5 | 00:01:01 | 15,93 |
9 | 74 | Famfulíková Barbora | 2010 | P1 | Hořice | 00:04:09.8 | 00:01:02 | 15,85 |
10 | 90 | Korečková Markéta | 2010 | P1 | Nepasicky cyklo tym | 00:04:27.7 | 00:01:20 | 14,79 |
11 | 123 | Hajro David Jiří | 2009 | P1 | Klub českých cyklistů Litomyšl | 00:04:30.5 | 00:01:23 | 14,64 |
12 | 125 | Brandejs Tobiáš | 2009 | P1 | RK | 00:04:37.4 | 00:01:30 | 14,27 |
13 | 72 | Řízková Veronika | 2009 | P1 | INDIGO cycling team RK | 00:04:40.5 | 00:01:33 | 14,11 |
14 | 15 | Novák Marek | 2009 | P1 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:45.7 | 00:01:38 | 13,86 |
15 | 77 | Hanousek Vojtěch | 2010 | P1 | INDIGO cycling team RK | 00:04:48.7 | 00:01:41 | 13,71 |
16 | 32 | Šíma Antonín | 2010 | P1 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:49.5 | 00:01:42 | 13,68 |
17 | 89 | Koreček Jakub | 2010 | P1 | Nepasicky cyklo tym | 00:04:51.0 | 00:01:44 | 13,61 |
18 | 94 | Petera Ondřej | 2010 | P1 | Krchleby | 00:04:54.6 | 00:01:47 | 13,44 |
19 | 39 | Kotyza Jan | 2010 | P1 | Hláska, Rychnov nad Kněžnou | 00:04:56.0 | 00:01:49 | 13,37 |
20 | 113 | Souhrada Tomáš | 2010 | P1 | RK | 00:05:18.0 | 00:02:11 | 12,45 |
21 | 11 | Sejbal Leoš | 2010 | P1 | Rychnov nad Kněžnou | 00:05:29.8 | 00:02:22 | 12 |
22 | 26 | Rašková Dominika | 2009 | P1 | Tri club Dobruška | 00:05:44.4 | 00:02:37 | 11,5 |
23 | 92 | Jambor Jakub | 2010 | P1 | Rychnov nad Kněžnou | 00:05:54.4 | 00:02:47 | 11,17 |
24 | 103 | Petráň Max | 2010 | P1 | Týniště nad Orlicí | 00:06:19.7 | 00:03:12 | 10,43 |
Trať: Okruh pod Altánek + singltrek, délka trati: 2,4 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 66 | Nechuta Marek | 2007 | P2 | Bike Freaks Holice | 00:07:53.5 | 00:00:00 | 18,25 |
2 | 58 | Novák Vojtěch | 2007 | P2 | Bike Freaks Holice | 00:07:56.4 | 00:00:02 | 18,13 |
3 | 65 | Elčkner Nick | 2007 | P2 | Cyklo Bendl | 00:08:25.7 | 00:00:32 | 17,08 |
4 | 76 | Janovský Tomáš | 2008 | P2 | Kramolna | 00:08:49.3 | 00:00:55 | 16,32 |
5 | 9 | Šretr Michal | 2008 | P2 | SSPORT HRONOV | 00:09:17.8 | 00:01:24 | 15,49 |
6 | 40 | Zaňka Jakub | 2008 | P2 | Rychnov nad Kněžnou | 00:09:30.2 | 00:01:36 | 15,15 |
7 | 17 | John Antonín | 2008 | P2 | SSport Hronov | 00:09:41.5 | 00:01:48 | 14,86 |
8 | 80 | Jelínková Nicol | 2008 | P2 | Express CZ Scott team Kolín | 00:09:45.5 | 00:01:51 | 14,76 |
9 | 12 | Heřman Jáchym | 2008 | P2 | INDIGO cycling team RK | 00:10:20.9 | 00:02:27 | 13,91 |
10 | 2 | Kubíček Vojtěch | 2007 | P2 | INDIGO cycling team RK | 00:10:25.7 | 00:02:32 | 13,81 |
11 | 107 | Lehká Lucie | 2007 | P2 | Ústí nad Orlicí | 00:10:44.6 | 00:02:51 | 13,4 |
12 | 44 | Douděra Filip | 2007 | P2 | CC Choceň | 00:10:46.2 | 00:02:52 | 13,37 |
13 | 27 | Burketová Kateřina | 2008 | P2 | INDIGO cycling team RK | 00:11:44.9 | 00:03:51 | 12,26 |
14 | 114 | Souhrada Jan | 2007 | P2 | RK | 00:12:02.4 | 00:04:08 | 11,96 |
15 | 45 | Slavík Viktor | 2008 | P2 | TC Dobruška | 00:12:04.1 | 00:04:10 | 11,93 |
16 | 93 | Petera Jindřich | 2008 | P2 | Krchleby | 00:12:05.7 | 00:04:12 | 11,9 |
