Časovka IndiGO Semechnice - výsledky
Celkový počet závodníků: 104
28.05.2017
Cycling team Rychnov nad Kněžnou
www.stalak-devoss.cz
Žáci I - dívky
(5 - 11 let; ročník 2012 - 2006) - Délka závodu : 2,5 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 | Lhotáková Adéla | 2007 | Bike Freaks Holice | 00:06:24.0 | 23,44 | |
2 | 115 | Korečková Markéta | 2010 | Nepasický Cykloteam | 00:07:00.0 | 00:00:36 | 21,43 |
3 | 112 | Hanyková Adélka | 2008 | INDIGO cycling team RK | 00:07:31.0 | 00:01:07 | 19,96 |
4 | 113 | Burketová Kateřina | 2008 | INDIGO cycling team RK | 00:07:47.0 | 00:01:23 | 19,27 |
5 | 108 | Dvořáková Aneta | 2009 | INDIGO cycling team RK | 00:08:00.0 | 00:01:36 | 18,75 |
6 | 117 | Dvořáková Barbora | 2012 | INDIGO cycling team RK | 00:14:30.0 | 00:08:06 | 10,34 |
Žáci I - kluci
(5 - 11 let; ročník 2012 - 2006) - Délka závodu : 2,5 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 103 | Šumpík Pavel | 2006 | Bike Freaks Holice | 00:04:47.0 | 31,36 | |
2 | 110 | Hendrych Vojtěch | 2006 | Bike Freaks Holice | 00:04:51.0 | 00:00:04 | 30,93 |
3 | 109 | Všetička Jan | 2007 | Kounov Rozkoš | 00:05:36.0 | 00:00:49 | 26,79 |
4 | 104 | Nechuta Marek | 2007 | Bike Freaks Holice | 00:05:50.0 | 00:01:03 | 25,71 |
5 | 101 | Šumpík Jirka | 2009 | Bike Freaks Holice | 00:06:15.0 | 00:01:28 | 24 |
6 | 116 | Koreček Jakub | 2010 | Cyklo Nepasice | 00:08:47.0 | 00:04:00 | 17,08 |
Žáci II - dívky
(12 - 14 let; ročník 2005 - 2003) - Délka závodu : 2,5 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Hendrychová Lucka | 2003 | Bike Freaks Holice | 00:05:16.0 | 28,48 | |
2 | 102 | Doležalová Markéta | 2005 | Bike Freaks Holice | 00:05:30.0 | 00:00:14 | 27,27 |
3 | 105 | Nechutová Vendula | 2005 | Bike Freaks Holice | 00:05:42.0 | 00:00:26 | 26,32 |
4 | 114 | Korečková Aneta | 2004 | Cyklo Nepasice | 00:05:57.0 | 00:00:41 | 25,21 |
Žáci II - kluci
(12 - 14 let; ročník 2005 - 2003) - Délka závodu : 2,5 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 107 | Lhoták Václav | 2004 | Bike Freaks Holice | 00:05:17.0 | 28,39 |
Nejrychlejší kolo závodu: Korečková Aneta - 00:00:00.0
Kadeti - dívky
(15 - 16 let; ročník 2002 - 2001) - Délka závodu : 12,5 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | Davidová Michaela | 2002 | Team Delfín | 00:32:40.0 | 22,96 |
Kadeti - kluci
(15 - 16 let; ročník 2002 - 2001) - Délka závodu : 12,5 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Rosa Marek | 2001 | Kramolná | 00:25:42.9 | 29,16 |
Juniorky - dívky
(17 - 18 let; ročník 2000 - 1999) - Délka závodu : 12,5 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 | Hájková Markéta | 2000 | Duha Lanškroun | 00:22:24.9 | 33,46 | |
