Českopetrovická koolna - výsledky celkové, dle tratí
Celkový počet závodníků: 96
25.05.2019
UNIKOVO MTB TEAM z.s.
https://www.facebook.com/unikovomtbteam/
Trať: České Petrovice okruh 2019, délka trati: 18 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 237 | Zábranský David | 1977 | ELK | TEAM RIO | 00:38:55.2 | 00:00:00 | 27,75 |
2 | 245 | Hůlka Miroslav | 1952 | ELK | České Petrovice | 00:42:06.9 | 00:03:11 | 25,64 |
3 | 259 | Pivnička Jakub | 2005 | SI | Pítrs bikes team | 00:47:52.0 | 00:08:56 | 22,56 |
4 | 236 | Krečmer Patrik | 1972 | OPENM | SK RDRY | 00:58:13.6 | 00:19:18 | 18,55 |
5 | 254 | Doleček Přemysl | 2007 | SI | SK Žamberk Tessuti sport | 00:58:42.2 | 00:19:46 | 18,4 |
6 | 262 | Balcárek Jan | 2007 | SI | Force team Jeseník | 01:04:48.8 | 00:25:53 | 16,66 |
7 | 253 | Spurný Václav | 2006 | SI | SC Samotíšky | 01:05:57.9 | 00:27:02 | 16,37 |
8 | 232 | Svoboda Marcel | 2007 | SI | UNIKOVO MTB TEAM | 01:05:59.0 | 00:27:03 | 16,37 |
9 | 235 | Luzarová Tereza | 2004 | KY | Biketeam TJ Zlaté Hory | 01:08:21.0 | 00:29:25 | 15,8 |
10 | 246 | Hornová Veronika | 2004 | KY | SKI KLUB České Petrovice | 01:08:33.4 | 00:29:38 | 15,75 |
11 | 261 | Staňková Šarlota | 2007 | SY | Force team Jeseník | 01:11:27.6 | 00:32:32 | 15,11 |
12 | 260 | Osladilová Barbora | 2007 | SY | Force team Jeseník | 01:12:31.8 | 00:33:36 | 14,89 |
13 | 233 | Mitvalská Bára | 2009 | SY | UNIKOVO MTB TEAM | 01:15:16.9 | 00:36:21 | 14,35 |
14 | 252 | Kalous Patrik | 2001 | OPENM | Kovo Svoboda | 01:15:18.2 | 00:36:22 | 14,34 |
15 | 250 | Kristejn Jiří | 2009 | SI | Sokol Klášterec nad Orlicí | 01:16:53.8 | 00:37:58 | 14,04 |
16 | 249 | Rous Martin | 2009 | SI | Sokol Klášterec nad Orlicí | 01:16:54.8 | 00:37:59 | 14,04 |
17 | 241 | Kristejn Zdeněk | 1979 | OPENM | Sokol Klášterec nad Orlicí | 01:16:56.8 | 00:38:01 | 14,04 |
18 | 248 | Rous Josef | 1978 | OPENM | Sokol Klášterec nad Orlicí | 01:16:58.0 | 00:38:02 | 14,03 |
19 | 263 | Pracharová Tereza | 1995 | OPENZ | Koala-Stevens MTB team | 01:18:25.8 | 00:39:30 | 13,77 |
20 | 258 | Kovačičinová Tereza | 2004 | KY | SC Samotišky | 01:20:46.3 | 00:41:51 | 13,37 |
21 | 242 | Dvořák Václav | 1971 | OPENM | SKI KLUB České Petrovice | 01:21:29.9 | 00:42:34 | 13,25 |
22 | 243 | Hrušková Lucie | 2004 | KY | SKI KLUB České Petrovice | 01:26:05.8 | 00:47:10 | 12,54 |
23 | 244 | Bednářová Natálie | 2006 | SY | 01:26:11.7 | 00:47:16 | 12,53 | |
24 | 257 | Zezulková Simona | 2008 | SY | SK Žamberk Tessuti sport | 01:30:21.0 | 00:51:25 | 11,95 |
25 | 256 | Zezulková Jana | 1978 | OPENZ | SK Žamberk Tessuti sport | 01:30:44.7 | 00:51:49 | 11,9 |
26 | 264 | Skaličan Jiří | 1980 | OPENM | Biketeam TJ Zlaté Hory | 01:36:14.9 | 00:57:19 | 11,22 |
27 | 255 | Patrmannová Elen | 2010 | SY | SC Samotíšky | 01:37:53.9 | 00:58:58 | 11,03 |
28 | 251 | Kvačková Viktorie | 2008 | SY | Sokol Klášterec nad Orlicí | 02:03:20.0 | 01:24:24 | 8,76 |
29 | 247 | Rousová Pavlína | 1981 | OPENZ | Sokol Klášterec nad Orlicí | 02:03:38.4 | 01:24:43 | 8,73 |