17 | 25 | Rašek Martin | 2007 | P2 | Tri club Dobruška | 00:13:02.6 | 00:05:09 | 11,04 |
Trať: Okruh pod Altánek + singltrek, délka trati: 3,2 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | Šumpík Pavel | 2006 | MZ | Bike Freaks Holice | 00:10:06.6 | 00:00:00 | 18,99 |
2 | 34 | Doležalová Markéta | 2005 | MZ | Bike Freaks Holice | 00:11:11.6 | 00:01:05 | 17,15 |
3 | 63 | Saidl Filip | 2006 | MZ | Giant Pítrsbikes | 00:11:26.6 | 00:01:19 | 16,78 |
4 | 85 | Vojta Soukup | 2005 | MZ | Hradec Králové | 00:11:40.7 | 00:01:34 | 16,44 |
5 | 61 | Sulzbacherová Martina | 2005 | MZ | GIANT Pítrs bikes | 00:12:22.2 | 00:02:15 | 15,52 |
6 | 57 | Sládková Anežka | 2005 | MZ | SK Žamberk Tessuti Sport | 00:12:34.2 | 00:02:27 | 15,27 |
7 | 102 | Lehký Adam | 2005 | MZ | Ústí nad Orlicí | 00:12:36.9 | 00:02:30 | 15,22 |
8 | 8 | Šretrová Lucie | 2006 | MZ | SSPORT HRONOV | 00:12:37.6 | 00:02:30 | 15,2 |
9 | 42 | Douděrová Kateřina | 2006 | MZ | CC Choceň | 00:13:15.6 | 00:03:08 | 14,48 |
10 | 30 | Šulcová Adéla | 2006 | MZ | SSport Hronov | 00:13:41.9 | 00:03:35 | 14,02 |
11 | 101 | Beránek Jindřich | 2006 | MZ | Beryteam | 00:13:43.0 | 00:03:36 | 14 |
12 | 87 | Tomasová Alice | 2005 | MZ | Lično | 00:16:11.9 | 00:06:05 | 11,85 |
13 | 71 | Štencl Ondřej | 2006 | MZ | Javornice | 00:16:57.6 | 00:06:50 | 11,32 |
14 | 121 | Kavka Matyáš | 2005 | MZ | Vlkov | 00:17:13.4 | 00:07:06 | 11,15 |
Trať: Okruh pod Altánek + singltrek, délka trati: 4 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 105 | Horák Dominik | 2001 | KAD | Bike Academy Opletal | 00:11:14.3 | 00:00:00 | 21,35 |
2 | 79 | Vrabec Jiří | 2002 | KAD | Bike Freaks Holice | 00:11:35.1 | 00:00:20 | 20,72 |
3 | 109 | Kovaříček Vojtěch | 2002 | KAD | Prestige cycling team | 00:11:51.9 | 00:00:37 | 20,23 |
4 | 117 | Pleskačová Natálie | 2003 | SZ | Express CZ Scott team Kolín | 00:12:44.0 | 00:01:29 | 18,85 |
5 | 95 | Pařez Tomáš | 2004 | SZ | Express CZ Scott team Kolín | 00:12:51.2 | 00:01:36 | 18,67 |
6 | 110 | Skála Daniel | 2001 | KAD | Doudleby nad Orlicí | 00:13:12.3 | 00:01:58 | 18,17 |
7 | 56 | Sládek Adam | 2002 | KAD | SK Žamberk Tessuti Sport | 00:13:22.2 | 00:02:07 | 17,95 |
8 | 67 | Hrčka Martin | 2003 | SZ | Mergl | 00:13:23.8 | 00:02:09 | 17,91 |
9 | 59 | Bukač Adam | 2003 | SZ | Velocentrum Pardubice | 00:14:01.5 | 00:02:47 | 17,11 |
10 | 100 | Beránek Jiří | 2004 | SZ | Beryteam | 00:16:24.0 | 00:05:09 | 14,63 |
11 | 91 | Korečková Aneta | 2004 | SZ | Česká Republika | 00:19:20.8 | 00:08:06 | 12,4 |
12 | 70 | Štencl Jakub | 2003 | SZ | Javornice | Nedokončil |
Trať: Okruh pod Altánek a kolem stromu zpět, délka trati: 1,65 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 120 | Mrázková Lucie | 1981 | MAM | TC Dobruška | 00:03:55.0 | 00:00:00 | 25,28 |
2 | 36 | Zajačíková Miroslava | 1982 | MAM | Horní Jelení | 00:04:09.0 | 00:00:14 | 23,86 |
3 | 185 | Korečková Gabriela | 1980 | MAM | Cyklo Nepasice | 00:04:11.0 | 00:00:16 | 23,67 |