stop-time.cz Žernovský bajk ROAD 2020 Nová přihláška Přihlášení - kategorie Přihlášení - startovní čísla Pořadatel, kategorie, GDPR


Žernovský bajk ROAD 2020 - seznam závodníků dle startovního čísla


Počet přihlášených závodníků: 127

St.č.Příjmení jménoRočníkTým/město
1Swaczyna Adam 1992Redpoint Team
2Hájek Tomáš 1974
3Rejfa Josef 1985SDH Štěnec
4Svoboda Jaroslav 1971INS ateliér Náchod
5Kadlec Petr 2000JKF Jaroměř
6Martin Jiří 1990
7Nehyba Michal 1980Bikehome
8Škoda Petr 1983INS Ateliér Náchod
9Frencl Martin 1990Pítrs bikes team
10Litresits Ondřej 1986Česká Lípa
11Splítek Martin 1988HSK Cycling Team
12Petr Miloš 1979Hradecký Spinning Klub
13Novotný Luděk 1974Carla.kupkolo.cz
14Truhlář Jan 1977HSK cycling team
15Fišar Petr 1984Hradecký Spinning Klub
18Balcar Aleš 1977TJ Sokol Nové Město nad Metují
19Vanek Vladimir 1983Hsk cycling team
20Novotný Luděk 1974Carla.kupkolo.cz
21Kašpar Pavel 1972PrologBike
22Bako Josef 1985KUPKOLO.CZ
23Hynčík Tomáš 1994Greyhound Racing Team
24Kratochvíl Tomáš 1981Team CykloTrener
25Kašpar Zbyněk 1989
26Kunc Ladislav 1990
27Strnad Josef 1979tátovi holky
28Tondr Martin 1972Bike Freaks
29Kalojiros Tomáš 1994AC Sparta Praha Cycling
30Jalovičár Martin 1980Svinišťany
31Bursik Ales 1973Bikehome
32Brejcha Pavel 1976
33Vlček Roman 1974Olešnice
34Kwiecien Pavel 1983TJ Jiskra Jaroměř
35Voňka David 2000Carla.kupkolo.cz
36Petr Javůrek 1977Kasper Swix Team
37Ďuriš Pavel 1982
38Mareček Jan 1981Velocentrum Stratos auto
39Vojtíšek Petr 1972Winners Znojmo
40Martin Klícha 1988Rafkarna IDEA Cycling Team
42Horálek Jiří 1986Hradec Králové
43Lněnička Tomáš 1998FBIKE KLUB SÁDEK
44Nechoďdoma Petr 1977Dobřichov
45Dražan Tomáš 1988Klub přátel šachu Slaný
46Frýzl Martin 1972JJ Potocký
47Pajer Honza 1980Velký Třebešov
49Hnilička Lubomír 1987Vysoke Myto
50Cogan Rudolf 1971SPOLEČNĚ ODSSTANVČ
51Lukáš Čáp 1984HSK cycling team
52Žďárský Jakub 1990
53Svoboda Tomáš 1997
54Havelka Daniel 1977ZPA cyklo team Trutnov
55Efler Martin 1981Bikehome
56Prouza Ladislav 1972BikeStars Vrchlabí
58Petr Lisičan 1990Team CykloTrener
59Rieger Marek 2001Kovo Praha
60Krzywonos Marcin 1981Lubawka
61Jagmin Marcin 1977Wałbrzych
62Zelený Ondřej 1982Eleven Mercedes Black.et
63Tichý Martin 1999Apache Loko Trutnov
64Škop Zbyněk 1985Česká Skalice
65Malík Petr 1980Hradec Králové
66Pilnáček Radek 1977Hsk cycling team
67Kopecký Lukáš 1978Prestige Cycling Team
68Laštůvka Martin 1980Cyklo Tony
69Horák Martin 1973DRAGONS TRUTNOV
70Hanuš Jiři 1972Vella team
71Rubeš Pavel 1973Praha 8
72Przemieniecki Alfred 1972Lubawka
73Fišnar Jan 1980Vrchlabí
74Hauf Jan 1999Indigo cycling team RK
75Hauf Jan 1971Indigo cycling team RK
76Klinecký Lukáš 1978dvatisicedva.cz Hovorčovice
77Protopopov Petr 1980praha
81Teuberová Kateřina 1990Náchod
82Doležal Luboš 1954Cyklotony
83Nejl Martin 1966Hradecký Spinning klub
84Dvořák Petr 1968PCK Louda
85Brabec Zdeněk 1968Winners Znojmo
86Rybín Petr 1968Rafkarna IDEA Cycling Team
87Koblasa Jiří 1965Carla.kupkolo.cz
88Kalojíros Tondáno 1968TEG Cycling
89Lelek Michal 2003Čolek team
90Lelek Matyáš 2003Čolek team
91Lederer Vladimír 1962Cyklo RD Pardubice
92Vaníček Aleš 1968Okolorepubliky.cz
93Kondrová Martina 1982
94Kučera Jiří 1969WINNERS ZNOJMO
95Lehotský Jiří 1948Cyklo Špicar Jilemnice
96Kollár David 2002HSK Cycling Team
97Čivrná Naďa 1969Cyklo Špicar Jilemnice
98Spáčil Leopold 1959MONDRAKER Racing team
99Zelený Petr 1960ELEVEN BLACK-ET
100Dostál Patrik 1991Rafkarna IDEA Cycling Team
101Doležal Luboš 1954Cyklotony
102Kábrtová Jitka 1971Sokol Studnice
103Coganová Zdeňka 1986Brdo
104Matyáš Háze 2002Všeliby
105Bergerová Karolina 1992Carla.kupkolo.cz
106Barvínek Pavel 1966Dragons Trutnov
107Feist Jaroslav 1969Jiskra Jaroměř
108Bajgerová Nikola 1997Team Dukla Praha
109Bečka Pavel 1969Bike Freaks Holice
110Holubec Jaroslav 1964Velký Třebešov
111Buriánek Pavel 1967Dragons Trutnov
112Drbohlav Zdeněk 1966BikeStars Vrchlabí
113Mervart Václav 1970TC Dobruška
114Kombercová Renata 1974Triclub Dobruška
115Hodoval Petr 1967OLFIN CAR
116Jiránek Jaroslav 1948Ghost
117Ticháček Karel 1961DRAGONS TRUTNOV
118Hendrych Tomáš 1959Dragons Trutnov
119Bednařík Eduard 1969Dragons Trutnov
120Milan Hrdina 1963Dragons team
121Liebich Roman 1961Nové Město nad Metují
122Zajíc Petr 1968Cyklopokr Pardubice
123Jan Trčka 1968Albeř
151Meier Lukáš 2004GHOST Team
152Nováková Karla 2005Jaroslav Kulhavy Cycling Team
153Soukup Vojtěch 2005TUFO Pardus Prostějov
171Holanová Anežka 2009Carla Kupkolo.cz
172Holan Matěj 2009Carla Kupkolo.cz
173Brejcha Tomáš 2010
174Kráčmarová Anna 2009Apache LOKO Trutnov
175Kráčmarová Michaela 2012Apache LOKO Trutnov
176Ticháček Petr 2006TJ Lokomotiva Trutnov
177Kulveit Tobiáš 2006Carla.Kupkolo.cz
178Matoulek Jiří 2006Apache loko Trutnov
179Kábrt Kryštof 2007Apache Loko Trutnov