stop-time.cz Českopetrovická koolna 2019 Nová přihláška Přihlášení - kategorie Přihlášení - startovní čísla Pořadatel, kategorie, GDPR


Českopetrovická koolna 2019 - seznam závodníků dle kategorií


SI - starší žáci

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
232Svoboda Marcel 2007UNIKOVO MTB TEAM
234Krečmer Filip 2009SK RDRY
238Doleček Přemysl 2007SK Žamberk Tessuti sport


SY - starší žákyně

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
231Barnetová Žofie 2008Sport Bart Team
233Mitvalská Bára 2009UNIKOVO MTB TEAM
240Morávková Tereza 2008RenovaMorávek


KY - kadetky

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
235Luzarová Tereza 2004Biketeam TJ Zlaté Hory


KI - kadeti

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
61Svoboda Marian 2003UNIKOVO MTB TEAM
66Švrčina Jiří 2004Svobodné Heřmanice
89Bukač Adam 2003Expres CZ Tufo Team Kolín
93Buchta Marek 2004Force team Jeseník


Juniorky a ženy 17-39

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město


Ženy 40 let a starší

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
68Urbánková Blanka 1978Biketeam TJ Zlaté Hory
69Kašparová Lenka 1979Biketeam TJ Zlaté Hory
81Kopecká Jana 1979Prestige cycling team
86Kopecká Jana 1979Prestige Cycling Team
96Kouřilová Petra 1977Fitko Jeseník
99Pokorná Taťána 1974Opava


Junioři 17-18

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
65Švrčina Vojťech 2001Svobodné Heřmanice
94Bystroň David 2001Loko campagnolo Krnov


Muži 19-29let

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
63SÁZEL PATRIK 1993Cyklo team Kolárna
67Kašpar Lukáš 2000Biketeam TJ Zlaté Hory
90Strupek Matyáš 1997SKM Zlaté Hory
92Kohout Lukáš 1995Koala Stevens MTB tým


Muži 30-39let

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
73Kubiš Ondřej 1988Biketeam TJ Zlaté Hory
74Filka Karel 1987Biketeam TJ Zlaté Hory
78Sobala Martin 1984Biketeam TJ Zlaté Hory
80Kočí Jan 1988SK Žamberk Tessuti sport
91Kechrt Tomáš 1981PRIME sport expert
101Kovář Daniel 1980Force Jeseník
102Hlásný Radek 1985Písařov


Muži 40-49let

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
62Veselý Petr 1971RK
64Švrčina Miroslav 1975Svobodné Heřmanice
71Kašpar Petr 1975Biketeam TJ Zlaté Hory
75Vychodil Tomáš 1976Biketeam TJ Zlaté Hory
85Kopecký Lukáš 1978Prestige Cycling Team
87Gajdoš David 1979FITKO Jeseník
88Bukač Roman 1971Pardubice
97Krejsa Tomáš 1977KUS klub univerzálních sportovců Sopotnice
100Pokorný Roman 1971Opava


Muži 50-59let

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
72Uchytil Alois 1966Biketeam TJ Zlaté Hory
77Sobala Miroslav 1962Biketeam TJ Zlaté Hory
79kosek jiri 1966UNIKOVO mtb team
82Neumann Boris 1968eSeNBaci Jeseník


Muži nad 60

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
76Dubec Jiří 1951Biketeam TJ Zlaté Hory
83Kouřil Jiří 1955Fitko Jeseník
84Moravec Jaroslav 1958SK Žamberk Tessuti sprort
95Keprt Jan 1954Nadoraz Zábřeh
98bruckner ivan 1949MTB Bohdíkov


OPEN muži

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
70Skaličan Jiří 1980Biketeam TJ Zlaté Hory
236Krečmer Patrik 1972SK RDRY


OPEN ženy

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
239Gajdošová Kateřina 1979Fitko Jeseník


Elektrokola

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
237Zábranský David 1977TEAM RIO