stop-time.cz Půlmaraton Vysoké Mýto 2019 Nová přihláška Přihlášení - kategorie Přihlášení - startovní čísla Pořadatel, kategorie, GDPR


Půlmaraton Vysoké Mýto 2019 - seznam závodníků dle startovního čísla


Počet přihlášených závodníků: 119

St.č.Příjmení jménoRočníkKategorieTým/město
1Prokopec Daniel 1970 M40Dannyho parťáci
2Hudcova Martina 1980 Z39Česká republika
3Švec Jakub 1987 M39SBR TRITEAM LITOMYŠL
4Smrčka Stanislav 1979 M39Kaliště
5Michal J.M. Miler 1974 M40Klub deskových her Fénix
6Krátký Josef 1965 M40Hvězda Pardubice
7Vavrečková Lucie 2003 Z39Pardubice
8Harciníková Petra 1986 Z39Vysoké Mýto
9Čejka Bořivoj 1980 M39Triathlon Team Chrudim
10Urbánek Michal 1983 M39#GLADIATORRACETEAM
11Stratílek Vojtěch 1993 M39Orel Vysoké Mýto
12Jiroutková Zlata 1994 Z39Skuteč
13Harvan Marek 1967 M40Dannyho parťáci běh Vysoké Mýto
14Slavikova Martina 1988 Z39
15Bálka Stanislav 1970 M40SVVAT
16Chaloupka Jan 1990 M39Široký Důl
17Strapek Tomáš 1986 M39SupíkoviceRYCHLEBY
18Flídrová Lenka 1984 Z39Iscarex
19Odložil Jan 1992 M39Vysoké Mýto
20Hanulík Vladan 1980 M39Pardubice
21Ráb Ludvík 1982 M39Horní Sloupnice
22Zámečník Ondřej 1979 M40Šumík team
23Víšková Mirka 1974 Z40Chrudim
24Radimecká Ola 1981 Z39Růžoffky v běhu Litomyšl
25Švarc Ondřej 1991 M39Vysoké Mýto
26Stříteský Daniel 1992 M39Vysoké Mýto
27Suchomelová Aneta 1992 Z39Dannyho parťáci Vysoké Mýto
28Mokrejš Leoš 1993 M39Vysoké Mýto
29Příhoda Martin 1979 M40KaMikaze team
30Kouřil Tomáš 1993 M39AC Vysoké Mýto
31Kouřil Karel 1972 M40AC Vysoké Mýto
32Pavel Karal 1970 M40Luže
33Werbitzky Marek 1969 M40
34Jirout Bohumil 1973 M40Profistav
35Bárta Josef 1977 M40Běžecká škola Vysokomýtsko Dannyho parťáci
36Teplý Jaroslav 1978 M40Horse club Mário Bučina
37Kotlářová Jindřiška 1984 Z39Potštejn
38Luňáčková Lucie 2001 Z39Rozhoupej město
39Dolečková Veronika 1995 Z39Choceň
40Rautenkranc Miroslav 1964 M40SK Donocykl
41Hanousek Jiří 1988 M39Road Racing Podorlicko
42Lišková Barbora 1988 Z39Běžecká škola Teplice
43Liška Radek 1983 M39Běžecká škola Teplice
44Šulc Jiří 1962 M40Chřibská
45Drnek Martin 1975 M40Drndíci
46Rezek Jaroslav 1970 M40AK Zlatníky
47Herman Jiří 1962 M40Dáseň
48Kopecký Ivo 1991 M39Vysoké Mýto
49Mikuška Josef 1981 M39Uničov
50Mikušková Lucie 1989 Z39Uničov
51Ryšavý Tomáš 1986 M39SRTG Česká Třebová
52Müller Michal 1988 M39SRTG Česká Třebová
53Švecová Adéla 2005 Z39Vysoké Mýto
54Pazderová Alena 1975 Z40Dannyho parťáci Vysoké Mýto
