HRADECKÝ WINTER RACE - výsledky celkové, dle kategorií
Celkový počet závodníků: 109
25.01.2020
Aleš Komberec
spinninghk.cz/winter-race/
KMJ - KM J
(15 - 18 let; ročník 2005 - 2002) - Délka závodu : 20 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 211 | Vencl Libor | 2004 | Eleven |
00:46:15.3 | | 25,94 |
2 | 224 | Kaňka David | 2003 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE |
00:49:41.1 | 00:03:25 | 24,15 |
3 | 217 | Hudeček Jan | 2004 | TUFO cyklozákladna Otrokovice |
00:50:11.3 | 00:03:55 | 23,91 |
4 | 233 | Pešek Vladimír | 2003 | Kostelec nad Orlicí |
00:59:19.1 | 00:13:03 | 20,23 |
5 | 201 | Meier Lukáš | 2004 | GHOST Team |
Nedokončil |
KMA - KM A
(19 - 49 let; ročník 2001 - 1971) - Délka závodu : 20 km; závodníků v kategorii: 23
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 213 | Růžička Zbyněk | 1991 | SKI PAUDERA Staré Splavy |
00:42:09.2 | | 28,47 |
2 | 210 | Bělecký Petr | 1985 | Bitters Superior CYKLOLIVE team |
00:46:16.8 | 00:04:07 | 25,93 |
3 | 200 | Komberec Aleš | 1979 | Hradecký Spinning klub |
00:46:21.7 | 00:04:12 | 25,88 |
4 | 223 | Kotas Václav | 1978 | Cycling Brno |
00:46:25.7 | 00:04:16 | 25,85 |
5 | 230 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning Klub |
00:46:26.6 | 00:04:17 | 25,84 |
6 | 203 | Šváb Jan | 1991 | Greyhound Racing Team |
00:46:48.1 | 00:04:38 | 25,64 |
7 | 256 | Vtípil Radek | 1983 | Ghost team |
00:50:05.5 | 00:07:56 | 23,96 |
8 | 208 | Bareš Jirka | 1985 | Flowtci |
00:50:06.6 | 00:07:57 | 23,95 |
9 | 236 | Horák Jiří | 1976 | Bike Team KC Jaroměř |
00:50:08.4 | 00:07:59 | 23,93 |
10 | 255 | Michl Jakub | 1990 | No excuse |
00:50:57.0 | 00:08:47 | 23,55 |
11 | 206 | Šípek Michal | 1992 | Rock Machine Cyklomax |
00:51:32.3 | 00:09:23 | 23,28 |
12 | 209 | Drtina Michal | 1982 | Flowtci |
00:52:58.6 | 00:10:49 | 22,65 |
13 | 229 | Zmek Jaroslav | 1975 | Pardubice |
00:53:34.7 | 00:11:25 | 22,4 |
14 | 202 | Kadeřábek Lukáš | 1988 | Česká republika |
00:54:04.5 | 00:11:55 | 22,19 |
15 | 212 | Vencl Libor | 1980 | Kutna Hora |
00:55:39.3 | 00:13:30 | 21,56 |
16 | 248 | Rynd Libor | 1971 | |
00:55:51.6 | 00:13:42 | 21,48 |
17 | 220 | Zmek Martin | 1980 | Lázně Bohdaneč |
00:56:18.7 | 00:14:09 | 21,31 |
18 | 227 | Kudlacek Petr | 1980 | Flowtci |
00:58:07.6 | 00:15:58 | 20,64 |
19 | 243 | Cutych Jakub | 1991 | Hradecký Spinning Klub |
00:59:20.3 | 00:17:11 | 20,22 |
20 | 244 | Kocián Martin | 1971 | |
01:02:40.8 | 00:20:31 | 19,14 |