2 | 81 | Obstová Kateřina | 1999 | SKP Duha Fort Lanškroun | 00:26:13.7 | 00:03:48 | 28,59 |
Junioři - kluci
(17 - 18 let; ročník 2000 - 1999) - Délka závodu : 12,5 km; závodníků v kategorii: 10
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Rotter Michal | 2000 | SKP Duha Lanškroun | 00:19:33.6 | 38,34 | |
2 | 50 | Mojžíš Josef | 1999 | APACHE Loko Trutnov | 00:20:47.4 | 00:01:13 | 36,07 |
3 | 87 | Hauf Jan | 1999 | Duha Lanškroun | 00:20:48.3 | 00:01:14 | 36,05 |
4 | 82 | Andrle David | 2000 | ELKOV Author | 00:20:50.6 | 00:01:16 | 35,98 |
5 | 77 | Kondáš Filip | 2000 | ELKOV Author | 00:21:07.8 | 00:01:34 | 35,49 |
6 | 79 | Michal Daniel | 2000 | Duha Lanškroun | 00:21:07.9 | 00:01:34 | 35,49 |
7 | 68 | Voňka David | 2000 | 00:23:03.3 | 00:03:29 | 32,53 | |
8 | 67 | Jaroš Václav | 2000 | ELKOV Author | 00:24:22.5 | 00:04:48 | 30,77 |
9 | 83 | Šubrt Jaroslav | 1999 | TriClub Dobruška | 00:26:43.9 | 00:07:10 | 28,06 |
10 | 86 | Jelčic David | 2000 | TT Pardubice | 00:27:27.7 | 00:07:54 | 27,31 |
Ženy
(19 - 99 let; ročník 1998 - 1918) - Délka závodu : 12,5 km; závodníků v kategorii: 9
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | Jehličková Monika | 1990 | BAKAKO | 00:23:31.7 | 31,88 | |
2 | 16 | Khýrová Aneta | 1993 | Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | 00:24:05.6 | 00:00:33 | 31,13 |
3 | 28 | Fabiánová Iva | 1987 | ACTIVE TOUR CYCLING TEAM | 00:25:25.2 | 00:01:53 | 29,5 |
4 | 44 | Glaserová Veronika | 1989 | Bike Freaks Holice | 00:25:48.1 | 00:02:16 | 29,07 |
5 | 17 | Černíková Kateřina | 1989 | Cyklo Tony Náchod | 00:27:00.2 | 00:03:28 | 27,77 |
6 | 26 | Kučerová Kateřina | 1989 | Hradecký spinning klub | 00:28:00.1 | 00:04:28 | 26,78 |
7 | 25 | Nosková Blanka | 1970 | Hradecký spinning klub | 00:28:17.7 | 00:04:46 | 26,51 |
8 | 35 | Andršová Kateřina | 1965 | TriClub Dobruška | 00:32:55.0 | 00:09:23 | 22,78 |
9 | 9 | Holečková Zdena | 1953 | Team Delfín | 00:45:05.8 | 00:21:34 | 16,63 |
Muži
(19 - 29 let; ročník 1998 - 1988) - Délka závodu : 12,5 km; závodníků v kategorii: 9
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 61 | Joska Marek | 1991 | BIKE invest | 00:19:55.2 | 37,65 | |
2 | 5 | Klícha Martin | 1988 | INDIGO cycling team RK | 00:21:32.3 | 00:01:37 | 34,82 |
3 | 29 | Dražan Tomáš | 1988 | 00:21:42.9 | 00:01:47 | 34,54 | |
4 | 38 | Plšek Radek | 1991 | CYKLO PROFI | 00:21:51.7 | 00:01:56 | 34,31 |
5 | 56 | Slavíček Ondřej | 1991 | GHOST team | 00:22:17.0 | 00:02:21 | 33,66 |
6 | 65 | Juhás Štefan | 1998 | JFK Jaroměř | 00:22:59.1 | 00:03:03 | 32,63 |
7 | 51 | Chaloupka František | 1996 | V6 Bike freaks Holice | 00:24:03.6 | 00:04:08 | 31,17 |
