Půlmaraton Vysoké Mýto - výsledky celkové, dle kategorií
Celkový počet závodníků: 119
23.03.2019
DOBROBĚH VYSOKÉ MÝTO, z.s.
https://www.facebook.com/VysokomytskyPulmaraton/
M39 - Muži do 40 let
(1 - 39 let; ročník 2018 - 1980) - Délka závodu : 21,097 km; závodníků v kategorii: 40
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 9 | Čejka Bořivoj | 1980 | Triathlon Team Chrudim |
01:25:50.3 | | 14,75 |
2 | 112 | Kozák Ondřej | 1988 | Vysoké Mýto |
01:27:30.1 | 00:01:39 | 14,47 |
3 | 30 | Kouřil Tomáš | 1993 | AC Vysoké Mýto |
01:29:37.2 | 00:03:46 | 14,12 |
4 | 7 | Kaplan Jakub | 1996 | |
01:30:31.4 | 00:04:41 | 13,98 |
5 | 64 | Špaček Jiří | 1983 | Šogorisa Ostřetín |
01:32:20.6 | 00:06:30 | 13,71 |
6 | 53 | Wiedermann Ondřej | 1988 | Ústí nad Orlicí, 3D fitness race team |
01:34:55.7 | 00:09:05 | 13,33 |
7 | 63 | Linek Jakub | 1982 | Potštejn |
01:35:12.9 | 00:09:22 | 13,29 |
8 | 17 | Strapek Tomáš | 1986 | SupíkoviceRYCHLEBY |
01:39:21.3 | 00:13:30 | 12,74 |
9 | 86 | Pála Roman | 1982 | Médea boxing team |
01:39:38.6 | 00:13:48 | 12,7 |
10 | 74 | Beneš Michal | 1983 | RUNSPORT TEAM |
01:39:47.7 | 00:13:57 | 12,68 |
11 | 12 | Kubišta Michal | 1990 | Šmídl running team |
01:39:55.6 | 00:14:05 | 12,67 |
12 | 28 | Mokrejš Leoš | 1993 | Vysoké Mýto |
01:40:08.7 | 00:14:18 | 12,64 |
13 | 20 | Hanulík Vladan | 1980 | Pardubice |
01:44:50.2 | 00:18:59 | 12,07 |
14 | 91 | Sládek František | 1983 | Presstextile |
01:45:01.6 | 00:19:11 | 12,05 |
15 | 16 | Chaloupka Jan | 1990 | Široký Důl |
01:46:08.1 | 00:20:17 | 11,93 |
16 | 11 | Stratílek Vojtěch | 1993 | Orel Vysoké Mýto |
01:46:20.8 | 00:20:30 | 11,9 |
17 | 111 | Pešina Jan | 1989 | FTC Vysoké Mýto |
01:47:14.5 | 00:21:24 | 11,8 |
18 | 51 | Ryšavý Tomáš | 1986 | SRTG Česká Třebová |
01:48:11.2 | 00:22:20 | 11,7 |
19 | 68 | Ludvíček Josef | 1989 | VračoviceOrlov |
01:50:01.4 | 00:24:11 | 11,5 |
20 | 120 | Slezák Jakub | 1986 | SK Tri Cyklochlubna Žďár nad Sázavou |
01:51:14.2 | 00:25:23 | 11,38 |
21 | 60 | Bašarin Tomáš | 1990 | Choceň |
01:51:22.9 | 00:25:32 | 11,36 |
22 | 108 | Kocian Jakub | 1983 | Superlife.cz |
01:51:34.7 | 00:25:44 | 11,34 |
23 | 4 | Smrčka Stanislav | 1979 | Kaliště |
01:51:52.5 | 00:26:02 | 11,31 |
24 | 21 | Ráb Ludvík | 1982 | Horní Sloupnice |
01:55:05.9 | 00:29:15 | 11 |
25 | 85 | Tajsler Jan | 1993 | Pardubice |
01:56:18.1 | 00:30:27 | 10,88 |
26 | 89 | Škaloud Jan | 1984 | tým třeba Hradečák |
01:57:18.4 | 00:31:28 | 10,79 |
27 | 48 | Kopecký Ivo | 1991 | Vysoké Mýto |
01:59:41.8 | 00:33:51 | 10,58 |
28 | 81 | Kováč Tomáš | 1982 | Choceň Plchůvky |
02:00:32.0 | 00:34:41 | 10,5 |