21 | 251 | Snášel Pavel | 1994 | Hradecký Spinning Klub |
01:10:44.9 | 00:28:35 | 16,96 |
22 | 253 | Tichý Josef | 1984 | Hradecký Spinning Klub |
01:10:45.8 | 00:28:36 | 16,96 |
23 | 219 | Kvasnička Michal | 1987 | Flowtci |
01:12:55.9 | 00:30:46 | 16,45 |
KMB - KM B
(50 - 99 let; ročník 1970 - 1921) - Délka závodu : 20 km; závodníků v kategorii: 14
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 231 | Spáčil Leopold | 1959 | MONDRAKER Race team |
00:48:59.7 | | 24,49 |
2 | 234 | Zadina Petr | 1968 | KABASPORT |
00:50:04.5 | 00:01:04 | 23,96 |
3 | 239 | Koblasa Jiří | 1965 | Carla.kupkolo.cz |
00:50:06.0 | 00:01:06 | 23,95 |
4 | 252 | Skalický Michael | 1968 | KS Pardubice |
00:50:54.8 | 00:01:55 | 23,57 |
5 | 221 | Rauchfuss Marek | 1969 | Ráfekteam |
00:51:04.7 | 00:02:05 | 23,49 |
6 | 249 | Doležal Luboš | 1954 | Bike team KC Jaroměř |
00:53:20.1 | 00:04:20 | 22,5 |
7 | 237 | Voňka Jiří | 1954 | Carla kupkolo |
00:54:27.2 | 00:05:27 | 22,04 |
8 | 214 | Havelka Petr | 1959 | Hradecký Spinning Klub |
00:55:38.3 | 00:06:38 | 21,57 |
9 | 245 | Králík Michal | 1962 | HK |
00:56:21.3 | 00:07:21 | 21,29 |
10 | 235 | Novotný Miloslav | 1956 | Hradec Králové |
00:56:24.0 | 00:07:24 | 21,28 |
11 | 232 | Medek Jaromír | 1963 | Hradec Králové |
00:56:28.7 | 00:07:29 | 21,25 |
12 | 228 | Studénka René | 1954 | RD Pardubice |
01:03:44.8 | 00:14:45 | 18,82 |
13 | 240 | Pour Milan | 1952 | Bemaniax |
01:06:59.1 | 00:17:59 | 17,91 |
14 | 238 | Šatala Vladimír | 1964 | WWW.COREX.CZ |
01:08:35.6 | 00:19:35 | 17,49 |
KZ - KZ
(15 - 99 let; ročník 2005 - 1921) - Délka závodu : 20 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 207 | Šípková Michaela | 1992 | Rock Machine Cyklomax |
00:51:03.9 | | 23,5 |
2 | 242 | Khýrová Aneta | 1993 | Carla.kupkolo.cz |
00:51:47.6 | 00:00:43 | 23,17 |
3 | 247 | Ryndová Anna | 2005 | HSK Cycling team |
00:55:50.6 | 00:04:46 | 21,49 |
4 | 246 | Maršálková Markéta | 2004 | HSK Cycling team |
01:00:28.4 | 00:09:24 | 19,84 |
5 | 250 | Peterová Kateřina | 1971 | Praha 4 |
01:03:43.2 | 00:12:39 | 18,83 |
6 | 254 | Jonášová Zdeňka | 1964 | Hradecký Spinning Klub |
01:09:26.9 | 00:18:22 | 17,28 |
7 | 257 | Bártová Andrea | 1986 | |
01:32:58.0 | 00:41:54 | 12,91 |
DMA - DM A
(16 - 39 let; ročník 2004 - 1981) - Délka závodu : 40 km; závodníků v kategorii: 24
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
1 | 18 | Coufal Tomáš | 2001 | VELOCENTRUM SPECIALIZED |