8 | 70 | Sobotka Pavel | 1998 | Nový Hrádek | 00:26:29.0 | 00:06:33 | 28,32 |
9 | 23 | Burýšek Jan | 1988 | TriClub Dobruška | 00:26:52.8 | 00:06:57 | 27,9 |
Masters
(30 - 39 let; ročník 1987 - 1978) - Délka závodu : 12,5 km; závodníků v kategorii: 13
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 53 | Čáp Lukáš | 1984 | HSK cycling team | 00:20:18.6 | 36,93 | |
2 | 74 | Kwiecien Pavel | 1983 | Jiskra Jaroměř | 00:20:36.8 | 00:00:18 | 36,38 |
3 | 19 | Klapal Martin | 1987 | INDIGO cycling team RK | 00:21:50.8 | 00:01:32 | 34,33 |
4 | 8 | Beneš Petr | 1978 | Ráfkárna IDEA cycling team | 00:21:58.8 | 00:01:40 | 34,12 |
5 | 10 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký Spinning Klub | 00:21:59.7 | 00:01:41 | 34,1 |
6 | 60 | Šumpík Stanislav | 1978 | Bike Freaks Holice | 00:22:44.7 | 00:02:26 | 32,97 |
7 | 64 | Štefl David | 1980 | JKF Jaroměř | 00:22:52.6 | 00:02:33 | 32,78 |
8 | 6 | Dvořák Jiří | 1979 | INDIGO cycling team RK | 00:22:54.3 | 00:02:35 | 32,74 |
9 | 43 | Říčař František | 1987 | TriClub Dobruška | 00:24:20.1 | 00:04:01 | 30,82 |
10 | 36 | Řízek Pavel | 1980 | INDIGO cycling team RK | 00:24:26.9 | 00:04:08 | 30,67 |
11 | 40 | Trunec Lukáš | 1984 | Kola Kolda Pardubice | 00:25:13.4 | 00:04:54 | 29,73 |
12 | 73 | Hanyk Pavel | 1982 | INDIGO cycling team RK | 00:25:43.8 | 00:05:25 | 29,15 |
13 | 66 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký spinning klub | 00:26:27.4 | 00:06:08 | 28,35 |
Veteráni I
(40 - 49 let; ročník 1977 - 1968) - Délka závodu : 12,5 km; závodníků v kategorii: 21
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 52 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:20:07.1 | 37,28 | |
2 | 55 | Stráník Josef | 1972 | Tesaři Osík | 00:20:08.0 | 00:00:00 | 37,25 |
3 | 15 | Palguta Roman | 1977 | INDIGO cycling team RK | 00:20:13.7 | 00:00:06 | 37,07 |
4 | 88 | Rotter Michal | 1971 | Duha Lanškroun | 00:20:25.7 | 00:00:18 | 36,71 |
5 | 24 | Katera Martin | 1977 | JKF Jaroměř | 00:20:35.2 | 00:00:28 | 36,43 |
6 | 7 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:20:42.8 | 00:00:35 | 36,21 |
7 | 39 | Zajíc Petr | 1968 | Cyklo Pokr Pardubice | 00:20:56.2 | 00:00:49 | 35,82 |
8 | 47 | Karajanis Petr | 1976 | APACHE Loko Trutnov | 00:21:20.8 | 00:01:13 | 35,13 |
9 | 2 | Hauf Jan | 1971 | INDIGO cycling team RK | 00:21:25.8 | 00:01:18 | 35 |
10 | 21 | Neugebauer Jiří | 1973 | Bike Freaks Holice | 00:22:34.9 | 00:02:27 | 33,21 |
11 | 54 | Maryška Josef | 1973 | INDIGO cycling team RK | 00:22:49.6 | 00:02:42 | 32,85 |
12 | 42 | Sejkora Josef | 1971 | Rychnov nad Kněžnou | 00:23:26.1 | 00:03:19 | 32 |
13 | 32 | Pilnáček Radek | 1977 | HSK cycling team | 00:23:27.6 | 00:03:20 | 31,97 |
