Časovka KREDO Kvasiny-Luisino - výsledky celkové, dle kategorií
Celkový počet závodníků: 59
11.08.2019
Cycling team Rychnov nad Kněžnou, z.s.
indigo.cyclingteamrk.cz
Z1 - Žáci I
(5 - 11 let; ročník 2014 - 2008) - Délka závodu : 5 km; závodníků v kategorii: 11
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 102 | Šumpík Jiří | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:11:28.0 | 26,16 | |
2 | 105 | Heřman Jáchym | 2008 | INDIGO cycling team RK | 00:12:05.0 | 00:00:37 | 24,83 |
3 | 104 | Karajanis Nikos | 2011 | Na poslední chvíli | 00:13:00.0 | 00:01:32 | 23,08 |
4 | 114 | Hanyková Adéla | 2008 | INDIGO cycling team RK | 00:14:06.0 | 00:02:38 | 21,28 |
5 | 111 | Koreček Jakub | 2010 | Cyklo Nepasice | 00:14:24.0 | 00:02:56 | 20,83 |
6 | 112 | Korečková Markéta | 2010 | Nepasický Cykloteam | 00:14:35.0 | 00:03:07 | 20,57 |
7 | 113 | Řízková Veronika | 2009 | INDIGO cycling team RK | 00:14:45.0 | 00:03:17 | 20,34 |
8 | 106 | Heřmanová Ráchel | 2011 | INDIGO cycling team RK | 00:17:53.0 | 00:06:25 | 16,78 |
9 | 110 | Klár Matyáš | 2011 | Hradecký Spinning Klub | 00:18:35.0 | 00:07:07 | 16,14 |
10 | 108 | Seifertová Tereza | 2010 | INDIGO cycling team RK | 00:19:32.0 | 00:08:04 | 15,36 |
11 | 101 | Palgutová Zita | 2014 | Indigo Cycling team | 00:20:08.0 | 00:08:40 | 14,9 |
Z2 - Žáci II
(12 - 14 let; ročník 2007 - 2005) - Délka závodu : 7,5 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 103 | Šumpík Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:13:20.0 | 33,75 | |
2 | 107 | Všetička Jan | 2007 | TriClub Dobruška | 00:15:30.0 | 00:02:10 | 29,03 |
3 | 109 | Ducháčová Ema | 2006 | BKL Doldy Machov | 00:17:09.0 | 00:03:49 | 26,24 |
KA - Kadeti
(15 - 16 let; ročník 2004 - 2003) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Korečková Aneta | 2004 | Cyklo Nepasice | Na trati |
JK - Juniorky
(17 - 18 let; ročník 2002 - 2001) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | Kacálková Vendula | 2002 | SKP Duha Lanškroun | 00:53:54.5 | 20,7 |
JR - Junioři
(17 - 18 let; ročník 2002 - 2001) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Křivanec Karel | 2001 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:43:06.9 | 25,88 | |
2 | 17 | Šťásek Lukáš | 2002 | TriClub Dobruška | 00:43:57.6 | 00:00:50 | 25,39 |
MU - Muži
(19 - 29 let; ročník 2000 - 1990) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Joska Marek | 1991 | HSK Cycling Team | 00:38:08.5 | 29,26 | |
2 | 7 | Tichý Martin | 1999 | Apache LOKO Trutnov | 00:41:53.9 | 00:03:45 | 26,64 |
3 | 40 | Roušavý Vojtěch | 1998 | CTM JC bike racing | 00:43:37.3 | 00:05:28 | 25,58 |
MA - Masters
(30 - 39 let; ročník 1989 - 1980) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | Čáp Lukáš | 1984 | HSK cycling team | 00:37:18.4 | 29,91 | |
2 | 1 | Kwiecien Pavel | 1983 | TJ Jiskra Jaroměř | 00:38:35.9 | 00:01:17 | 28,91 |
3 | 3 | Klapal Martin | 1987 | Lipovka | 00:42:26.0 | 00:05:07 | 26,3 |
4 | 37 | Kozák Ondřej | 1988 | Kobylský vinný sklep | 00:44:16.2 | 00:06:57 | 25,21 |
5 | 36 | Dusbaba Milan | 1981 | KREDO | 00:48:43.0 | 00:11:24 | 22,91 |
6 | 35 | Ješina Petr | 1981 | KREDO | 00:50:19.2 | 00:13:00 | 22,18 |
V1 - Veteráni I
(40 - 49 let; ročník 1979 - 1970) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 13