01:24:29.8 | | 28,4 | 1-00:42:19.7 / 2-00:42:10.0 |
2 | 38 | Kuban Michal | 1985 | MONDRAKER Racing team |
01:26:25.5 | 00:01:55 | 27,77 | 1-00:42:54.8 / 2-00:43:30.6 |
3 | 62 | Jirásek Pavel | 1992 | GIANT Pitrs bikes |
01:27:01.4 | 00:02:31 | 27,58 | 1-00:42:57.3 / 2-00:44:04.1 |
4 | 9 | Sládek Tomáš | 1988 | HZS Pardubice |
01:27:02.4 | 00:02:32 | 27,57 | 1-00:42:56.5 / 2-00:44:05.9 |
5 | 10 | Lecnar Jaromír | 1983 | Pítrs bikes |
01:27:06.2 | 00:02:36 | 27,55 | 1-00:42:58.3 / 2-00:44:07.9 |
6 | 50 | Kutin Tomáš | 1984 | Choceň |
01:27:22.8 | 00:02:52 | 27,47 | 1-00:42:59.2 / 2-00:44:23.5 |
7 | 23 | Chmelař Lukáš | 1991 | MTBO Racing team Hradec Králové |
01:30:23.6 | 00:05:53 | 26,55 | 1-00:44:29.5 / 2-00:45:54.1 |
8 | 41 | Jaderný Petr | 1983 | Gapp SystemCabtech |
01:34:02.1 | 00:09:32 | 25,52 | 1-00:46:44.3 / 2-00:47:17.7 |
9 | 25 | Ptáčník Filip | 1981 | C.K. BICISPORT |
01:36:25.5 | 00:11:55 | 24,89 | 1-00:47:36.7 / 2-00:48:48.8 |
10 | 65 | Vít Jan | 1989 | |
01:37:23.4 | 00:12:53 | 24,64 | 1-00:47:38.5 / 2-00:49:44.8 |
11 | 51 | Pospíšil Lukáš | 1998 | Redpoint |
01:37:28.0 | 00:12:58 | 24,62 | 1-00:49:46.7 / 2-00:47:41.2 |
12 | 7 | Trungel Tomáš | 1986 | Postrizin |
01:38:19.1 | 00:13:49 | 24,41 | 1-00:48:46.3 / 2-00:49:32.8 |
13 | 42 | Mohyla Ondřej | 1987 | Nový Hradec Králové |
01:38:54.3 | 00:14:24 | 24,27 | 1-00:50:49.8 / 2-00:48:04.5 |
14 | 55 | Purm Michal | 1992 | Cyklokros Milovice |
01:39:52.1 | 00:15:22 | 24,03 | 1-00:48:47.9 / 2-00:51:04.1 |
15 | 45 | Fleischman Jan | 1985 | Praha |
01:40:47.1 | 00:16:17 | 23,81 | 1-00:49:10.4 / 2-00:51:36.6 |
16 | 12 | Jána Vít | 1995 | Joker MTB team |
01:41:48.2 | 00:17:18 | 23,57 | 1-00:49:02.8 / 2-00:52:45.3 |
17 | 15 | Zemánek Zdeněk | 1982 | Lipec |
01:45:00.9 | 00:20:31 | 22,85 | 1-00:49:27.6 / 2-00:55:33.2 |
18 | 13 | Mattuš Dušan | 1986 | Joker MTB Team |
01:45:40.1 | 00:21:10 | 22,71 | 1-00:51:03.4 / 2-00:54:36.7 |
19 | 48 | Tomeš Roman | 1986 | Joker MTB Team |
01:45:44.8 | 00:21:14 | 22,7 | 1-00:51:08.7 / 2-00:54:36.1 |
20 | 53 | Sviták Pavel | 1991 | KC Kutná Hora |
01:46:30.9 | 00:22:01 | 22,53 | 1-00:53:31.4 / 2-00:52:59.5 |
21 | 63 | Brož Štěpán | 2004 | hkfree.org |
01:46:39.6 | 00:22:09 | 22,5 | 1-00:52:22.8 / 2-00:54:16.8 |
22 | 43 | Pour David | 1987 | Bemaniax |
01:46:44.3 | 00:22:14 | 22,48 | 1-00:53:28.4 / 2-00:53:15.9 |
23 | 44 | Kopecký Ladik | 1985 | Bemaniax |
01:46:45.4 | 00:22:15 | 22,48 | 1-00:53:30.4 / 2-00:53:15.0 |
