Panel cup - výsledky celkové, dle kategorií
Celkový počet závodníků: 65
02.09.2017
Cycling team Rychnov nad Kněžnou
indigo.cyclingteamrk.cz/panel
Odrážedla - dívky
(0 - 3 let; ročník 2017 - 2014) - Délka závodu : 0,08 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Palgutová Zita | 2014 | INDIGO cycling team RK | 00:00:32.9 | 8,74 | |
2 | 66 | Lorencová Erika | 2014 | Double trouble | 00:00:34.3 | 00:00:01 | 8,37 |
3 | 65 | Lorencová Monika | 2014 | Double trouble | 00:00:37.1 | 00:00:04 | 7,75 |
4 | 71 | Čížková Kateřina | 2014 | Hospoda Na Plácku | 00:00:38.8 | 00:00:05 | 7,41 |
5 | 28 | Zimmerova Eliska | 2015 | Dvojčata | 00:00:53.4 | 00:00:20 | 5,39 |
6 | 29 | Zimmerova Ema | 2015 | Dvojčata | 00:00:54.2 | 00:00:21 | 5,31 |
Odrážedla - kluci
(0 - 3 let; ročník 2017 - 2014) - Délka závodu : 0,08 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | Podzimek Marek | 2017 | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:28.3 | 10,15 | |
2 | 59 | Hartman Tomáš | 2015 | Trnov | 00:00:42.0 | 00:00:13 | 6,84 |
3 | 35 | Řízek Jakub | 2014 | INDIGO cycling team RK | 00:00:43.3 | 00:00:15 | 6,64 |
4 | 15 | Wagner Roman | 2014 | Hradec Králové | 00:00:48.1 | 00:00:19 | 5,99 |
5 | 16 | Wagner Marek | 2016 | Hradec Králové | 00:01:04.7 | 00:00:36 | 4,45 |
6 | 55 | Andrš Antonin | 2015 | Rychnov nad Kneznou | Nestartoval | ||
7 | 13 | Praus Tomáš | 2014 | Záchlumí | Nedokončil |
Naděje - dívky
(0 - 4 let; ročník 2017 - 2013) - Délka závodu : 0,16 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 52 | Sejbalová Barunka | 2013 | Jaroslav | 00:00:37.9 | 15,16 | 1-00:00:20.2 / 2-00:00:17.7 | |
2 | 14 | Prausová Lenka | 2013 | Záchlumí | 00:00:44.2 | 00:00:06 | 13,02 | 1-00:00:21.3 / 2-00:00:22.8 |
3 | 19 | Slavíková Linda | 2013 | TC Dobruška | 00:00:54.9 | 00:00:16 | 10,48 | 1-00:00:27.6 / 2-00:00:27.2 |
4 | 54 | Andršová Kristýna | 2013 | Rychnov nad Kneznou | 00:01:00.5 | 00:00:22 | 9,52 | 1-00:00:31.1 / 2-00:00:29.3 |
5 | 33 | Zaňková Veronika | 2013 | Dlouhá Ves | 00:01:07.1 | 00:00:29 | 8,57 | 1-00:00:22.2 / 2-00:00:44.9 |
6 | 9 | Jamborová Elen | 2013 | Česká republika | 00:01:10.2 | 00:00:32 | 8,2 | 1-00:00:32.9 / 2-00:00:37.3 |
Nejrychlejší kolo závodu: Sejbalová Barunka - 00:00:17.7
Naděje - kluci
(0 - 4 let; ročník 2017 - 2013) - Délka závodu : 0,16 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 60 | Hartman Ondřej | 2013 | Trnov | 00:00:49.1 | 11,72 | 1-00:00:23.1 / 2-00:00:25.9 | |
2 | 67 | Ludvík Šimon | 2013 | Rychnov n.Kn. | 00:01:42.5 | 00:00:53 | 5,62 | 1-00:00:24.7 / 2-00:01:17.8 |
