Běh Dobruškou - výsledky celkové, dle kategorií
Celkový počet závodníků: 67
29.09.2019
Pořadatele: Štástková Jana, Hana Maršíková, Luboš Doležal
10Z39 - Ženy 30-39
(30 - 39 let; ročník 1989 - 1980) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 19 | Černíková Kateřina | 1989 | Cyklo Tony Náchod |
00:47:00.7 | | 12,76 |
10Z49 - Ženy 40-49
(40 - 49 let; ročník 1979 - 1970) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 17 | Eliášová Petra | 1974 | Vysoké Mýto |
00:51:07.1 | | 11,74 |
2 | 10 | Zlámalíková Zuzana | 1979 | Jasenná |
00:56:44.5 | 00:05:37 | 10,57 |
10M29 - Muži do 29
(0 - 29 let; ročník 2019 - 1990) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 4 | Jelen Pavel | 1991 | Hvězda Pardubice z. s. |
00:36:33.4 | | 16,41 |
2 | 25 | Petr Jan | 2000 | Ještětice |
00:44:54.3 | 00:08:20 | 13,36 |
3 | 1 | Zemánek Daniel | 1994 | Dobruška |
00:49:10.2 | 00:12:36 | 12,2 |
4 | 23 | Bartoš Tomáš | 1995 | |
00:50:55.3 | 00:14:21 | 11,78 |
10M39 - Muži 30-39
(30 - 39 let; ročník 1989 - 1980) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 8
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 18 | Ehl Jaroslav | 1981 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:40:22.2 | | 14,86 |
2 | 22 | Dražan Tomáš | 1988 | |
00:41:36.2 | 00:01:14 | 14,42 |
3 | 12 | Laštůvka Martin | 1980 | CYKLO TONY |
00:43:24.4 | 00:03:02 | 13,82 |
4 | 13 | Hoder Jan | 1984 | HOVRCH |
00:44:21.4 | 00:03:59 | 13,53 |
5 | 16 | Hanousek Jiří | 1988 | |
00:45:21.2 | 00:04:58 | 13,23 |
6 | 21 | Matuška Martin | 1980 | Ohnišov |
00:48:32.7 | 00:08:10 | 12,36 |
7 | 20 | Černík Martin | 1980 | Ski Semechnice |
00:48:50.6 | 00:08:28 | 12,28 |
8 | 24 | Švorc Jiří | 1983 | Ještetice |
00:50:29.5 | 00:10:07 | 11,88 |
10M49 - Muži 40-49
(40 - 49 let; ročník 1979 - 1970) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 8
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 26 | Čáp Ondřej | 1974 | Sk Dobruška |
00:43:52.3 | | 13,68 |
2 | 28 | Palguta Roman | 1977 | GREEN4PLAN |
00:47:01.3 | 00:03:09 | 12,76 |
3 | 2 | Slavík Jiří | 1976 | Dobruška |
00:49:35.4 | 00:05:43 | 12,1 |
4 | 15 | David Václav | 1974 | Smiřice |
00:50:50.3 | 00:06:57 | 11,8 |
5 | 9 | Mervart Václav | 1970 | TC Dobruška |
00:52:05.4 | 00:08:13 | 11,52 |
6 | 14 | Hubený Jan | 1978 | |
00:53:10.8 | 00:09:18 | 11,28 |
7 | 27 | Novák Luboš | 1977 | Dobruška |
00:53:42.7 | 00:09:50 | 11,17 |
8 | 29 | Cerman Jiří | 1979 | Aktivní zálohy |
00:57:25.4 | 00:13:33 | 10,45 |
10M50 - Muži 50+
(50 - 99 let; ročník 1969 - 1920) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 5 | Vejběra Jan | 1966 | cyklopokr |
00:42:22.4 | | 14,16 |
5,0Z - Ženy 5ka
(0 - 99 let; ročník 2019 - 1920) - Délka závodu : 5 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 105 | Baškovská Kateřina | 1994 | Holky z Vršovky |
00:23:03.7 | | 13,01 |
2 | 104 | Baškovská Romana | 1974 | Holky z Vršovky |
00:23:41.7 | 00:00:37 | 12,66 |
3 | 115 | Kubíčková Zuzana | 2004 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:24:29.4 | 00:01:25 | 12,25 |
4 | 108 | Matulová Julie | 2004 | Dobruška |
00:25:37.3 | 00:02:33 | 11,71 |
5 | 103 | Přibylová Petra | 1986 | Holky z Vršovky |
00:27:36.3 | 00:04:32 | 10,87 |
6 | 119 | Peterová Alena | 1989 | KOB Dobruška |
00:29:15.0 | 00:06:11 | 10,26 |
5,0M - Muži 5ka
(0 - 99 let; ročník 2019 - 1920) - Délka závodu : 5 km; závodníků v kategorii: 16
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 107 | Písař Martin | 1984 | Team CykloTrener |
00:18:41.1 | | 16,05 |
2 | 112 | Maidl Šimon | 2004 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:18:42.2 | 00:00:01 | 16,04 |
3 | 113 | Maidl Štěpán | 2004 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:19:03.6 | 00:00:22 | 15,74 |
