stop-time.cz Třemošenská 50 běh 2019 2019 Nová přihláška Přihlášení - kategorie Přihlášení - startovní čísla Pořadatel, kategorie, GDPR


Třemošenská 50 běh 2019 2019 - seznam závodníků dle startovního čísla


Počet přihlášených závodníků: 57

St.č.Příjmení jménoRočníkKategorieTým/město
1Svobodová Kristýna 1996 Z50Třemošná
2Vimmerová Vladislava 1984 DZ21ROZBĚHÁME ČESKO
3Ivaničová Petra 1993 DZ21Matky
4Němcová Blanka 1991 DZ21Matky
5Soudkova Marie 1986 DZ21Plana
6Vorlíčková Zuzana 1992 Z50Praha
7Soudkova Marie 1986 DZ21Plana
8Lohová Marcela 1979 DZ21Chodová Planá
9Bára Jahodová 1986 DZ21Chodová Planá
10Blechová Andrea 1980 Z50Šneci v běhu
12Čeřovská Iva 1972 Z50
13Glozar Martin 1972 PM41Godspeed
14Behenský Jan 1991 M50RUN magazine team
15Tejml František 1963 DM41+Starý Plzenec
16Horváthová Hana 1983 DZ21Plzeň
17Švarcová Marta 1978 DZ41+Třemošná
18Schejbalová Anna 1981 DZ21Třemošná
19Šmídová Marcela 1989 DZ21Ejpovice
20Kopecká Gabriela 2000 Z50Plzeň
21Kožuchová Kamila 1987 DZ21Plzeň
22Králová Iva 1982 DZ21SKH Stupno
23Zelenka ml. Zdeněk 1998 M50Laguna team 2019
24Zelenka Zdeněk 1969 M50Wanda club
25Lucie Palíková 1988 DZ21ŠKODA ELECTRIC Run Crew
26Seemann Kryštof 1976 M50Planá
27Kratochvílová Lucie 1982 Z50Plzeň
28Diesl Nikolas 1993 DM21
29Karásek Jakub 1993 DM21
30Hlávková Lucie 1981 PZ21Planá u Mariánských Lázní
31Krocová Denisa 1993 Z50DP
32Petr Jelínek 1984 M50DP
33Pavlíčková Petra 1973 DZ41+SKH Racing
34Tuháčková Tereza 2004 DZ15SKH Racing
35Štěpánek Kamil 1985 M50RUN magazine team
36Trejbalová Lenka 1983 PZ21Záluží
37Ledererová Kamila 1973 Z50Plzeň
38Hartl Petr 1993 DM21Plzeň
39Laipertová Michaela 1990 DZ21Plzeň
40Rada Michal 1978 DM41+Plzeň
41Růžičková Jana 1968 DZ41+Rozběháme Plzeň
42Fojtách Dušan 1973 DM41+Tatran Třemošná
43Špelinová Markéta 1991 DZ21Plasy
44Karasová Jana 1988 DZ21Plasy
45Adamcová Helena 1975 PZ41PSP Klub koloběhu Plzeň
46Slupský Vítek 1988 M50Plzeň
47Miškovič Dušan 1971 M50Plzeňští běžci KLUB ultra
48Miškovič Dušan 1971 M50Plzeňští běžci KLUB ultra
49Lacinová Ludmila 1975 DZ41+Střížovice
50Fenderl David 1991 DM21Všeruby
51Králová Eva 1976 PZ41Dýšina
52Randýsek Jan 1986 DM21Plzeň
53Černý Milan 1975 DM41+Rebel team Blovice
54Král Václav 1983 DM21Rozběháme Česko
55Friedl Tomáš 1979 M50321start
56Hrabík Tomáš 1974 DM41+
57Žákovec Jiří 1972 PM41BKPB Plzeň
58Dubský Dalibor 1971 PM41