14 | 84 | Koreček Richard | 1976 | Cyklo Nepasice | 00:23:34.3 | 00:03:27 | 31,82 |
15 | 45 | Prešek Zbyněk | 1977 | Bike Freaks Holice | 00:23:50.4 | 00:03:43 | 31,46 |
16 | 72 | Novák Petr | 1977 | HSK cycling team | 00:24:08.8 | 00:04:01 | 31,06 |
17 | 62 | Hendrych Jiří | 1972 | Bike Freaks Holice | 00:24:09.8 | 00:04:02 | 31,04 |
18 | 59 | David Václav | 1974 | Smiřice | 00:26:09.9 | 00:06:02 | 28,66 |
19 | 46 | Nechuta Aleš | 1973 | Vamberk | 00:27:39.7 | 00:07:32 | 27,11 |
20 | 75 | Eliášek Jiří | 1969 | KOBRA | 00:32:02.8 | 00:11:55 | 23,4 |
21 | 63 | Moník Milan | 1969 | Smiřice | 00:32:48.5 | 00:12:41 | 22,86 |
Veteráni II
(50 - 59 let; ročník 1967 - 1958) - Délka závodu : 12,5 km; závodníků v kategorii: 12
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Ulrich Petr | 1967 | Hradec Kralové | 00:21:14.0 | 35,32 | |
2 | 20 | Nejl Martin | 1966 | TriClub Dobruska | 00:21:50.5 | 00:00:36 | 34,34 |
3 | 85 | Krutílek Marek | 1965 | TT Pardubice | 00:22:08.1 | 00:00:54 | 33,88 |
4 | 14 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfín | 00:22:50.6 | 00:01:36 | 32,83 |
5 | 89 | Stuchlík Petr | 1965 | INDIGO cycling team RK | 00:23:31.5 | 00:02:17 | 31,88 |
6 | 33 | Lederer Vladimír | 1962 | Cyklo RD Pardubice | 00:23:33.2 | 00:02:19 | 31,84 |
7 | 18 | Černý Aleš | 1964 | TC Dobruška | 00:24:01.8 | 00:02:47 | 31,21 |
8 | 34 | Elich Jiří | 1964 | APACHE Loko Trutnov | 00:24:23.1 | 00:03:09 | 30,76 |
9 | 31 | Zítko David | 1959 | Whirlpool HK | 00:24:45.7 | 00:03:31 | 30,29 |
10 | 37 | Kučera Ivan | 1960 | Hradecký spinning klub | 00:25:24.5 | 00:04:10 | 29,52 |
11 | 22 | Hofman Oldřich | 1963 | TriClub Dobruška | 00:26:58.4 | 00:05:44 | 27,8 |
12 | 30 | Hrabý Gustav | 1960 | Dvůr Králové | 00:29:05.0 | 00:07:51 | 25,79 |
Veteráni III
(60 - 99 let; ročník 1957 - 1918) - Délka závodu : 12,5 km; závodníků v kategorii: 9
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Bolehovský Vladimír | 1956 | INDIGO cycling team RK | 00:22:42.0 | 33,04 | |
2 | 48 | Jiránek Jaroslav | 1948 | GHOST team | 00:25:54.6 | 00:03:12 | 28,95 |
3 | 41 | Jedlička Petr | 1956 | Hsk cycling | 00:26:38.7 | 00:03:56 | 28,15 |
4 | 49 | Lacina Lubomír | 1954 | CARLA.KUPKOLO Dvůr Králové n.L. CZ | 00:26:45.5 | 00:04:03 | 28,03 |
5 | 69 | Křoustek Karel | 1948 | SKI Skuhrov | 00:27:55.5 | 00:05:13 | 26,86 |
6 | 58 | Klícha Karel | 1946 | TriClub Dobruška | 00:29:17.1 | 00:06:35 | 25,61 |
7 | 78 | Školník Ivan | 1945 | TriClub Dobruška | 00:30:32.4 | 00:07:50 | 24,56 |
8 | 27 | Tománek Jaroslav | 1955 | Truhlářství Tománek | 00:31:04.4 | 00:08:22 | 24,14 |
9 | 71 | Ptáček Josef | 1945 | TriClub Dobruška | 00:32:26.7 | 00:09:44 | 23,12 |