4 | 106 | Verner Pavel | 1985 | Dobruška |
00:19:51.7 | 00:01:10 | 15,1 |
5 | 116 | Šenkýř Jan | 1992 | STG Pardubice |
00:20:55.9 | 00:02:14 | 14,33 |
6 | 102 | Šereda Jaroslav | 1985 | Opočno |
00:21:19.6 | 00:02:38 | 14,07 |
7 | 111 | Elich Jiří | 1964 | APACHE LOKO Trutnov |
00:22:07.2 | 00:03:26 | 13,56 |
8 | 101 | Marek Vojtěch | 1988 | SK Svěrák |
00:22:16.0 | 00:03:34 | 13,47 |
9 | 114 | Bečvář Jakub | 2005 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:22:22.3 | 00:03:41 | 13,41 |
10 | 117 | Pochobratský Jan | 1975 | HS Deštné |
00:22:26.6 | 00:03:45 | 13,37 |
11 | 121 | Locker Ondřej | 2005 | SK Dobruška |
00:22:27.4 | 00:03:46 | 13,36 |
12 | 109 | Matula Jan | 1977 | Dobruška |
00:24:53.8 | 00:06:12 | 12,05 |
13 | 122 | Stejskal Radek | 1988 | Opočno |
00:25:14.9 | 00:06:33 | 11,88 |
14 | 110 | Matějů Marek | 2000 | Dobruška |
00:26:56.2 | 00:08:15 | 11,14 |
15 | 120 | Zeman Jaroslav | 1988 | KOB Dobruška |
00:27:22.7 | 00:08:41 | 10,96 |
16 | 118 | Eliášek Jiří | 1969 | KOBRA |
00:27:40.0 | 00:08:58 | 10,84 |
2,5Z - Ženy 2,5
(16 - 99 let; ročník 2003 - 1920) - Délka závodu : 2,5 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 208 | Eliášová Sabina | 1998 | Ski team Česká Třebová |
00:10:54.8 | | 13,74 |
2 | 220 | Víšková Hana | 2001 | |
00:13:11.5 | 00:02:16 | 11,37 |
3 | 212 | Michlová Jana | 1980 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:14:20.8 | 00:03:25 | 10,46 |
4 | 215 | Křepelová Jana | 1980 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:14:33.4 | 00:03:38 | 10,3 |
5 | 218 | Bečvářová Helena | 1981 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:15:14.6 | 00:04:19 | 9,84 |
2,5M - Muži 2,5
(16 - 99 let; ročník 2003 - 1920) - Délka závodu : 2,5 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 209 | Eliáš Radim | 1970 | Ski team Česká Třebová |
00:10:37.5 | | 14,12 |
2 | 214 | Křepela Jan | 1979 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:11:10.8 | 00:00:33 | 13,42 |
3 | 219 | Bečvář Vladimír | 1974 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:13:14.6 | 00:02:37 | 11,33 |
4 | 213 | Michl Petr | 1970 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:14:21.9 | 00:03:44 | 10,44 |
2,5D - Dívky
(0 - 15 let; ročník 2019 - 2004) - Délka závodu : 2,5 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 211 | Michlová Adéla | 2007 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:12:43.5 | | 11,79 |
2 | 210 | Michlová Tereza | 2010 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:13:01.7 | 00:00:18 | 11,51 |
3 | 203 | Pilná Radka | 2006 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:13:07.0 | 00:00:23 | 11,43 |
4 | 201 | Dvořáková Aneta | 2009 | INDIGO cycling team RK |
00:14:27.8 | 00:01:44 | 10,37 |
5 | 216 | Bečvářová Barbora | 2009 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:15:15.0 | 00:02:31 | 9,84 |
2,5CH - Chlapci
(0 - 15 let; ročník 2019 - 2004) - Délka závodu : 2,5 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
1 | 206 | Verner Ondřej | 2006 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:09:57.2 | | 15,07 |
2 | 207 | Matějů Filip | 2005 | Dobruška |
00:10:07.0 | 00:00:09 | 14,83 |
3 | 202 | Křepela Jan | 2007 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:10:53.1 | 00:00:55 | 13,78 |
4 | 221 | Pochobratský Prokop | 2007 | |
00:12:24.1 | 00:02:26 | 12,09 |
5 | 205 | Valenta Jakub | 2008 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:12:40.1 | 00:02:42 | 11,84 |
6 | 204 | Jelen Lukáš | 2007 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:12:47.2 | 00:02:50 | 11,73 |
7 | 217 | Bečvář David | 2012 | WIKOV SKI Skuhrov |
00:13:15.7 | 00:03:18 | 11,31 |
Sportovní časomíra, výsledkový servis: www.stop-time.cz