stop-time.cz Panel cup 2019 Nová přihláška Přihlášení - kategorie Přihlášení - startovní čísla Pořadatel, kategorie, GDPR


Panel cup 2019 - seznam závodníků dle startovního čísla


Počet přihlášených závodníků: 62

St.č.Příjmení jménoRočníkKategorieTým/město
1Šretr Michal 2008 MZS sport Hronov
2Šretrová Lucie 2006 SZS sport Hronov
3Kubíček Vojtěch 2007 MZINDIGO cycling team RK
5Kubíčková Anna 2011 P1INDIGO cycling team RK
6Heřman Jáchym 2008 MZINDIGO cycling team RK
7Heřmanová Ráchel 2011 P1INDIGO cycling team RK
8Dvořáková Aneta 2009 P2INDIGO cycling team RK
9Dvořáková Barbora 2012 P1INDIGO cycling team RK
10Burketová Kateřina 2008 MZINDIGO cycling team RK
11Burket Jan 2011 P1INDIGO cycling team RK
12Palgutová Zita 2014 PREDINDIGO cycling team Rychnov nad Kněžnou
13Palguta Matěj 2016 ODRINDIGO cycling team Rychnov nad Kněžnou
14Jambor Jakub 2010 P2Rychnov nad Kněžnou
15Jamborová Elen 2013 PREDRychnov nad Kněžnou
16Kašparová Adéla 2013 PREDTřebešov
17Kašparová Aneta 2015 NADTřebešov
18Podzimek Marek 2014 PREDRychnov nad Kněžnou
19Podzimková Nikola 2017 ODRRychnov nad Kněžnou
20Votroubek Dan 2016 ODRRK
21Votroubek Jan 2012 P1RK
22Saidl Filip 2006 SZPítrsbikes
23Sejbal Leoš 2010 P2Jaroslav
24Sejbalová Bára 2013 PREDJaroslav
25Slavík Viktor 2008 MZPulice
26Slavíková Linda 2013 PREDPulice
27Votroubek Václav 2017 ODRRychnov nad Kněžnou
28Votroubek Jiří 2017 ODRRychnov nad Kněžnou
29Hojková Karla 2008 MZStaré Holice
30Ehl Tomáš 2012 P1PANEL Rychnov nad Kněžnou
31Řízková Veronika 2009 P2INDIGO cycling team RK
32Řízek Jakub 2014 PREDINDIGO cycling team RK
33Vik Samuel 2007 MZSSport Hronov
34Klapal Tomáš 2010 P2Rychnov nad Kněžnou
35Klapal Lukáš 2013 PREDRychnov nad Kněžnou
36Čížek Filip 2011 P1Praha
37Čížek Vojtěch 2014 PREDPraha
38Kotyza Jan 2010 P2Hláska
39Vejběra Marek 2008 MZcyklopokr
40Šulcová Adéla 2006 SZSsport Hronov
41Munzar Sebastian 2015 NADRychnov n. Kn.
42Zimmerová Eliška 2015 NADRychnov nad kněžnou
43Zimmerová Ema 2015 NADRychnov nad kněžnou
44Simonová Veronika 2011 P1Kostelec nad Orlicí
45Simon Tomáš 2014 PREDKostelec nad Orlicí
46Lepšová Lucie 2009 P2Rychnov nad Kněžnou
47Lepšová Julie 2011 P1Rychnov nad Kněžnou
48Krunčíková Anna 2017 ODRRychnov nad Kněžnou
49Galko Richard 2012 P1Dobruška
50Galko Richard 2012 P1Dobruška
51Wagner Roman 2014 PREDHradec Kralove
52Wagner Marek 2016 ODRHradec Kralove
53Seifertová Tereza 2010 P2Rychnov n.kn.
54Hajro David Jiří 2009 P2Klub českých cyklistů Litomyšl
55Frano Matyáš 2011 P1Rychnov nad Kněžnou
56Samek Petr 2016 ODRRychnov nad Kněžnou
57Látalová Terezie 2016 ODRRychnov nad Kneznou
58Látalová Miriam 2015 NADRychnov nad Kneznou
59Paukertová Karolína 2010 P2H.I.C.
60Paukert Jan 2010 P2H.I.C.
61Bártek Marek 2014 PREDSolnice
62Kulička Ondřej 2015 NADZáměl
63Veselý Jakub 2011 P1WOODSTAV.CZ