stop-time.cz Panel cup 2019 Nová přihláška Přihlášení - kategorie Přihlášení - startovní čísla Pořadatel, kategorie, GDPR


Panel cup 2019 - seznam závodníků dle kategorií


Odrážedla

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
13Palguta Matěj 2016INDIGO cycling team Rychnov nad Kněžnou
19Podzimková Nikola 2017Rychnov nad Kněžnou
20Votroubek Dan 2016RK
27Votroubek Václav 2017Rychnov nad Kněžnou
28Votroubek Jiří 2017Rychnov nad Kněžnou
48Krunčíková Anna 2017Rychnov nad Kněžnou
52Wagner Marek 2016Hradec Kralove
56Samek Petr 2016Rychnov nad Kněžnou
57Látalová Terezie 2016Rychnov nad Kneznou


Naděje

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
17Kašparová Aneta 2015Třebešov
41Munzar Sebastian 2015Rychnov n. Kn.
42Zimmerová Eliška 2015Rychnov nad kněžnou
43Zimmerová Ema 2015Rychnov nad kněžnou
58Látalová Miriam 2015Rychnov nad Kneznou
62Kulička Ondřej 2015Záměl


Předškoláci

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
12Palgutová Zita 2014INDIGO cycling team Rychnov nad Kněžnou
15Jamborová Elen 2013Rychnov nad Kněžnou
16Kašparová Adéla 2013Třebešov
18Podzimek Marek 2014Rychnov nad Kněžnou
24Sejbalová Bára 2013Jaroslav
26Slavíková Linda 2013Pulice
32Řízek Jakub 2014INDIGO cycling team RK
35Klapal Lukáš 2013Rychnov nad Kněžnou
37Čížek Vojtěch 2014Praha
45Simon Tomáš 2014Kostelec nad Orlicí
51Wagner Roman 2014Hradec Kralove
61Bártek Marek 2014Solnice


Přípravka I

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
5Kubíčková Anna 2011INDIGO cycling team RK
7Heřmanová Ráchel 2011INDIGO cycling team RK
9Dvořáková Barbora 2012INDIGO cycling team RK
11Burket Jan 2011INDIGO cycling team RK
21Votroubek Jan 2012RK
30Ehl Tomáš 2012PANEL Rychnov nad Kněžnou
36Čížek Filip 2011Praha
44Simonová Veronika 2011Kostelec nad Orlicí
47Lepšová Julie 2011Rychnov nad Kněžnou
49Galko Richard 2012Dobruška
50Galko Richard 2012Dobruška
55Frano Matyáš 2011Rychnov nad Kněžnou
63Veselý Jakub 2011WOODSTAV.CZ


Přípravka II

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
8Dvořáková Aneta 2009INDIGO cycling team RK
14Jambor Jakub 2010Rychnov nad Kněžnou
23Sejbal Leoš 2010Jaroslav
31Řízková Veronika 2009INDIGO cycling team RK
34Klapal Tomáš 2010Rychnov nad Kněžnou
38Kotyza Jan 2010Hláska
46Lepšová Lucie 2009Rychnov nad Kněžnou
53Seifertová Tereza 2010Rychnov n.kn.
54Hajro David Jiří 2009Klub českých cyklistů Litomyšl
59Paukertová Karolína 2010H.I.C.
60Paukert Jan 2010H.I.C.


Mladší žáci a žačky

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
1Šretr Michal 2008S sport Hronov
3Kubíček Vojtěch 2007INDIGO cycling team RK
6Heřman Jáchym 2008INDIGO cycling team RK
10Burketová Kateřina 2008INDIGO cycling team RK
25Slavík Viktor 2008Pulice
29Hojková Karla 2008Staré Holice
33Vik Samuel 2007SSport Hronov
39Vejběra Marek 2008cyklopokr


Starší žáci a žačky

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
2Šretrová Lucie 2006S sport Hronov
22Saidl Filip 2006Pítrsbikes
40Šulcová Adéla 2006Ssport Hronov


Kadeti a kadetky

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město