Nejrychlejší kolo závodu: Hartman Ondřej - 00:00:23.1
Přípravka II - dívky
(9 - 10 let; ročník 2008 - 2007) - Délka závodu : 1,6 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | Krátká Zuzka | 2008 | Bike freaks Holice | 00:04:40.8 | 20,51 | 1-00:02:17.8 / 2-00:02:22.9 | |
2 | 23 | Hojková Karla | 2008 | Staré Holice | 00:05:42.2 | 00:01:01 | 16,83 | 1-00:02:44.1 / 2-00:02:58.0 |
3 | 44 | Burketová Kateřina | 2008 | INDIGO cycling team RK | 00:06:27.3 | 00:01:46 | 14,87 | 1-00:03:08.9 / 2-00:03:18.3 |
4 | 63 | Jirčíková Michaela | 2008 | Rychnov nad Kněžnou | 00:06:38.0 | 00:01:57 | 14,47 | 1-00:03:17.0 / 2-00:03:21.0 |
Nejrychlejší kolo závodu: Krátká Zuzka - 00:02:17.8
Přípravka II - kluci
(9 - 10 let; ročník 2008 - 2007) - Délka závodu : 1,6 km; závodníků v kategorii: 8
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | Janovský Tomáš | 2008 | Kramolna | 00:04:38.6 | 20,67 | 1-00:02:16.6 / 2-00:02:21.9 | |
2 | 25 | Šretr Michal | 2008 | S SPort Hronov | 00:05:22.2 | 00:00:43 | 17,88 | 1-00:02:31.6 / 2-00:02:50.5 |
3 | 4 | Heřman Jáchym | 2008 | INDIGO cycling team RK | 00:05:35.1 | 00:00:56 | 17,19 | 1-00:02:45.6 / 2-00:02:49.5 |
4 | 41 | John Antonín | 2008 | S Sport Hronov | 00:05:36.5 | 00:00:57 | 17,11 | 1-00:02:47.8 / 2-00:02:48.6 |
5 | 32 | Zaňka Jakub | 2008 | Dlouhá Ves | 00:05:38.9 | 00:01:00 | 16,99 | 1-00:02:56.9 / 2-00:02:41.9 |
6 | 47 | Koráb Ondřej | 2008 | VK Sport Rychnov nad Kněžnou | 00:06:20.6 | 00:01:41 | 15,13 | 1-00:03:05.8 / 2-00:03:14.7 |
7 | 18 | Slavík Viktor | 2008 | TC Dobruška | 00:06:29.6 | 00:01:50 | 14,78 | 1-00:03:12.3 / 2-00:03:17.2 |
8 | 36 | Adamec Jakub | 2008 | Dlouhá Ves | 00:06:30.8 | 00:01:52 | 14,74 | 1-00:03:03.0 / 2-00:03:27.8 |
Nejrychlejší kolo závodu: Janovský Tomáš - 00:02:16.6
Mladší žáci a žačky - dívky
(11 - 12 let; ročník 2006 - 2005) - Délka závodu : 2,4 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | ŠRETROVÁ Lucie | 2006 | S sport Hronov | 00:07:51.0 | 18,34 | 1-00:02:30.4 / 2-00:02:41.6 / 3-00:02:38.9 | |
2 | 48 | Sulzbacherová Martina | 2005 | GIANT Pítrs bikes | 00:07:52.8 | 00:00:01 | 18,27 | 1-00:02:33.8 / 2-00:02:40.6 / 3-00:02:38.3 |
3 | 39 | Červinková Lucie | 2006 | Rychnov n. Kn. | 00:08:51.5 | 00:01:00 | 16,25 | 1-00:02:51.9 / 2-00:02:56.5 / 3-00:03:03.0 |
4 | 73 | Halbichová Ráchel | 2006 | Rychnov n. Kn. | 00:10:17.0 | 00:02:26 | 14 | 1-00:03:17.6 / 2-00:03:26.1 / 3-00:03:33.3 |
Nejrychlejší kolo závodu: ŠRETROVÁ Lucie - 00:02:30.4
Mladší žáci a žačky - kluci