29 | 97 | Dycka Jan | 1980 | Podrazek |
02:03:55.1 | 00:38:04 | 10,21 |
30 | 105 | Švarc David | 1997 | Vysoké Mýto |
02:04:31.4 | 00:38:41 | 10,17 |
31 | 41 | Hanousek Jiří | 1988 | Road Racing Podorlicko |
02:05:16.5 | 00:39:26 | 10,1 |
32 | 76 | Kopecký Lukáš | 1984 | Vysoké Mýto |
02:10:29.5 | 00:44:39 | 9,7 |
33 | 25 | Švarc Ondřej | 1991 | Vysoké Mýto |
02:14:16.1 | 00:48:25 | 9,43 |
34 | 26 | Stříteský Daniel | 1992 | Vysoké Mýto |
02:14:16.7 | 00:48:26 | 9,43 |
35 | 10 | Maťocha Jiří | 1992 | |
02:17:18.5 | 00:51:28 | 9,22 |
36 | 77 | Poslušný Pavel | 1983 | Vysoké Mýto |
02:19:26.3 | 00:53:35 | 9,08 |
37 | 88 | Pidima Tom | 1990 | Vysoké Mýto |
02:19:28.3 | 00:53:37 | 9,08 |
38 | 84 | Tomek Jan | 1993 | San piegopardubice |
02:28:26.7 | 01:02:36 | 8,53 |
39 | 43 | Liška Radek | 1983 | Běžecká škola Teplice |
02:29:06.0 | 01:03:15 | 8,49 |
40 | 52 | Müller Michal | 1988 | SRTG Česká Třebová |
02:38:28.0 | 01:12:37 | 7,99 |
M40 - Muži nad 40 let
(40 - 99 let; ročník 1979 - 1920) - Délka závodu : 21,097 km; závodníků v kategorii: 44
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 47 | Benko Jan | 1974 | Ac gomango |
01:21:13.2 | | 15,58 |
2 | 67 | Kadidlo Jiří | 1972 | CK Slovan Moravská Třebová |
01:23:42.5 | 00:02:29 | 15,12 |
3 | 31 | Kouřil Karel | 1972 | AC Vysoké Mýto |
01:27:06.0 | 00:05:52 | 14,53 |
4 | 29 | Příhoda Martin | 1979 | KaMikaze team |
01:30:06.0 | 00:08:52 | 14,05 |
5 | 56 | Slavík Radek | 1966 | Vinice Vysoké Mýto |
01:33:15.9 | 00:12:02 | 13,57 |
6 | 36 | Teplý Jaroslav | 1978 | Horse club Mário Bučina |
01:33:25.0 | 00:12:11 | 13,55 |
7 | 98 | Jiskra Jaroslav | 1978 | Dolní Újezd |
01:34:16.0 | 00:13:02 | 13,43 |
8 | 49 | Novotný Milan | 1978 | Vysoké Mýto, Tragedos Team |
01:35:50.0 | 00:14:36 | 13,21 |
9 | 34 | Jirout Bohumil | 1973 | Profistav |
01:36:12.6 | 00:14:59 | 13,16 |
10 | 40 | Rautenkranc Miroslav | 1964 | SK Donocykl |
01:37:18.6 | 00:16:05 | 13,01 |
11 | 15 | Bálka Stanislav | 1970 | SVVAT |
01:37:41.3 | 00:16:28 | 12,96 |
12 | 50 | Lorenčík Aleš | 1973 | Chrudim |
01:39:24.1 | 00:18:10 | 12,73 |
13 | 32 | Karal Pavel | 1970 | Luže |
01:40:32.0 | 00:19:18 | 12,59 |
14 | 93 | Ondejčík Milan | 1973 | Choceň |
01:40:55.3 | 00:19:42 | 12,54 |
15 | 65 | Krikl Pavel | 1979 | CK Slovan Moravská Třebová |
01:43:06.4 | 00:21:53 | 12,28 |
16 | 78 | Horák Martin | 1973 | IRONMAN Sudoměř team |
01:43:59.5 | 00:22:46 | 12,17 |
17 | 115 | Laba Robert | 1978 | Vysoké Mýto |
01:44:36.6 | 00:23:23 | 12,1 |
18 | 71 | Trnka Jiří | 1976 | Běžím, tedy jedu |
01:44:56.1 | 00:23:42 | 12,06 |