24 | 37 | Svoboda Josef | 1981 | WWW.COREX.CZ |
Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Coufal Tomáš - 00:42:10.0
DMB - DM B
(40 - 49 let; ročník 1980 - 1971) - Délka závodu : 40 km; závodníků v kategorii: 18
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
1 | 2 | Šťastný Roman | 1979 | Česká republika |
01:24:53.6 | | 28,27 | 1-00:42:16.5 / 2-00:42:37.1 |
2 | 31 | Pospíšil Petr | 1979 | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM |
01:25:21.6 | 00:00:28 | 28,12 | 1-00:42:18.9 / 2-00:43:02.6 |
3 | 35 | Kopecký Lukáš | 1978 | Prestige Cycling Team |
01:26:24.6 | 00:01:31 | 27,77 | 1-00:42:55.7 / 2-00:43:28.9 |
4 | 58 | Doleček Josef | 1979 | Fort SMC Ústí nad Orlicí |
01:34:00.4 | 00:09:06 | 25,53 | 1-00:47:35.1 / 2-00:46:25.3 |
5 | 34 | Štědrý Daniel | 1974 | TRANS BRODY |
01:34:02.9 | 00:09:09 | 25,52 | 1-00:46:45.5 / 2-00:47:17.3 |
6 | 3 | Semerád Ondřej | 1974 | SK Prima Polička |
01:37:17.7 | 00:12:24 | 24,67 | 1-00:49:03.5 / 2-00:48:14.2 |
7 | 1 | Čermák Jan | 1978 | SSport Hronov |
01:38:28.0 | 00:13:34 | 24,37 | 1-00:48:47.1 / 2-00:49:40.9 |
8 | 57 | Vlček Jiří | 1974 | CK Vinohradské Šlapky |
01:41:52.5 | 00:16:58 | 23,56 | 1-00:50:18.6 / 2-00:51:33.8 |
9 | 49 | Pexa Martin | 1974 | České Budějovice |
01:42:24.5 | 00:17:30 | 23,44 | 1-00:50:16.5 / 2-00:52:07.9 |
10 | 29 | Homolka Ondřej | 1977 | SC Radotín Praha |
01:43:25.5 | 00:18:31 | 23,2 | 1-00:50:17.6 / 2-00:53:07.8 |
11 | 46 | Mojžíš Jaromír | 1974 | Zlíč |
01:43:39.3 | 00:18:45 | 23,15 | 1-00:50:42.0 / 2-00:52:57.3 |
12 | 40 | Souček Tomáš | 1980 | Polabska grupa Ciclisimo |
01:45:56.4 | 00:21:02 | 22,65 | 1-00:50:20.0 / 2-00:55:36.3 |
13 | 22 | Kaňka David | 1979 | Kozojedy |
01:47:24.2 | 00:22:30 | 22,35 | 1-00:52:26.0 / 2-00:54:58.1 |
14 | 56 | Svoboda Lukáš | 1975 | Yellow house |
01:52:09.4 | 00:27:15 | 21,4 | 1-00:48:51.7 / 2-01:03:17.6 |
15 | 61 | Kubišta Michal | 1971 | Hořické trubičky |
01:52:43.8 | 00:27:50 | 21,29 | 1-00:54:58.5 / 2-00:57:45.2 |
16 | 64 | Flégr David | 1976 | Cyklo Pokr |
01:52:44.6 | 00:27:51 | 21,29 | 1-00:56:00.7 / 2-00:56:43.8 |
17 | 47 | Uchytil Zdeněk | 1977 | Železnohorák tým |
01:54:13.1 | 00:29:19 | 21,01 | 1-00:55:02.1 / 2-00:59:10.9 |
18 | 54 | Filip Lukáš | 1976 | Czech TriK Team |
01:56:09.8 | 00:31:16 | 20,66 | 1-00:52:19.6 / 2-01:03:50.1 |
Nejrychlejší kolo závodu: Šťastný Roman - 00:42:16.5
DMC - DM C
(50 - 59 let; ročník 1970 - 1961) - Délka závodu : 40 km; závodníků v kategorii: 12
