stop-time.cz Časovka INDIGO Semechnice 2019 Nová přihláška Přihlášení - kategorie Přihlášení - startovní čísla Pořadatel, kategorie, GDPR


Časovka INDIGO Semechnice 2019 - seznam závodníků dle kategorií


Žáci I

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
101Dvořáková Barbora 2012INDIGO cycling team RK
102Dvořáková Aneta 2009INDIGO cycling team RK
103vejběra marek 2008cyklopokr
107Řízková Veronika 2009Indigo cykling team RK
109Heřman Josef 2008Indigo cycling team RK
110Heřmanová Ráchel 2011Indigo cycling team RK
111Karajanis Nikos 2011Na poslední chvíli
112Burketová Kateřina 2008Indigo cycling team RK
113Burket Jan 2011Indigo cycling team RK
114Šumpík Jiří 2009BIKE FREAKS HOLICE
116Seifertova Tereza 2010Indigo cykling team RK


Žáci II

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
104Doležalová Markéta 2005BIKE FREAKS HOLICE
105Nechutová Vendula 2005BIKE FREAKS HOLICE
106Nechuta Marek 2007BIKE FREAKS HOLICE
108Všetička Jan 2007TriClub Dobruška
115Šumpík Pavel 2006BIKE FREAKS HOLICE


Kadeti

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město


Juniorky

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město


Junioři

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
55Křivanec Karel 2001BIKE FREAKS HOLICE


Muži

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
6Hauf Jan 1999INDIGO cycling team RK
19Michal Břeň 1990FOREMMA CC Polička
38Miroslav Uhlíř 1990Cykloprofi GoldFren
39Roček Miroslav 1999Cykloprofi GoldFren
54jaroš vaclav 2000Rafkarna IDEA cycling team


Masters

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
8Vosátka Tomáš 1982RockMachine Cyklomax
10Kwiecien Pavel 1983TJ Jiskra Jaroměř
12Šmahel Michal 1985CYKLO POKR Pardubice
14Říčař František 1987Triclub Dobruška
15Kašpar Zbyněk 1989
16Kratochvíl Tomáš 1981Pardubice
27Fišar Petr 1984Hradecký Spinning Klub
40Řizek Pavel 1980Indigo cykling team RK
41Fejk Lukáš 1988Carla.kupkolo.cz


Veteráni I

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
1Presek Zbynek 1977BIKE FREAKS HOLICE
4Petr Milos 1979Hradecky Spinning Klub
9Ptáček Ondřej 1976sobotkasport.cz
11Palguta Roman 1977INDIGO cycling team Rychnov nad Kněžnou
20Křoustek Martin 1978Ferodo Racing
21Veselka Zdeněk 1974HSK cycling
22Všetička Zdeněk 1972Kounov
28Boháč Marcel 1972Tesaři Osík
29Stráník Josef 1972Tesaři Osík
32Sejkora Josef 1971Rychnov nad Kněžnou
35Karajanis Petr 1976Na poslední chvíli
43Horák Jiří 1976Bike Team KC Jaroměř
44Novotný Luděk 1974Carla.kupkolo.cz
45Pilnáček Radek 1977HSK cycling team
56Hauf Jan 1971INDIGO cycling team RK


Veteráni II

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
24Holeček Milan 1966Team delfín Lhota pod Libčany
25Zajíc Petr 1968Cyklo Pokr Pardubice
26Scheuer Jan 1966Lanškroun
46Bečka Pavel 1969Bike Freaks Holice
50vejběra jan 1966cyklopokr
52Dvořák Petr 1968PCK Louda


Veteráni III

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
7Zítko David 1959Elkov
13BOLEHOVSKY VLADIMIR 1956INDIGO CYCLING TEAM R.K.
18Jedlička Petr 1956HSK cycling
30Klícha Karel 1946TriClub Dobruška
31Zilvar Zdeněk 1956Sobotkasport Dobruška
33Mládek Stanislav 1954Cykloprofi GoldFren
37Petraš Stanislav 1951Tesaři Osík
42Voňka Jiří 1954Carla.kupkolo.cz


Ženy

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
2Glaserová Veronika 1989BIKE FREAKS HOLICE
34Simonová Monika 1985Cyklotrénink František Trkal
36Třasáková Ladislava 1987Tesaři Osík


Ženy masters

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
3Andršová Kateřina 1965TriClub Dobruška
17Kábrtová Jitka 1971Sokol Studnice
23Hepnarová Lenka 1965HS Deštné v O.h.