19 | 22 | Zámečník Ondřej | 1979 | Šumík team |
01:45:07.0 | 00:23:53 | 12,04 |
20 | 94 | Procházka Michal | 1977 | Orlov |
01:45:51.9 | 00:24:38 | 11,96 |
21 | 69 | Tomeček Jaroslav | 1975 | BehejBrno.com |
01:46:19.7 | 00:25:06 | 11,9 |
22 | 24 | Novák Martin | 1963 | |
01:50:12.7 | 00:28:59 | 11,49 |
23 | 33 | Werbitzky Marek | 1969 | |
01:50:15.0 | 00:29:01 | 11,48 |
24 | 70 | Čech Daniel | 1976 | VM Cross |
01:50:26.6 | 00:29:13 | 11,46 |
25 | 122 | Šraut Bohumír | 1975 | |
01:51:03.0 | 00:29:49 | 11,4 |
26 | 121 | Víšek David | 1975 | |
01:51:20.1 | 00:30:06 | 11,37 |
27 | 110 | Novák Karel | 1964 | |
01:51:46.9 | 00:30:33 | 11,32 |
28 | 83 | Socha Ladislav | 1975 | Sloupnice |
01:52:19.5 | 00:31:06 | 11,27 |
29 | 13 | Harvan Marek | 1967 | Dannyho parťáci běh Vysoké Mýto |
01:52:43.0 | 00:31:29 | 11,23 |
30 | 42 | Blažek Ladislav | 1962 | Běžecká škola Teplice |
01:55:29.0 | 00:34:15 | 10,96 |
31 | 92 | Knytl Pavel | 1968 | CC Choceň |
01:55:43.0 | 00:34:29 | 10,94 |
32 | 5 | Michal J.M. Miler | 1974 | Klub deskových her Fénix |
02:01:02.1 | 00:39:48 | 10,46 |
33 | 35 | Bárta Josef | 1977 | Běžecká škola Vysokomýtsko Dannyho parťáci |
02:01:36.6 | 00:40:23 | 10,41 |
34 | 113 | Němec Radek | 1977 | Litomyšl |
02:03:19.7 | 00:42:06 | 10,26 |
35 | 62 | Rejcha Karel | 1974 | BK Barium Vysoká nad Labem |
02:07:01.2 | 00:45:48 | 9,97 |
36 | 118 | Buryan Michal | 1977 | Vysoké Mýto |
02:08:06.3 | 00:46:53 | 9,88 |
37 | 101 | Šafr Jiří | 1977 | Dannyho parťáci Vysoké Mýto |
02:16:09.3 | 00:54:56 | 9,3 |
38 | 61 | Hurák Jan | 1976 | Vysoké Mýto |
02:18:48.6 | 00:57:35 | 9,12 |
39 | 90 | Sojma Petr | 1973 | CC Choceň |
02:22:42.5 | 01:01:29 | 8,87 |
40 | 45 | Drnek Martin | 1975 | Drndíci |
02:29:05.1 | 01:07:51 | 8,49 |
41 | 1 | Prokopec Daniel | 1970 | Dannyho parťáci |
02:29:06.5 | 01:07:53 | 8,49 |
42 | 117 | Dvořák Pavel | 1970 | Vysoké Mýto |
02:31:36.2 | 01:10:22 | 8,35 |
43 | 114 | Provazník Milan | 1967 | Vysoké Mýto |
02:36:55.5 | 01:15:42 | 8,07 |
44 | 6 | Krátký Josef | 1965 | Hvězda Pardubice |
02:57:30.0 | 01:36:16 | 7,13 |
Z39 - Ženy do 40 let
(1 - 39 let; ročník 2018 - 1980) - Délka závodu : 21,097 km; závodníků v kategorii: 19
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 18 | Flídrová Lenka | 1984 | Iscarex |
01:44:12.5 | | 12,15 |
2 | 116 | Labová Renata | 1983 | Vysoké Mýto |
01:44:36.1 | 00:00:23 | 12,1 |
3 | 55 | Norocelová Eva | 1987 | SRTG Česká Třebová |
01:48:14.7 | 00:04:02 | 11,69 |
4 | 38 | Luňáčková Lucie | 2001 | Rozhoupej město |
01:50:51.6 | 00:06:39 | 11,42 |
5 | 119 | Šimonová Barbora | 1987 | Nové Město na Moravě |