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:38:24.5 | 29,06 | |
2 | 53 | Palguta Roman | 1977 | INDIGO cycling team RK | 00:39:47.7 | 00:01:23 | 28,04 |
3 | 52 | Stráník Josef | 1972 | Tesaři Osík | 00:40:11.9 | 00:01:47 | 27,76 |
4 | 6 | Kašpar Pavel | 1972 | Pro Music Prolog bike | 00:40:46.3 | 00:02:21 | 27,37 |
5 | 2 | Katera Martin | 1977 | kupkolo.cz | 00:41:21.4 | 00:02:56 | 26,98 |
6 | 8 | Prešek Zbyněk | 1977 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:42:24.0 | 00:03:59 | 26,32 |
7 | 11 | Křoustek Martin | 1978 | Ferodo Racing | 00:44:16.4 | 00:05:51 | 25,21 |
8 | 15 | Karajanis Petr | 1976 | Na poslední chvíli | 00:46:11.1 | 00:07:46 | 24,16 |
9 | 23 | Všetička Zdeněk | 1972 | Kounov | 00:46:29.7 | 00:08:05 | 24 |
10 | 5 | Horák Jiří | 1976 | Bike Team KC Jaroměř | 00:46:37.0 | 00:08:12 | 23,94 |
11 | 50 | Šumpík Stanislav | 1978 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:47:22.2 | 00:08:57 | 23,56 |
12 | 27 | Sejkora Josef | 1971 | Rychnov nad Kněžnou | 00:48:44.4 | 00:10:19 | 22,9 |
13 | 12 | Pilnáček Radek | 1977 | HSK cycling team | 00:49:44.7 | 00:11:20 | 22,43 |
V2 - Veteráni II
(50 - 59 let; ročník 1969 - 1960) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 8
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Bosák Aleš | 1968 | Cykloracing team | 00:41:58.8 | 26,58 | |
2 | 30 | Zajíc Petr | 1968 | Cyklo Pokr Pardubice | 00:42:18.7 | 00:00:19 | 26,37 |
3 | 20 | Vlček Ladislav | 1961 | Pardubice | 00:42:44.9 | 00:00:46 | 26,11 |
4 | 22 | Ducháč Michal | 1968 | BKL Doldy Machov | 00:44:42.6 | 00:02:43 | 24,96 |
5 | 33 | Krutílek Marek | 1965 | TT Pardubice | 00:46:11.3 | 00:04:12 | 24,16 |
6 | 14 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfin Lhota pod Libčany | 00:47:24.6 | 00:05:25 | 23,54 |
7 | 29 | Komárek Miloslav | 1968 | Litomyšl | 00:50:25.7 | 00:08:26 | 22,13 |
8 | 19 | Mojžíš Libor | 1968 | Vela team | 00:54:00.5 | 00:12:01 | 20,66 |
V3 - Veteráni III
(60 - 99 let; ročník 1959 - 1920) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 9
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Holas Jiří | 1958 | Lokomotiva Nymburk | 00:41:55.4 | 26,62 | |
2 | 13 | Bolehovský Vladimír | 1956 | INDIGO cycling team RK | 00:45:22.9 | 00:03:27 | 24,59 |
3 | 4 | Voňka Jiří | 1954 | CARLA.KUPKOLO.CZ | 00:46:40.9 | 00:04:45 | 23,91 |
4 | 10 | Zítko David | 1959 | Elkov Author | 00:47:44.4 | 00:05:49 | 23,38 |
5 | 39 | Jelen Vlastimil | 1958 | TJ Dobruška | 00:52:33.3 | 00:10:37 | 21,23 |
6 | 26 | Jedlička Petr | 1956 | HSK Cycling | 00:52:59.9 | 00:11:04 | 21,06 |
7 | 32 | Křoustek Karel | 1948 | SKI Skuhrov | 00:57:20.0 | 00:15:24 | 19,47 |
8 | 28 | Klícha Karel | 1946 | TriClub Dobruška | 01:01:39.5 | 00:19:44 | 18,1 |
9 | 25 | Zilvar Zdeněk | 1956 | Sobotkasport Dobruska | 01:04:32.1 | 00:22:36 | 17,29 |
ZA - Ženy
(19 - 39 let; ročník 2000 - 1980) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | Simonová Monika | 1985 | Cyklotrénink František Trkal | 00:44:35.1 | 25,03 |
ZB - Ženy masters
(40 - 99 let; ročník 1979 - 1920) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 54 | Vinšálková Tereza | 1978 | Hradecký Spinning Klub | 00:57:52.0 | 19,29 |