30 | 234 | Krečmer Filip | 2009 | SI | SK RDRY | Nedokončil |
Trať: České Petrovice okruh 2019, délka trati: 36 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 90 | Strupek Matyáš | 1997 | A | SKM Zlaté Hory | 01:21:32.3 | 00:00:00 | 26,49 |
2 | 91 | Kechrt Tomáš | 1981 | B | PRIME sport expert | 01:21:55.5 | 00:00:23 | 26,37 |
3 | 85 | Kopecký Lukáš | 1978 | C | Prestige Cycling Team | 01:23:37.2 | 00:02:04 | 25,83 |
4 | 122 | Kovaříček Vojtěch | 2002 | J | Jaroslav Kulhavý team | 01:26:31.4 | 00:04:59 | 24,96 |
5 | 80 | Kočí Jan | 1988 | B | SK Žamberk Tessuti sport | 01:27:25.2 | 00:05:52 | 24,71 |
6 | 63 | Sázel Patrik | 1993 | A | Koala-Stevens MTB team | 01:30:52.1 | 00:09:19 | 23,77 |
7 | 94 | Bystroň David | 2001 | J | Loko campagnolo Krnov | 01:31:07.4 | 00:09:35 | 23,7 |
8 | 89 | Bukač Adam | 2003 | KI | Expres CZ Tufo Team Kolín | 01:31:08.0 | 00:09:35 | 23,7 |
9 | 92 | Kohout Lukáš | 1995 | A | Koala Stevens MTB tým | 01:31:40.3 | 00:10:08 | 23,56 |
10 | 121 | Slavíček Petr | 1990 | A | Koala-Stevens MTB team | 01:32:58.6 | 00:11:26 | 23,23 |
11 | 61 | Svoboda Marian | 2003 | KI | UNIKOVO MTB TEAM | 01:33:12.0 | 00:11:39 | 23,18 |
12 | 116 | Pivnička Luděk | 1973 | C | Pítrs bikes team | 01:33:52.6 | 00:12:20 | 23,01 |
13 | 106 | Vtípil Radek | 1983 | B | Ghost team | 01:34:41.6 | 00:13:09 | 22,81 |
14 | 72 | Uchytil Alois | 1966 | D | Biketeam TJ Zlaté Hory | 01:35:53.6 | 00:14:21 | 22,52 |
15 | 107 | Halfar Martin | 1989 | B | eSeNBáci Jeseník | 01:35:54.8 | 00:14:22 | 22,52 |
16 | 102 | Hlásný Radek | 1985 | B | Písařov | 01:37:02.5 | 00:15:30 | 22,26 |
17 | 82 | Neumann Boris | 1968 | D | eSeNBaci Jeseník | 01:37:52.7 | 00:16:20 | 22,07 |
18 | 84 | Moravec Jaroslav | 1958 | E | SK Žamberk Tessuti sprort | 01:38:03.2 | 00:16:30 | 22,03 |
19 | 112 | Žák Marek | 1976 | C | Jeseničtí Orli | 01:38:11.8 | 00:16:39 | 22 |
20 | 117 | Havlíček Miroslav | 1992 | A | Koala-Stevens MTB team | 01:38:13.8 | 00:16:41 | 21,99 |
21 | 103 | Panoch Václav | 1969 | D | Bike Academy Opletal | 01:38:14.9 | 00:16:42 | 21,99 |
22 | 78 | Sobala Martin | 1984 | B | Biketeam TJ Zlaté Hory | 01:38:15.7 | 00:16:43 | 21,98 |
23 | 75 | Vychodil Tomáš | 1976 | C | Biketeam TJ Zlaté Hory | 01:39:41.0 | 00:18:08 | 21,67 |
24 | 83 | Kouřil Jiří | 1955 | E | Fitko Jeseník | 01:39:48.7 | 00:18:16 | 21,64 |
25 | 126 | Linhart Tomáš | 1985 | B | Kolovna bike team | 01:40:22.9 | 00:18:50 | 21,52 |
26 | 125 | Staňková Štěpánka | 1989 | ŽA | Kolovna bike team | 01:40:32.4 | 00:19:00 | 21,48 |
27 | 113 | Mikulecký Pavel | 1991 | A | CTB Brandýs | 01:41:54.1 | 00:20:21 | 21,2 |
28 | 87 | Gajdoš David | 1979 | C | FITKO Jeseník | 01:42:05.6 | 00:20:33 | 21,16 |
29 | 100 | Pokorný Roman | 1971 | C | Opava | 01:42:23.5 | 00:20:51 | 21,1 |
30 | 79 | Kosek Jiří | 1966 | D | UNIKOVO mtb team | 01:42:42.8 | 00:21:10 | 21,03 |
31 | 97 | Krejsa Tomáš | 1977 | C | KUS klub univerzálních sportovců Sopotnice | 01:43:04.9 | 00:21:32 | 20,95 |
