stop-time.cz Třemošenská 50 běh 2019 2019 Nová přihláška Přihlášení - kategorie Přihlášení - startovní čísla Pořadatel, kategorie, GDPR


Třemošenská 50 běh 2019 2019 - seznam závodníků dle kategorií


Muži 15-20

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město


Muži 21-40

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
28Diesl Nikolas 1993
29Karásek Jakub 1993
38Hartl Petr 1993Plzeň
50Fenderl David 1991Všeruby
52Randýsek Jan 1986Plzeň
54Král Václav 1983Rozběháme Česko


Muži 41+

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
15Tejml František 1963Starý Plzenec
40Rada Michal 1978Plzeň
42Fojtách Dušan 1973Tatran Třemošná
53Černý Milan 1975Rebel team Blovice
56Hrabík Tomáš 1974


Ženy 15-20

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
34Tuháčková Tereza 2004SKH Racing


Ženy 21-40

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
2Vimmerová Vladislava 1984ROZBĚHÁME ČESKO
3Ivaničová Petra 1993Matky
4Němcová Blanka 1991Matky
5Soudkova Marie 1986Plana
7Soudkova Marie 1986Plana
8Lohová Marcela 1979Chodová Planá
9Bára Jahodová 1986Chodová Planá
16Horváthová Hana 1983Plzeň
18Schejbalová Anna 1981Třemošná
19Šmídová Marcela 1989Ejpovice
21Kožuchová Kamila 1987Plzeň
22Králová Iva 1982SKH Stupno
25Lucie Palíková 1988ŠKODA ELECTRIC Run Crew
39Laipertová Michaela 1990Plzeň
43Špelinová Markéta 1991Plasy
44Karasová Jana 1988Plasy


Ženy 41+

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
17Švarcová Marta 1978Třemošná
33Pavlíčková Petra 1973SKH Racing
41Růžičková Jana 1968Rozběháme Plzeň
49Lacinová Ludmila 1975Střížovice


Muži 15-20 PM

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město


Muži 21-40 PM

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město


Muži 41+ PM

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
13Glozar Martin 1972Godspeed
57Žákovec Jiří 1972BKPB Plzeň
58Dubský Dalibor 1971


Ženy 15-20 PM

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město


Ženy 21-40 PM

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
30Hlávková Lucie 1981Planá u Mariánských Lázní
36Trejbalová Lenka 1983Záluží


Ženy 41+ PM

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
45Adamcová Helena 1975PSP Klub koloběhu Plzeň
51Králová Eva 1976Dýšina


Muži 50

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
14Behenský Jan 1991RUN magazine team
23Zelenka ml. Zdeněk 1998Laguna team 2019
24Zelenka Zdeněk 1969Wanda club
26Seemann Kryštof 1976Planá
32Petr Jelínek 1984DP
35Štěpánek Kamil 1985RUN magazine team
46Slupský Vítek 1988Plzeň
47Miškovič Dušan 1971Plzeňští běžci KLUB ultra
48Miškovič Dušan 1971Plzeňští běžci KLUB ultra
55Friedl Tomáš 1979321start


Ženy 50

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
1Svobodová Kristýna 1996Třemošná
6Vorlíčková Zuzana 1992Praha
10Blechová Andrea 1980Šneci v běhu
12Čeřovská Iva 1972
20Kopecká Gabriela 2000Plzeň
27Kratochvílová Lucie 1982Plzeň
31Krocová Denisa 1993DP
37Ledererová Kamila 1973Plzeň