stop-time.cz Půlmaraton Vysoké Mýto 2019 Nová přihláška Přihlášení - kategorie Přihlášení - startovní čísla Pořadatel, kategorie, GDPR


Půlmaraton Vysoké Mýto 2019 - seznam závodníků dle kategorií


Muži do 40 let

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
3Švec Jakub 1987SBR TRITEAM LITOMYŠL
4Smrčka Stanislav 1979Kaliště
9Čejka Bořivoj 1980Triathlon Team Chrudim
10Urbánek Michal 1983#GLADIATORRACETEAM
11Stratílek Vojtěch 1993Orel Vysoké Mýto
16Chaloupka Jan 1990Široký Důl
17Strapek Tomáš 1986SupíkoviceRYCHLEBY
19Odložil Jan 1992Vysoké Mýto
20Hanulík Vladan 1980Pardubice
21Ráb Ludvík 1982Horní Sloupnice
25Švarc Ondřej 1991Vysoké Mýto
26Stříteský Daniel 1992Vysoké Mýto
28Mokrejš Leoš 1993Vysoké Mýto
30Kouřil Tomáš 1993AC Vysoké Mýto
41Hanousek Jiří 1988Road Racing Podorlicko
43Liška Radek 1983Běžecká škola Teplice
48Kopecký Ivo 1991Vysoké Mýto
49Mikuška Josef 1981Uničov
51Ryšavý Tomáš 1986SRTG Česká Třebová
52Müller Michal 1988SRTG Česká Třebová
60Bašarin Tomáš 1990Choceň
63Linek Jakub 1982Potštejn
64Špaček Jiří 1983Šogorisa Ostřetín
68Ludvíček Josef 1989VračoviceOrlov
74Beneš Michal 1983RUNSPORT TEAM
76Kopecký Lukáš 1984Vysoké Mýto
77Poslušný Pavel 1983Vysoké Mýto
81Kováč Tomáš 1982Choceň Plchůvky
84Jan Tomek 1993San piegopardubice
85Tajsler Jan 1993Pardubice
86Roman Pála 1982Médea boxing team
89Homolka Martin 1990HK Choceň
91Sládek František 1983Presstextile
97Dycka Jan 1980Podrazek
105Švarc David 1997Vysoké Mýto
108Kocian Jakub 1983Superlife.cz
111Pešina Jan 1989FTC Vysoké Mýto
112Kozák Ondřej 1988Vysoké Mýto
117Jiskra Tadeáš 2002Dolní Újezd


Muži nad 40 let

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
1Prokopec Daniel 1970Dannyho parťáci
5Michal J.M. Miler 1974Klub deskových her Fénix
6Krátký Josef 1965Hvězda Pardubice
13Harvan Marek 1967Dannyho parťáci běh Vysoké Mýto
15Bálka Stanislav 1970SVVAT
22Zámečník Ondřej 1979Šumík team
29Příhoda Martin 1979KaMikaze team
31Kouřil Karel 1972AC Vysoké Mýto
32Pavel Karal 1970Luže
33Werbitzky Marek 1969
34Jirout Bohumil 1973Profistav
35Bárta Josef 1977Běžecká škola Vysokomýtsko Dannyho parťáci
36Teplý Jaroslav 1978Horse club Mário Bučina
40Rautenkranc Miroslav 1964SK Donocykl
44Šulc Jiří 1962Chřibská
45Drnek Martin 1975Drndíci
46Rezek Jaroslav 1970AK Zlatníky
47Herman Jiří 1962Dáseň
56Slavík Radek 1966Vinice Vysoké Mýto
61Hurák Jan 1976Vysoké Mýto
62Rejcha Karel 1974BK Barium Vysoká nad Labem
65Krikl Pavel 1979CK Slovan Moravská Třebová
67Kadidlo Jiří 1972CK Slovan Moravská Třebová
69Tomeček Jaroslav 1975BehejBrno.com
70Čech Daniel 1976VM Cross
71Trnka Jiří 1976Běžím, tedy jedu
72Pospíšil Tomáš 1978Genaro Žampach
78Horák Martin 1973IRONMAN Sudoměř team
83Socha Ladislav 1975Sloupnice
92Knytl Pavel 1968CC Choceň
93Ondejčík Milan 1973Choceň
94Procházka Michal 1977Orlov
98Jiskra Jaroslav 1978Dolní Újezd
101Šafr Jiří 1977Dannyho parťáci Vysoké Mýto
110Víšek Petr 1978Choceň Plchovice
113Němec Radek 1977Litomyšl
114Provazník Milan 1967Vysoké Mýto
115Laba Robert 1978Vysoké Mýto
118Buryan Michal 1977Vysoké Mýto


Ženy do 40 let

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
2Hudcova Martina 1980Česká republika
7Vavrečková Lucie 2003Pardubice
8Harciníková Petra 1986Vysoké Mýto
12Jiroutková Zlata 1994Skuteč
14Slavikova Martina 1988
18Flídrová Lenka 1984Iscarex
24Radimecká Ola 1981Růžoffky v běhu Litomyšl
27Suchomelová Aneta 1992Dannyho parťáci Vysoké Mýto
37Kotlářová Jindřiška 1984Potštejn
38Luňáčková Lucie 2001Rozhoupej město
39Dolečková Veronika 1995Choceň
42Lišková Barbora 1988Běžecká škola Teplice
50Mikušková Lucie 1989Uničov
53Švecová Adéla 2005Vysoké Mýto
55Norocelová Eva 1987SRTG Česká Třebová
59Voříšková Kristýna 1988Choceň
73Čápová Kateřina 1983Šneci v běhu
75Pražáková Kristýna 1983Šneci v běhu
88Myšáková Marie 1984
90Pinkasová Tereza 1997HK Choceň
96Dyckova Sarka 1982Vysoke Myto
103Limova Alena 1980Vysoke Mýto
106Dostálová Denisa 1996Vysoké Mýto
107Dostálová Tereza 2001Vysoké Mýto
116Labová Renata 1983Vysoké Mýto
119Šimonová Barbora 1987Nové Město na Moravě


Ženy nad 40 let

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
23Víšková Mirka 1974Chrudim
54Pazderová Alena 1975Dannyho parťáci Vysoké Mýto
57Šedová Jana 1973
58Bašarinová Michaela 1968Choceň
66Kriklová Alena 1979Jaroměřice
79Ospaldová Jana 1970RůžOFFky v běhu
80Štanglerová Jitka 1977Choceň
82Tomášová Petra 1973Choceň
87Kudrnová Lenka 1978
95Kovářová Monika 1965Horní Jelení
99Kalousová Hana 1978Vysoké Mýto
100Stejskalová Andrea 1972RůžOFFky Litomyšl
102Benešová Lucie 1972Vysoké Mýto
104Papoušková Eva 1970Vysoké Mýto
109Milerova Vera 1978Dannyho partaci