(11 - 12 let; ročník 2006 - 2005) - Délka závodu : 2,4 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Saidl Filip | 2006 | Giant Pítrs bikes | 00:07:35.3 | 18,97 | 1-00:02:28.2 / 2-00:02:32.7 / 3-00:02:34.3 |
Nejrychlejší kolo závodu: Saidl Filip - 00:02:28.2
Starší žáci a žačky - kluci
(13 - 14 let; ročník 2004 - 2003) - Délka závodu : 3,2 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 64 | Beránek Jiří | 2004 | BERY | 00:10:42.7 | 17,92 | 1-00:02:38.4 / 2-00:02:39.0 / 3-00:02:37.7 / 4-00:02:47.4 |
Nejrychlejší kolo závodu: Beránek Jiří - 00:02:37.7
Předškoláci 2011 - dívky
(6 - 6 let; ročník 2011 - 2011) - Délka závodu : 0,8 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 61 | Lepšová Julie | 2011 | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:57.4 | 16,23 | 1-00:01:27.6 / 2-00:01:29.8 | |
2 | 70 | Pilná Veronika | 2011 | Rychnov nad Kněžnou | 00:05:04.8 | 00:02:07 | 9,45 | 1-00:02:34.7 / 2-00:02:30.0 |
Nejrychlejší kolo závodu: Lepšová Julie - 00:01:27.6
Předškoláci 2011 - kluci
(6 - 6 let; ročník 2011 - 2011) - Délka závodu : 0,8 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Plucnar Matyas | 2011 | Bělá | 00:02:59.1 | 16,07 | 1-00:01:27.3 / 2-00:01:31.7 | |
2 | 58 | Krátký Vojta | 2011 | Horní Ředice | 00:03:10.0 | 00:00:10 | 15,16 | 1-00:01:34.2 / 2-00:01:35.7 |
3 | 42 | John Jan | 2011 | S Sport Hronov | 00:03:19.4 | 00:00:20 | 14,44 | 1-00:01:42.3 / 2-00:01:37.0 |
4 | 45 | Burket Jan | 2011 | INDIGO cycling team RK | 00:03:24.0 | 00:00:24 | 14,12 | 1-00:01:32.5 / 2-00:01:51.4 |
5 | 50 | Pilař Daniel | 2011 | Kvasiny | 00:04:18.5 | 00:01:19 | 11,14 | 1-00:02:03.6 / 2-00:02:14.9 |
Nejrychlejší kolo závodu: Plucnar Matyas - 00:01:27.3
Předškoláci 2012 - dívky
(5 - 5 let; ročník 2012 - 2012) - Délka závodu : 0,8 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Dvořáková Barbora | 2012 | INDIGO cycling team RK | 00:03:45.8 | 12,75 | 1-00:01:50.0 / 2-00:01:55.8 | |
2 | 68 | Valešová Petra | 2012 | Rychnov n.Kn. | 00:05:02.7 | 00:01:16 | 9,51 | 1-00:02:32.4 / 2-00:02:30.2 |
3 | 69 | Nguyenová Kristýnka | 2012 | Rychnov n.Kn. | 00:05:29.6 | 00:01:43 | 8,74 | 1-00:02:39.9 / 2-00:02:49.7 |
Nejrychlejší kolo závodu: Dvořáková Barbora - 00:01:50.0
Předškoláci 2012 - kluci
(5 - 5 let; ročník 2012 - 2012) - Délka závodu : 0,8 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Ehl Tomáš | 2012 | PANEL Rychnov nad Kněžnou | 00:05:20.1 | 9 | 1-00:02:37.5 / 2-00:02:42.6 | |
2 | 56 | Kulhavy Michal | 2012 | rychnov nad kneznou | 00:06:07.7 | 00:00:47 | 7,83 | 1-00:03:04.1 / 2-00:03:03.6 |
