Silniční závod - Maršálek jízdní kola - výsledky celkové, dle tratí
Celkový počet závodníků: 68
19.09.2020
triclub.dobruska.cz
Trať: Ohnišov-Janov-Bačetín, délka trati: 6,5 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 170 | Karajanis Nikos | 2011 | Z1 | Na poslední chvíli | 00:19:44.0 | 00:00:00 | 19,76 |
2 | 172 | Dvořáková Aneta | 2009 | Z1 | INDIGO cycling team RK | 00:22:49.0 | 00:03:05 | 17,09 |
3 | 171 | Koreček Jakub | 2010 | Z1 | Nepasicky cyklo tým | 00:23:45.0 | 00:04:01 | 16,42 |
Trať: Ohnišov-Bohdašín-Janov-Bačetín-Dobruška-Ohnišov 1x, délka trati: 19 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 150 | Heřman Jáchym | 2008 | Z2 | INDIGO cycling team RK | 00:53:46.1 | 00:00:00 | 21,2 |
2 | 173 | Hanyková Adéla | 2008 | Z2 | INDIGO cycling team RK | 01:09:28.2 | 00:15:42 | 16,41 |
Trať: Ohnišov-Bohdašín-Janov-Bačetín-Dobruška-Ohnišov 2x, délka trati: 38 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | 110 | Malý Martin | 2004 | KAD | Hostinné | Nedokončil |
Trať: Ohnišov-Bohdašín-Janov-Bačetín-Dobruška-Ohnišov 3x, délka trati: 57 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 53 | Morávek Roman | 2002 | JR | Sk Špindl | 01:35:53.1 | 00:00:00 | 35,67 |
2 | 42 | Kollár David | 2002 | JR | HSK Cycling team | 01:36:28.6 | 00:00:35 | 35,45 |
3 | 54 | Makovský Matyáš | 2003 | JR | star wars | 01:40:12.1 | 00:04:18 | 34,13 |
4 | 51 | Petřík Jakub | 2003 | JR | SKP Duha Lanškroun | 01:40:24.9 | 00:04:31 | 34,06 |
5 | 43 | Ptáček Ondřej | 1976 | V1 | sobotkasport.cz | 01:43:09.6 | 00:07:16 | 33,15 |
6 | 58 | Hauf Jan | 1971 | V1 | Indigo cycling team | 01:43:33.0 | 00:07:39 | 33,03 |
7 | 61 | Prešek Zbyněk | 1977 | V1 | BIKE FREAKS HOLICE | 01:43:45.0 | 00:07:51 | 32,96 |
8 | 47 | Palguta Roman | 1977 | V1 | INDIGO cycling team RK | 01:44:04.6 | 00:08:11 | 32,86 |
9 | 72 | Dvořák Pavel | 1972 | V1 | TJ Sokol Nové Město | 01:47:47.5 | 00:11:54 | 31,73 |
10 | 66 | Zajíc Petr | 1968 | V2 | Cyklo Pokr Pardubice | 01:47:54.9 | 00:12:01 | 31,69 |
11 | 70 | Frýzl Martin | 1972 | V1 | TJ Jiskra Jaroměř | 01:48:02.1 | 00:12:08 | 31,66 |
12 | 57 | Jičínský Jan | 1975 | V1 | CykloPokr Pardubice | 01:48:04.1 | 00:12:10 | 31,65 |
13 | 60 | Vodehnal Martin | 1980 | V1 | Prestige cycling team | 01:48:05.1 | 00:12:11 | 31,64 |
14 | 56 | Hromádko Miroslav | 1971 | V1 | Cyklopokr Pardubice | 01:48:08.3 | 00:12:15 | 31,63 |
15 | 71 | Tondr Martin | 1972 | V1 | Bike Freaks Holice | 01:48:13.8 | 00:12:20 | 31,6 |
16 | 64 | Pechmann Miroslav | 1974 | V1 | Ostřešany | 01:48:14.3 | 00:12:21 | 31,6 |
17 | 45 | Šumpík Stanislav | 1978 | V1 | Cyklo Profi Gold Fren | 01:49:01.9 | 00:13:08 | 31,37 |
18 | 69 | Dvořák Petr | 1968 | V2 | PCK Louda | 01:50:24.3 | 00:14:31 | 30,98 |
19 | 62 | Brand Tomáš | 1976 | V1 | PCK Louda | 01:56:02.7 | 00:20:09 | 29,47 |
20 | 41 | Háze Matyáš | 2002 | JR | Všeliby | 01:57:51.8 | 00:21:58 | 29,02 |
21 | 63 | Slabý Jiří | 1956 | V3 | CTM Silvini RH Sport | 01:57:59.5 | 00:22:06 | 28,98 |
22 | 44 | Zítko David | 1959 | V3 | elkov | 01:58:08.5 | 00:22:15 | 28,95 |
23 | 46 | Lederer Vladimír | 1962 | V2 | Cyklo RD Pardubice | 01:58:20.4 | 00:22:27 | 28,9 |
24 | 50 | Bečka Pavel | 1969 | V2 | Bike Freaks Holice | 01:59:17.5 | 00:23:24 | 28,67 |
25 | 65 | Voňka Jiří | 1954 | V3 | Carla.kupkolo.cz | 01:59:27.0 | 00:23:33 | 28,63 |
