stop-time.cz Českopetrovická koolna 2019 Nová přihláška Přihlášení - kategorie Přihlášení - startovní čísla Pořadatel, kategorie, GDPR


Českopetrovická koolna 2019 - seznam závodníků dle startovního čísla


Počet přihlášených závodníků: 52

St.č.Příjmení jménoRočníkKategorieTým/město
61Svoboda Marian 2003 KIUNIKOVO MTB TEAM
62Veselý Petr 1971 CRK
63SÁZEL PATRIK 1993 ACyklo team Kolárna
64Švrčina Miroslav 1975 CSvobodné Heřmanice
65Švrčina Vojťech 2001 JSvobodné Heřmanice
66Švrčina Jiří 2004 KISvobodné Heřmanice
67Kašpar Lukáš 2000 ABiketeam TJ Zlaté Hory
68Urbánková Blanka 1978 ŽBBiketeam TJ Zlaté Hory
69Kašparová Lenka 1979 ŽBBiketeam TJ Zlaté Hory
70Skaličan Jiří 1980 OPENMBiketeam TJ Zlaté Hory
71Kašpar Petr 1975 CBiketeam TJ Zlaté Hory
72Uchytil Alois 1966 DBiketeam TJ Zlaté Hory
73Kubiš Ondřej 1988 BBiketeam TJ Zlaté Hory
74Filka Karel 1987 BBiketeam TJ Zlaté Hory
75Vychodil Tomáš 1976 CBiketeam TJ Zlaté Hory
76Dubec Jiří 1951 EBiketeam TJ Zlaté Hory
77Sobala Miroslav 1962 DBiketeam TJ Zlaté Hory
78Sobala Martin 1984 BBiketeam TJ Zlaté Hory
79kosek jiri 1966 DUNIKOVO mtb team
80Kočí Jan 1988 BSK Žamberk Tessuti sport
81Kopecká Jana 1979 ŽBPrestige cycling team
82Neumann Boris 1968 DeSeNBaci Jeseník
83Kouřil Jiří 1955 EFitko Jeseník
84Moravec Jaroslav 1958 ESK Žamberk Tessuti sprort
85Kopecký Lukáš 1978 CPrestige Cycling Team
86Kopecká Jana 1979 ŽBPrestige Cycling Team
87Gajdoš David 1979 CFITKO Jeseník
88Bukač Roman 1971 CPardubice
89Bukač Adam 2003 KIExpres CZ Tufo Team Kolín
90Strupek Matyáš 1997 ASKM Zlaté Hory
91Kechrt Tomáš 1981 BPRIME sport expert
92Kohout Lukáš 1995 AKoala Stevens MTB tým
93Buchta Marek 2004 KIForce team Jeseník
94Bystroň David 2001 JLoko campagnolo Krnov
95Keprt Jan 1954 ENadoraz Zábřeh
96Kouřilová Petra 1977 ŽBFitko Jeseník
97Krejsa Tomáš 1977 CKUS klub univerzálních sportovců Sopotnice
98bruckner ivan 1949 EMTB Bohdíkov
99Pokorná Taťána 1974 ŽBOpava
100Pokorný Roman 1971 COpava
101Kovář Daniel 1980 BForce Jeseník
102Hlásný Radek 1985 BPísařov
231Barnetová Žofie 2008 SYSport Bart Team
232Svoboda Marcel 2007 SIUNIKOVO MTB TEAM
233Mitvalská Bára 2009 SYUNIKOVO MTB TEAM
234Krečmer Filip 2009 SISK RDRY
235Luzarová Tereza 2004 KYBiketeam TJ Zlaté Hory
236Krečmer Patrik 1972 OPENMSK RDRY
237Zábranský David 1977 ELKTEAM RIO
238Doleček Přemysl 2007 SISK Žamberk Tessuti sport
239Gajdošová Kateřina 1979 OPENZFitko Jeseník
240Morávková Tereza 2008 SYRenovaMorávek