Nejrychlejší kolo závodu: Ehl Tomáš - 00:02:37.5
Přípravka I - 2009 - dívky
(8 - 8 let; ročník 2009 - 2009) - Délka závodu : 1,2 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | Lepšová Lucie | 2009 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:52.4 | 18,59 | 1-00:01:17.8 / 2-00:01:16.0 / 3-00:01:18.5 | |
2 | 7 | Dvořáková Aneta | 2009 | INDIGO cycling team RK | 00:04:09.3 | 00:00:16 | 17,32 | 1-00:01:19.7 / 2-00:01:23.1 / 3-00:01:26.5 |
3 | 40 | Červinková Vendula | 2009 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:34.2 | 00:00:41 | 15,75 | 1-00:01:32.5 / 2-00:01:29.5 / 3-00:01:32.1 |
4 | 34 | Řízková Veronika | 2009 | INDIGO cycling team RK | 00:04:36.1 | 00:00:43 | 15,64 | 1-00:01:28.9 / 2-00:01:31.5 / 3-00:01:35.7 |
5 | 22 | Rašková Dominika | 2009 | Tri Club Dobruška | 00:05:38.5 | 00:01:46 | 12,76 | 1-00:01:52.6 / 2-00:01:51.5 / 3-00:01:54.3 |
Nejrychlejší kolo závodu: Lepšová Lucie - 00:01:16.0
Přípravka I - 2009 - kluci
(8 - 8 let; ročník 2009 - 2009) - Délka závodu : 1,2 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 74 | Hajro David Jiří | 2009 | Klub českých cyklistů Litomyšl | 00:04:31.9 | 15,88 | 1-00:01:25.5 / 2-00:01:31.9 / 3-00:01:34.5 |
Nejrychlejší kolo závodu: Hajro David Jiří - 00:01:25.5
Přípravka 1 - 2010 - dívky
(7 - 7 let; ročník 2010 - 2010) - Délka závodu : 1,2 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 46 | Korábová Lucie | 2010 | SAFIRA Rychnov nad Kněžnou | 00:04:30.0 | 16 | 1-00:01:25.0 / 2-00:01:32.5 / 3-00:01:32.4 | |
2 | 38 | Seifertová Tereza | 2010 | Rychnov nad kněžnou | 00:05:58.8 | 00:01:28 | 12,04 | 1-00:01:56.3 / 2-00:02:03.1 / 3-00:01:59.4 |
3 | 72 | Nerudová Gita | 2010 | Rychnov n.Kn. | 00:06:00.0 | 00:01:30 | 12 | 1-00:02:11.8 / 2-00:01:55.1 / 3-00:01:52.9 |
Nejrychlejší kolo závodu: Korábová Lucie - 00:01:25.0
Přípravka 1 - 2010 - kluci
(7 - 7 let; ročník 2010 - 2010) - Délka závodu : 1,2 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Sulzbacher Vojtěch | 2010 | GIANT Pítrs bikes | 00:03:51.9 | 18,63 | 1-00:01:15.6 / 2-00:01:18.2 / 3-00:01:17.9 | |
2 | 53 | Sejbal Leoš | 2010 | Jaroslav | 00:04:58.2 | 00:01:06 | 14,48 | 1-00:01:37.9 / 2-00:01:37.3 / 3-00:01:42.9 |
3 | 8 | Jambor Jakub | 2010 | Česká republika | 00:04:59.1 | 00:01:07 | 14,44 | 1-00:01:37.0 / 2-00:01:40.5 / 3-00:01:41.5 |
4 | 37 | Frydrych Jakub | 2010 | Rychnov nad Kneznou | 00:05:12.9 | 00:01:20 | 13,81 | 1-00:01:35.7 / 2-00:01:48.8 / 3-00:01:48.3 |
5 | 30 | Kotyza Jan | 2010 | Hláska | 00:05:31.2 | 00:01:39 | 13,04 | 1-00:01:38.8 / 2-00:01:37.6 / 3-00:02:14.7 |