stop-time.cz HRADECKÝ WINTER RACE 2020 Nová přihláška Přihlášení - kategorie Přihlášení - startovní čísla Pořadatel, kategorie, GDPR


HRADECKÝ WINTER RACE 2020 - seznam závodníků dle startovního čísla


Počet přihlášených závodníků: 71

St.č.Příjmení jménoRočníkKategorieTým/městoZaplaceno
1Čermák Jan 1978 DMBSSport HronovANO
2Šťastný Roman 1979 DMBČeská republikane
3Semerád Ondřej 1974 DMBSK Prima Poličkane
4Friš Jaroslav 1963 DMCDoksyANO
5Jírů Jan 1966 DMCTrenér psů.czne
6Němec Patrik 1990 DMASkunk Lošticene
7Trungel Tomas 1986 DMAPostrizinANO
8Kraus Miroslav 1966 DMCLázně Bělohradne
9Sládek Tomáš 1988 DMAHZS Pardubicene
10Lecnar Jaromír 1983 DMAPítrs bikesANO
11Málek Stanislav 1956 DMDVeloservis HBANO
12Jána Vít 1995 DMAJoker MTB teamANO
13Mattuš Dušan 1986 DMAJoker MTB TeamANO
14Mattuš Milan 1962 DMCJoker MTB TeamANO
15Zemánek Zdeněk 1982 DMALipecANO
17Benda Pavel 1968 DMCExpres CZ Tufo Team KolínANO
18Tomáš Coufal 2001 DMAVELOCENTRUM SPECIALIZEDANO
19Zezula Tomáš 1980 DMBBike club Svitavyne
20Holman Leoš 1970 DMCHOKL CLUB Lužec nad Cidlinoune
21Bergerová Karolina 1992 DZACarla.kupkolo.czne
22Kaňka David 1979 DMBKozojedyANO
23Chmelař Lukáš 1991 DMAMTBO Racing team Hradec KrálovéANO
24Oupický Lukass 1982 DMASuperior Čelákovicene
25Ptáčník Filip 1981 DMAC.K. BICISPORTne
26Číhal Roman 1970 DMCANO
27Mestek Mira 1965 DMCSP KOLO Specializedne
28BORŮVKA Zdeněk 1965 DMCBROUMOVANO
29Ondřej Homolka 1977 DMBSC Radotín PrahaANO
30Kratochvíl Ladislav 1970 DMCTJ Bižu Jablonecne
31Pospíšil Petr 1979 DMBRAFKARNA IDEA CYCLING TEAMne
32Svoboda Radek 1969 DMCPrahane
33Lehotský Jiří 1948 DMDCyklo Špicar Jilemnicene
34Štědrý Daniel 1974 DMBTRANS BRODYne
35Kopecký Lukáš 1978 DMBPrestige Cycling Teamne
36VEJVODA Josef 1957 DMDWWW.COREX.CZne
37SVOBODA Josef 1981 DMAWWW.COREX.CZne
38Kuban Michal 1985 DMAMONDRAKER Racing teamne
39Kubanová Kateřina 1984 DZAMONDRAKER Racing teamne
201Meier Lukáš 2004 KMJGHOST Teamne
202Kadeřábek Lukáš 1988 KMAČeská republikaANO
203Šváb Jan 1991 KMAGreyhound Racing TeamANO
204Martinec Roman 1971 KMBScott Pátekne
205Novotný jan 1986 KMARohozec Amulet Teamne
206Šípek Michal 1992 KMARock Machine CyklomaxANO
207Šípková Michaela 1992 KZRock Machine CyklomaxANO
208Bareš Jirka 1985 KMAFlowtciANO
209Drtina Michal 1982 KMAFlowtciANO
210Bělecký Petr 1985 KMABitters Superior CYKLOLIVE teamANO
211Vencl Libor 2004 KMJElevenANO
212Vencl Libor 1980 KMAKutna HoraANO
213Zbyněk Růžička 1991 KMASKI PAUDERA Staré SplavyANO
214Havelka Petr 1959 KMBHradecký Spinning Klubne
215Čeřovská Petra 1981 KZCarla.kupkolo.czne
216Kraus Lukáš 2003 KMJLázně Bělohradne
217Hudeček Jan 2004 KMJTUFO cyklozákladna OtrokoviceANO
218Brož Štěpán 2004 KMJhkfree.orgANO
219Kvasnička Michal 1987 KMAFlowtciANO
220Zmek Martin 1980 KMALázně BohdanečANO
221Rauchfuss Marek 1969 KMBRáfekteamANO
222Krchníková Tereza 1990 KZTrenér psů.czne
223Kotas Václav 1978 KMACycling Brnone
224Kaňka David 2003 KMJBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVEANO
225Šotová Kornelia 1969 KZHradec Královéne
226Styblík Adam 2002 KMJJaroslav Kulhavý Cycling Teamne
227Kudlacek Petr 1980 KMAFlowtcine
228Studénka René 1954 KMBRD Pardubicene
229Zmek Jaroslav 1975 KMAPardubicene
230Fišar Petr 1984 KMAHradecký Spinning Klubne
231Spáčil Leopold 1959 KMBMONDRAKER Race teamne
232Medek Jaromír 1963 KMBHradec Královéne
233Pešek Vladimír 2003 KMJKostelec nad Orlicíne