Českopetrovická koolna 2018 - seznam závodníků dle kategorií


Žačky

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
26Luzarová Tereza 2004Biketeam TJ Zlaté Hory
27Kotasová Natálie 2004Biketeam TJ Zlaté Hory
67Kovačičinová Tereza 2004SC Samotišky
68Drápelová Magdalena 2003SC Samotišky


Žáci

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
1Svoboda Marian 2003UNIKOVO MTB TEAM
5Švrčina Jiří 2004Svobodne Heřmanice
38Zvědělík Ondřej 2005ACS Drak Vrbno
43Velc Roman 2004Fenix Ski Team Jeseník
64Kovačičin Šimon 2005SC Samotišky
65Drápela Matěj 2004SC Samotišky
66Mádr Lukáš 2003SC Samotišky
75Spurný Václav 2006SC Samotišky
76Zaoral Jan 2006SC Samotišky
77Lexa Richard 2007SC Samotišky


Ženy 16-39let

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
8Vincourová Adéla 1993Esenbáci
12Fojtíková Hana 1979CTB Brandýs nad Orlicí
21Kašparová Lenka 1979Biketeam TJ Zlaté Hory
30Fidlerova Iva 1983Bruntál
41Krpálková Martina 1991eSeNBáci


Ženy 40 let a starší

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město


Junioři 16-18

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
4Švrčina Vojťech 2001Svobodne Heřmanice
13Volík Marek 2000Force GO! Jeseník
18Horák Dominik 2001KC Kooperativa Jablonec nad Nisou
20Kašpar Lukáš 2000Biketeam TJ Zlaté Hory
69Vaněk Petr 2001SC Samotišky
72Adam Zubatý 2002Mapei Merida Kaňkovský


Muži 19-29let

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
14Mikulecký Pavel 1991Vysoké Mýto
40Halfar Martin 1989eSeNBáci
70Gasta Evžen 1999SC Samotišky


Muži 30-39let

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
10Růžička Tomáš 1985CTB Brandýs nad Orlicí
24Sobala Martin 1984Biketeam TJ Zlaté Hory
31Pospíšil Petr 1979Rock MachineCyklomax
32Kovář Daniel 1980FORCE go! JESENÍK
48Gajdoš David 1979Fitko Jeseník
51Tomáš Černil 1981eSeNBáci


Muži 40-49let

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
3Švrčina Miroslav 1975Svobodne Heřmanice
19Kašpar Petr 1975Biketeam TJ Zlaté Hory
23Vychodil Tomáš 1976Biketeam TJ Zlaté Hory
35Žák Marek 1976Jeseničtí Orli


Muži 50-59let

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
6Neumann Boris 1968eSeNBaci Jeseník
9Nevosad Jindřich 1962Zlaté Hory
22Uchytil Alois 1966Biketeam TJ Zlaté Hory
25Sobala Miroslav 1962Biketeam TJ Zlaté Hory
44Hudeček Dušan 1964Cycloracing Olomouc


Muži nad 60

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
7Raida Ivo 1955esenbáci Jeseník
16Kouřil Jiří 1955Fitko Jeseník
29Dubec Jiří 1951Biketeam TJ Zlaté Hory
54Všetička Zdeněk 1953SKP Olomouc
55Keprt Jan 1954Nadoraz Z8břeh


OPEN muži

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město


OPEN ženy

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město


Elektrokola

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město


Benjamínci

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
49Vodicová Adéla 2014Výšovice
50Vodica Dominik 2016Výšovice


Předžáci

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
34Kovář Jakub 2012FORCE go! JESENÍK
39Zvědělík Jakub 2011ACS Drak Vrbno
73Vašek Adam 2011SC Samotišky
74Vašek Adam 2011SC Samotišky


Malí žáčci

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
17Kraus Jan 2008Dlouhoňovice
28Uchytil Marek 2009Biketeam TJ Zlaté Hory
33Kovář Jan 2010FORCE go! JESENÍK
36Žák Ondřej 2010Jeseničtí Orli
37Žáková Barbora 2008Jeseničtí Orli
45Majkráková Laura 2010Karviná
47Gajdoš Matěj 2009Fenix ski team Jeseník
56Zapletal Antonín 2010Jeseník
57Patrmannová Elen 2010SC Samotišky
58Chudada Adam 2008SC Samotišky
60Vašková Štěpánka 2009SC Samotišky
71Kubín Tomáš 2010SC Samotišky


Mladší žáci

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
2Svoboda Marcel 2007UNIKOVO MTB TEAM
11Tobiáš Jáchym 2006Biatlon Letohrad
42Doleček Přemysl 2007SK Žamberk Tessuti sport
46Gajdošová Viktorie 2006Fenix ski team Jeseník
59Vašková Kateřina 2007SC Samotišky
61Lexa Richard 2007SC Samotišky
62Zaoral Jan 2006SC Samotišky
63Spurný Václav 2006SC Samotišky