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
1 | 52 | Dvořák Petr | 1968 | PCK Louda |
01:33:59.4 | | 25,53 | 1-00:47:35.9 / 2-00:46:23.4 |
2 | 8 | Kraus Miroslav | 1966 | Lázně Bělohrad |
01:34:08.5 | 00:00:09 | 25,49 | 1-00:46:46.2 / 2-00:47:22.2 |
3 | 59 | Hubáček Libor | 1962 | Praha 5 |
01:37:47.3 | 00:03:47 | 24,54 | 1-00:47:40.0 / 2-00:50:07.3 |
4 | 14 | Mattuš Milan | 1962 | Joker MTB Team |
01:38:22.9 | 00:04:23 | 24,39 | 1-00:49:05.4 / 2-00:49:17.4 |
5 | 32 | Svoboda Radek | 1969 | Praha |
01:38:52.7 | 00:04:53 | 24,27 | 1-00:49:14.1 / 2-00:49:38.6 |
6 | 27 | Mestek Mira | 1966 | SP KOLO Specialized |
01:40:51.8 | 00:06:52 | 23,79 | 1-00:48:50.6 / 2-00:52:01.1 |
7 | 20 | Holman Leoš | 1970 | HOKL CLUB Lužec nad Cidlinou |
01:41:51.0 | 00:07:51 | 23,56 | 1-00:50:23.5 / 2-00:51:27.5 |
8 | 4 | Friš Jaroslav | 1963 | Doksy |
01:43:46.6 | 00:09:47 | 23,13 | 1-00:50:29.0 / 2-00:53:17.5 |
9 | 17 | Benda Pavel | 1968 | Expres CZ Tufo Team Kolín |
01:45:15.5 | 00:11:16 | 22,8 | 1-00:49:15.1 / 2-00:56:00.3 |
10 | 60 | Peterka Jiří | 1966 | Praha 4 |
01:55:05.8 | 00:21:06 | 20,85 | 1-00:56:58.7 / 2-00:58:07.0 |
11 | 26 | Číhal Roman | 1970 | Lužice u Hodonína |
02:28:04.4 | 00:54:05 | 16,21 | 1-01:07:14.3 / 2-01:20:50.0 |
12 | 28 | Borůvka Zdeněk | 1965 | BROUMOV |
Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Dvořák Petr - 00:46:23.4
DMD - DM D
(60 - 99 let; ročník 1960 - 1921) - Délka závodu : 40 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
1 | 11 | Málek Stanislav | 1956 | Veloservis HB |
01:46:46.5 | | 22,48 | 1-00:52:20.3 / 2-00:54:26.1 |
2 | 33 | Lehotský Jiří | 1948 | Cyklo Špicar Jilemnice |
01:54:31.9 | 00:07:45 | 20,95 | 1-00:52:24.5 / 2-01:02:07.3 |
3 | 36 | Vejvoda Josef | 1957 | WWW.COREX.CZ |
02:04:22.3 | 00:17:35 | 19,3 | 1-00:59:26.2 / 2-01:04:56.1 |
Nejrychlejší kolo závodu: Málek Stanislav - 00:52:20.3
DZA - DZ A
(19 - 49 let; ročník 2001 - 1971) - Délka závodu : 40 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
1 | 21 | Bergerová Karolina | 1992 | Carla.kupkolo.cz |
01:38:20.1 | | 24,41 | 1-00:47:37.6 / 2-00:50:42.5 |
2 | 67 | Maťhová Andrea | 1997 | Ghost team |
01:54:37.2 | 00:16:17 | 20,94 | 1-00:55:25.9 / 2-00:59:11.3 |
3 | 66 | Chmelařová Natálie | 1994 | Ghost team |
02:18:01.2 | 00:39:41 | 17,39 | 1-01:03:32.6 / 2-01:14:28.5 |
Nejrychlejší kolo závodu: Bergerová Karolina - 00:47:37.6
Sportovní časomíra, výsledkový servis: www.stop-time.cz