26 | 82 | Petříková Lenka | 1977 | ZB | Agro Kolín | 01:59:34.4 | 00:23:41 | 28,6 |
27 | 59 | Vlk Ivan | 1968 | V2 | Hostinné | 02:02:21.6 | 00:26:28 | 27,95 |
28 | 49 | Mojžíš Libor | 1968 | V2 | HSK cycling team Hradec Králové | 02:03:16.3 | 00:27:23 | 27,74 |
29 | 68 | Bolehovský Vladimír | 1956 | V3 | INDIGO cycling team RK | 02:03:17.5 | 00:27:24 | 27,74 |
30 | 52 | Petřík Jiří | 1973 | V1 | SKP Duha Lanškroun | 02:06:28.6 | 00:30:35 | 27,04 |
31 | 67 | Škopek Karel | 1953 | V3 | HEC JARTON Jaroměř | 02:07:24.8 | 00:31:31 | 26,84 |
32 | 80 | Kombercová Renata | 1974 | ZB | Triclub Dobruška | 02:18:43.6 | 00:42:50 | 24,65 |
33 | 40 | Mervart Václav | 1970 | V2 | Triclub Dobruška | 02:21:41.6 | 00:45:48 | 24,14 |
34 | 55 | Zilvar Zdeněk | 1956 | V3 | Sobotkasport Dobruška | 02:27:56.5 | 00:52:03 | 23,12 |
35 | 84 | Andršová Kateřina | 1965 | ZB | TRI CLUB Dobruška | 02:40:00.9 | 01:04:07 | 21,37 |
36 | 83 | Hepnarová Lenka | 1965 | ZB | TriClub Dobruška | 02:40:57.1 | 01:05:03 | 21,25 |
Trať: Ohnišov-Bohdašín-Janov-Bačetín-Dobruška-Ohnišov 4x, délka trati: 76 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Hrdina Štěpán | 2000 | MU | Skp Duha Lanškroun | 02:05:06.0 | 00:00:00 | 36,45 |
2 | 10 | Davies Joshua | 1997 | MU | Rafkarna IDEA Cycling Team | 02:05:26.9 | 00:00:20 | 36,35 |
3 | 20 | Lukeš Jan | 2001 | MU | Carla.kupkolo.cz | 02:05:27.8 | 00:00:21 | 36,34 |
4 | 11 | Andrle David | 2000 | MU | Kometa | 02:05:45.0 | 00:00:39 | 36,26 |
5 | 15 | Hauf Jan | 1999 | MU | Indigo cycling team | 02:05:45.9 | 00:00:39 | 36,26 |
6 | 19 | Škoda Petr | 1983 | MA | INS Ateliér Náchod | 02:05:47.6 | 00:00:41 | 36,25 |
7 | 13 | Čáp Lukáš | 1984 | MA | HSK cycling team | 02:05:51.6 | 00:00:45 | 36,23 |
8 | 1 | Křivanec Karel | 2001 | MU | BIKE FREAKS HOLICE | 02:06:07.1 | 00:01:01 | 36,16 |
9 | 16 | Hák Jakub | 2001 | MU | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | 02:07:42.8 | 00:02:36 | 35,7 |
10 | 27 | Joska Marek | 1991 | MU | HSK cycling team | 02:07:48.3 | 00:02:42 | 35,68 |
11 | 5 | Bako Josef | 1985 | MA | KUPKOLO.CZ | 02:07:49.0 | 00:02:43 | 35,68 |
12 | 6 | Kwiecien Pavel | 1983 | MA | TJ Jiskra Jaroměř | 02:07:49.7 | 00:02:43 | 35,67 |
13 | 14 | Kratochvíl Tomáš | 1981 | MA | Team CykloTrener | 02:08:07.3 | 00:03:01 | 35,59 |
14 | 24 | Hnilička Lubomír | 1987 | MA | Vysoké Mýto | 02:11:44.4 | 00:06:38 | 34,61 |
15 | 21 | Šimek Jakub | 2001 | MU | kross bikeranch team | 02:11:45.1 | 00:06:39 | 34,61 |
16 | 18 | Petrnoušek Dominik | 1999 | MU | Cykloprofi Goldfren | 02:12:00.0 | 00:06:54 | 34,55 |
17 | 4 | Horák Dominik | 2001 | MU | Rafkarna Idea cycling team | 02:12:01.2 | 00:06:55 | 34,54 |
18 | 22 | Martin Jiří | 1990 | MA | Náchod | 02:14:07.0 | 00:09:01 | 34 |
19 | 17 | Slavíček Ondřej | 1991 | MU | SCP Pardubice | 02:14:31.0 | 00:09:25 | 33,9 |
20 | 7 | Fišar Petr | 1984 | MA | Hradecký Spinning Klub | 02:14:38.4 | 00:09:32 | 33,87 |
21 | 12 | Otava Marek | 1988 | MA | TJ Jiskra Jaroměř | 02:15:03.6 | 00:09:57 | 33,76 |
22 | 8 | Polák Michal | 1983 | MA | 02:28:16.4 | 00:23:10 | 30,75 | |
23 | 25 | Burýšek Jan | 1988 | MA | TRI CLUB Dobruška | 02:34:14.5 | 00:29:08 | 29,56 |
24 | 26 | Sobotka Pavel | 1998 | MU | Nový Hrádek | 02:51:46.0 | 00:46:39 | 26,55 |
25 | 2 | Kopecký Václav | 1991 | MU | #Tempaři | 02:51:48.2 | 00:46:42 | 26,54 |
- | 23 | Klícha Martin | 1988 | MA | Rafkarna IDEA Cycling Team | Nedokončil |