32 | 111 | Hrabal Libor | 1981 | B | 01:44:46.9 | 00:23:14 | 20,61 | |
33 | 65 | Švrčina Vojťech | 2001 | J | Svobodné Heřmanice | 01:46:06.3 | 00:24:34 | 20,36 |
34 | 96 | Kouřilová Petra | 1977 | ŽB | Fitko Jeseník | 01:47:11.1 | 00:25:38 | 20,15 |
35 | 110 | Pěnkava Radomil | 1974 | C | SC Samotišky | 01:49:15.7 | 00:27:43 | 19,77 |
36 | 81 | Kopecká Jana | 1979 | ŽB | Prestige cycling team | 01:49:50.5 | 00:28:18 | 19,66 |
37 | 129 | Bartoš Tomáš | 1985 | B | Sokol Klášterec nad Orlicí | 01:52:03.3 | 00:30:30 | 19,28 |
38 | 93 | Buchta Marek | 2004 | KI | Force team Jeseník | 01:52:52.2 | 00:31:19 | 19,14 |
39 | 101 | Kovář Daniel | 1980 | B | Force Jeseník | 01:53:30.6 | 00:31:58 | 19,03 |
40 | 114 | Novotný Petr | 1988 | B | CTB Brandýs | 01:54:08.6 | 00:32:36 | 18,92 |
41 | 127 | Černil Tomáš | 1981 | B | eSeNBáci Jeseník | 01:55:18.5 | 00:33:46 | 18,73 |
42 | 119 | Osladil Kamil | 1975 | C | eSeNBáci Jeseník | 01:57:14.6 | 00:35:42 | 18,42 |
43 | 64 | Švrčina Miroslav | 1975 | C | Svobodné Heřmanice | 01:57:42.6 | 00:36:10 | 18,35 |
44 | 128 | Břenek Vojtěch | 1987 | B | eSeNBáci Jeseník | 01:59:26.8 | 00:37:54 | 18,08 |
45 | 62 | Veselý Petr | 1971 | C | RK | 01:59:39.7 | 00:38:07 | 18,05 |
46 | 99 | Pokorná Taťána | 1974 | ŽB | Opava | 02:01:13.7 | 00:39:41 | 17,82 |
47 | 71 | Kašpar Petr | 1975 | C | Biketeam TJ Zlaté Hory | 02:01:15.1 | 00:39:42 | 17,81 |
48 | 73 | Kubiš Ondřej | 1988 | B | Biketeam TJ Zlaté Hory | 02:02:55.6 | 00:41:23 | 17,57 |
49 | 123 | Dlabka Ludvík | 1960 | D | 3D Fitness racing team | 02:03:01.4 | 00:41:29 | 17,56 |
50 | 66 | Švrčina Jiří | 2004 | KI | Svobodné Heřmanice | 02:04:15.9 | 00:42:43 | 17,38 |
51 | 118 | Hocz Martin | 1973 | C | eSeNBáci Jeseník | 02:05:46.6 | 00:44:14 | 17,17 |
52 | 104 | Spurný Lubomír | 1965 | D | SC Samotišky | 02:09:16.2 | 00:47:43 | 16,71 |
53 | 98 | Brückner Ivan | 1949 | E | MTB Bohdíkov | 02:11:47.2 | 00:50:14 | 16,39 |
54 | 95 | Keprt Jan | 1954 | E | Nadoraz Zábřeh | 02:13:09.3 | 00:51:36 | 16,22 |
55 | 115 | Horáčková Marta | 1969 | ŽB | Fitko Jeseník | 02:15:21.6 | 00:53:49 | 15,96 |
56 | 120 | Gajdošová Kateřina | 1979 | ŽB | Fitko Jeseník | 02:19:55.1 | 00:58:22 | 15,44 |
57 | 108 | Krpálková Martina | 1991 | ŽA | eSeNBáci Jeseník | 02:24:26.2 | 01:02:53 | 14,95 |
58 | 74 | Filka Karel | 1987 | B | Biketeam TJ Zlaté Hory | 02:26:44.3 | 01:05:11 | 14,72 |
59 | 68 | Urbánková Blanka | 1978 | ŽB | Biketeam TJ Zlaté Hory | 02:30:53.0 | 01:09:20 | 14,32 |
60 | 105 | Novosad Jindřich | 1962 | D | Zlaté Hory | 02:34:01.4 | 01:12:29 | 14,02 |
61 | 76 | Dubec Jiří | 1951 | E | Biketeam TJ Zlaté Hory | 02:36:00.5 | 01:14:28 | 13,85 |
62 | 67 | Kašpar Lukáš | 2000 | A | Biketeam TJ Zlaté Hory | Nedokončil | ||
63 | 69 | Kašparová Lenka | 1979 | ŽB | Biketeam TJ Zlaté Hory | Nedokončil | ||
64 | 88 | Bukač Roman | 1971 | C | Pardubice | Nedokončil | ||
65 | 109 | Jakl Libor | 1971 | C | SC Samotišky | Nedokončil | ||
66 | 124 | Gabčan Milan | 1961 | D | České Petrovice | Nedokončil |