55Norocelová Eva 1987 Z39SRTG Česká Třebová
56Slavík Radek 1966 M40Vinice Vysoké Mýto
57Šedová Jana 1973 Z40
58Bašarinová Michaela 1968 Z40Choceň
59Voříšková Kristýna 1988 Z39Choceň
60Bašarin Tomáš 1990 M39Choceň
61Hurák Jan 1976 M40Vysoké Mýto
62Rejcha Karel 1974 M40BK Barium Vysoká nad Labem
63Linek Jakub 1982 M39Potštejn
64Špaček Jiří 1983 M39Šogorisa Ostřetín
65Krikl Pavel 1979 M40CK Slovan Moravská Třebová
66Kriklová Alena 1979 Z40Jaroměřice
67Kadidlo Jiří 1972 M40CK Slovan Moravská Třebová
68Ludvíček Josef 1989 M39VračoviceOrlov
69Tomeček Jaroslav 1975 M40BehejBrno.com
70Čech Daniel 1976 M40VM Cross
71Trnka Jiří 1976 M40Běžím, tedy jedu
72Pospíšil Tomáš 1978 M40Genaro Žampach
73Čápová Kateřina 1983 Z39Šneci v běhu
74Beneš Michal 1983 M39RUNSPORT TEAM
75Pražáková Kristýna 1983 Z39Šneci v běhu
76Kopecký Lukáš 1984 M39Vysoké Mýto
77Poslušný Pavel 1983 M39Vysoké Mýto
78Horák Martin 1973 M40IRONMAN Sudoměř team
79Ospaldová Jana 1970 Z40RůžOFFky v běhu
80Štanglerová Jitka 1977 Z40Choceň
81Kováč Tomáš 1982 M39Choceň Plchůvky
82Tomášová Petra 1973 Z40Choceň
83Socha Ladislav 1975 M40Sloupnice
84Jan Tomek 1993 M39San piegopardubice
85Tajsler Jan 1993 M39Pardubice
86Roman Pála 1982 M39Médea boxing team
87Kudrnová Lenka 1978 Z40
88Myšáková Marie 1984 Z39
89Homolka Martin 1990 M39HK Choceň
90Pinkasová Tereza 1997 Z39HK Choceň
91Sládek František 1983 M39Presstextile
92Knytl Pavel 1968 M40CC Choceň
93Ondejčík Milan 1973 M40Choceň
94Procházka Michal 1977 M40Orlov
95Kovářová Monika 1965 Z40Horní Jelení
96Dyckova Sarka 1982 Z39Vysoke Myto
97Dycka Jan 1980 M39Podrazek
98Jiskra Jaroslav 1978 M40Dolní Újezd
99Kalousová Hana 1978 Z40Vysoké Mýto
100Stejskalová Andrea 1972 Z40RůžOFFky Litomyšl
101Šafr Jiří 1977 M40Dannyho parťáci Vysoké Mýto
102Benešová Lucie 1972 Z40Vysoké Mýto
103Limova Alena 1980 Z39Vysoke Mýto
104Papoušková Eva 1970 Z40Vysoké Mýto
105Švarc David 1997 M39Vysoké Mýto
106Dostálová Denisa 1996 Z39Vysoké Mýto
107Dostálová Tereza 2001 Z39Vysoké Mýto
108Kocian Jakub 1983 M39Superlife.cz
109Milerova Vera 1978 Z40Dannyho partaci
110Víšek Petr 1978 M40Choceň Plchovice
111Pešina Jan 1989 M39FTC Vysoké Mýto
112Kozák Ondřej 1988 M39Vysoké Mýto
113Němec Radek 1977 M40Litomyšl
114Provazník Milan 1967 M40Vysoké Mýto
115Laba Robert 1978 M40Vysoké Mýto
116Labová Renata 1983 Z39Vysoké Mýto
117Jiskra Tadeáš 2002 M39Dolní Újezd
118Buryan Michal 1977 M40Vysoké Mýto
119Šimonová Barbora 1987 Z39Nové Město na Moravě