stop-time.cz HRADECKÝ WINTER RACE 2020 Nová přihláška Přihlášení - kategorie Přihlášení - startovní čísla Pořadatel, kategorie, GDPR


HRADECKÝ WINTER RACE 2020 - seznam závodníků dle kategorií


KM J

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/městoZaplaceno
201Meier Lukáš 2004GHOST Teamne
211Vencl Libor 2004ElevenANO
216Kraus Lukáš 2003Lázně Bělohradne
217Hudeček Jan 2004TUFO cyklozákladna OtrokoviceANO
218Brož Štěpán 2004hkfree.orgANO
224Kaňka David 2003BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVEANO
226Styblík Adam 2002Jaroslav Kulhavý Cycling Teamne
233Pešek Vladimír 2003Kostelec nad Orlicíne


KM A

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/městoZaplaceno
202Kadeřábek Lukáš 1988Česká republikaANO
203Šváb Jan 1991Greyhound Racing TeamANO
205Novotný jan 1986Rohozec Amulet Teamne
206Šípek Michal 1992Rock Machine CyklomaxANO
208Bareš Jirka 1985FlowtciANO
209Drtina Michal 1982FlowtciANO
210Bělecký Petr 1985Bitters Superior CYKLOLIVE teamANO
212Vencl Libor 1980Kutna HoraANO
213Zbyněk Růžička 1991SKI PAUDERA Staré SplavyANO
219Kvasnička Michal 1987FlowtciANO
220Zmek Martin 1980Lázně BohdanečANO
223Kotas Václav 1978Cycling Brnone
227Kudlacek Petr 1980Flowtcine
229Zmek Jaroslav 1975Pardubicene
230Fišar Petr 1984Hradecký Spinning Klubne


KM B

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/městoZaplaceno
204Martinec Roman 1971Scott Pátekne
214Havelka Petr 1959Hradecký Spinning Klubne
221Rauchfuss Marek 1969RáfekteamANO
228Studénka René 1954RD Pardubicene
231Spáčil Leopold 1959MONDRAKER Race teamne
232Medek Jaromír 1963Hradec Královéne


KZ

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/městoZaplaceno
207Šípková Michaela 1992Rock Machine CyklomaxANO
215Čeřovská Petra 1981Carla.kupkolo.czne
222Krchníková Tereza 1990Trenér psů.czne
225Šotová Kornelia 1969Hradec Královéne


DM A

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/městoZaplaceno
6Němec Patrik 1990Skunk Lošticene
7Trungel Tomas 1986PostrizinANO
9Sládek Tomáš 1988HZS Pardubicene
10Lecnar Jaromír 1983Pítrs bikesANO
12Jána Vít 1995Joker MTB teamANO
13Mattuš Dušan 1986Joker MTB TeamANO
15Zemánek Zdeněk 1982LipecANO
18Tomáš Coufal 2001VELOCENTRUM SPECIALIZEDANO
23Chmelař Lukáš 1991MTBO Racing team Hradec KrálovéANO
24Oupický Lukass 1982Superior Čelákovicene
25Ptáčník Filip 1981C.K. BICISPORTne
37SVOBODA Josef 1981WWW.COREX.CZne
38Kuban Michal 1985MONDRAKER Racing teamne


DM B

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/městoZaplaceno
1Čermák Jan 1978SSport HronovANO
2Šťastný Roman 1979Česká republikane
3Semerád Ondřej 1974SK Prima Poličkane
19Zezula Tomáš 1980Bike club Svitavyne
22Kaňka David 1979KozojedyANO
29Ondřej Homolka 1977SC Radotín PrahaANO
31Pospíšil Petr 1979RAFKARNA IDEA CYCLING TEAMne
34Štědrý Daniel 1974TRANS BRODYne
35Kopecký Lukáš 1978Prestige Cycling Teamne


DM C

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/městoZaplaceno
4Friš Jaroslav 1963DoksyANO
5Jírů Jan 1966Trenér psů.czne
8Kraus Miroslav 1966Lázně Bělohradne
14Mattuš Milan 1962Joker MTB TeamANO
17Benda Pavel 1968Expres CZ Tufo Team KolínANO
20Holman Leoš 1970HOKL CLUB Lužec nad Cidlinoune
26Číhal Roman 1970ANO
27Mestek Mira 1965SP KOLO Specializedne
28BORŮVKA Zdeněk 1965BROUMOVANO
30Kratochvíl Ladislav 1970TJ Bižu Jablonecne
32Svoboda Radek 1969Prahane


DM D

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/městoZaplaceno
11Málek Stanislav 1956Veloservis HBANO
33Lehotský Jiří 1948Cyklo Špicar Jilemnicene
36VEJVODA Josef 1957WWW.COREX.CZne


DZ A

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/městoZaplaceno
21Bergerová Karolina 1992Carla.kupkolo.czne
39Kubanová Kateřina 1984MONDRAKER Racing teamne


DZ B

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/městoZaplaceno