01:55:37.5 | 00:11:25 | 10,95 |
6 | 73 | Čápová Kateřina | 1983 | Šneci v běhu |
02:13:09.7 | 00:28:57 | 9,51 |
7 | 37 | Kotlářová Jindřiška | 1984 | Potštejn |
02:13:12.4 | 00:28:59 | 9,5 |
8 | 46 | Pražáková Kristýna | 1998 | |
02:19:27.1 | 00:35:14 | 9,08 |
9 | 103 | Limova Alena | 1980 | Vysoke Mýto |
02:21:13.2 | 00:37:00 | 8,96 |
10 | 106 | Dostálová Denisa | 1996 | Vysoké Mýto |
02:22:00.2 | 00:37:47 | 8,91 |
11 | 96 | Dyckova Šárka | 1982 | Vysoke Myto |
02:22:59.6 | 00:38:47 | 8,85 |
12 | 107 | Dostálová Tereza | 2001 | Vysoké Mýto |
02:24:14.6 | 00:40:02 | 8,78 |
13 | 39 | Dolečková Veronika | 1995 | Choceň |
02:26:12.7 | 00:42:00 | 8,66 |
14 | 27 | Suchomelová Aneta | 1992 | Dannyho parťáci Vysoké Mýto |
02:27:54.3 | 00:43:41 | 8,56 |
15 | 59 | Voříšková Kristýna | 1988 | Choceň |
02:31:40.6 | 00:47:28 | 8,35 |
16 | 14 | Slavikova Martina | 1988 | |
02:34:41.4 | 00:50:28 | 8,18 |
17 | 125 | Müllerová Šárka | 1992 | |
02:35:17.9 | 00:51:05 | 8,15 |
18 | 75 | Pražáková Kristýna | 1983 | Šneci v běhu |
02:38:27.4 | 00:54:14 | 7,99 |
19 | 8 | Harciníková Petra | 1986 | Vysoké Mýto |
03:27:01.0 | 01:42:48 | 6,11 |
Z40 - Ženy nad 40 let
(40 - 99 let; ročník 1979 - 1920) - Délka závodu : 21,097 km; závodníků v kategorii: 16
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 66 | Kriklová Alena | 1979 | Jaroměřice |
01:37:40.1 | | 12,96 |
2 | 44 | Benková Romana | 1978 | |
01:51:07.2 | 00:13:27 | 11,39 |
3 | 100 | Stejskalová Andrea | 1972 | RůžOFFky Litomyšl |
01:52:40.1 | 00:14:59 | 11,23 |
4 | 79 | Ospaldová Jana | 1970 | RůžOFFky v běhu |
01:52:40.1 | 00:14:59 | 11,23 |
5 | 99 | Kalousová Hana | 1978 | Vysoké Mýto |
01:52:48.0 | 00:15:07 | 11,22 |
6 | 23 | Víšková Mirka | 1974 | Chrudim |
01:56:20.7 | 00:18:40 | 10,88 |
7 | 57 | Šedová Jana | 1973 | |
01:59:27.8 | 00:21:47 | 10,6 |
8 | 80 | Štanglerová Jitka | 1977 | Choceň |
01:59:49.0 | 00:22:08 | 10,56 |
9 | 109 | Milerova Vera | 1978 | Dannyho partaci |
02:05:14.7 | 00:27:34 | 10,11 |
10 | 104 | Papoušková Eva | 1970 | Vysoké Mýto |
02:06:58.1 | 00:29:18 | 9,97 |
11 | 54 | Pazderová Alena | 1975 | Dannyho parťáci Vysoké Mýto |
02:17:39.0 | 00:39:58 | 9,2 |
12 | 82 | Tomášová Petra | 1973 | Choceň |
02:19:05.0 | 00:41:24 | 9,1 |
13 | 87 | Kudrnová Lenka | 1978 | |
02:19:05.7 | 00:41:25 | 9,1 |
14 | 58 | Bašarinová Michaela | 1968 | Choceň |
02:27:09.1 | 00:49:28 | 8,6 |
15 | 95 | Kovářová Monika | 1965 | Horní Jelení |
02:29:03.9 | 00:51:23 | 8,49 |
16 | 102 | Benešová Lucie | 1972 | Vysoké Mýto |
02:34:10.8 | 00:56:30 | 8,21 |
Sportovní časomíra, výsledkový servis: www.stop-time.cz