Časovka Pohoří – Jízdní kola Libra – Memoriál Jana Lamicha - výsledky celkové, dle kategorií
Celkový počet závodníků: 95
08.08.2021
triclub.dobruska.cz/
Z1 - Žáci I
(5 - 11 let; ročník 2016 - 2010) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Karajanis Nikos | 2011 | Niko on bike | 00:19:14.9 | 30,52 | |
2 | 97 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasicky cyklo tým | 00:24:03.4 | 00:04:48 | 24,42 |
3 | 5 | Novák Štěpán | 2013 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:27:32.5 | 00:08:17 | 21,33 |
4 | 79 | Palguta Matěj | 2016 | INDIGO cycling team RK | 00:35:45.2 | 00:16:30 | 16,43 |
Z2 - Žáci II
(12 - 14 let; ročník 2009 - 2007) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 42 | Kábrt Kryštof | 2007 | Apache Loko Trutnov | 00:15:29.4 | 37,92 | |
2 | 6 | Novák Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:16:46.8 | 00:01:17 | 35,01 |
3 | 35 | Drábek Nikola | 2009 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 00:17:18.5 | 00:01:49 | 33,94 |
4 | 34 | Douděra Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 00:17:45.3 | 00:02:15 | 33,08 |
5 | 14 | Heřman Jáchym | 2008 | INDIGO cycling team RK | 00:18:58.8 | 00:03:29 | 30,95 |
6 | 92 | Hanyková Adéla | 2008 | INDIGO cycling team RK | 00:19:52.2 | 00:04:22 | 29,56 |
7 | 4 | Dvořáková Aneta | 2009 | INDIGO cycling team RK | 00:22:13.4 | 00:06:43 | 26,43 |
KAD - Kadeti a kadetky
(15 - 16 let; ročník 2006 - 2005) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 8
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | Šumpík Pavel | 2006 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 00:14:05.3 | 41,69 | |
2 | 44 | Seidl Vojtěch | 2005 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 00:14:34.5 | 00:00:29 | 40,3 |
3 | 37 | Nováková Karla | 2005 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 00:15:49.5 | 00:01:44 | 37,12 |
4 | 88 | Kulveit Tobiáš | 2006 | Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | 00:16:05.0 | 00:01:59 | 36,52 |
5 | 28 | Šimek Filip | 2005 | CYKLOBENDL | 00:16:43.9 | 00:02:38 | 35,11 |
6 | 38 | Douděrová Kateřina | 2006 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 00:16:52.4 | 00:02:47 | 34,81 |
7 | 40 | Panušová Anna | 2006 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 00:17:16.7 | 00:03:11 | 33,99 |
8 | 41 | Doležalová Markéta | 2005 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 00:17:44.0 | 00:03:38 | 33,12 |
JR - Junioři
(17 - 18 let; ročník 2004 - 2003) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 53 | Hák Jakub | 2004 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | 00:13:17.8 | 44,18 | |
2 | 48 | Vávra Otakar | 2004 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 00:14:31.4 | 00:01:13 | 40,44 |
3 | 49 | Pištora Vojtěch | 2004 | Bike freaks Holice | 00:15:54.5 | 00:02:36 | 36,92 |
MU - Muži
(19 - 29 let; ročník 2002 - 1992) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Hauf Jan | 1999 | INDIGO cycling team RK | 00:13:54.6 | 42,23 | |
2 | 65 | Chlupáč Jan | 1994 | KUCHYNĚ LÍPA | 00:14:12.1 | 00:00:17 | 41,36 |
3 | 89 | Petrnoušek Dominik | 1999 | Cykloprofi Goldfren Team | 00:14:23.3 | 00:00:28 | 40,82 |
4 | 27 | Jílek Jakub | 1993 | Cycli.cz Team | 00:14:49.8 | 00:00:55 | 39,61 |
5 | 26 | Kadlec Petr | 2000 | JKF Jaroměř | 00:15:54.3 | 00:01:59 | 36,93 |
6 | 55 | Rázl Lukáš | 1993 | Nový Hrádek | 00:16:26.3 | 00:02:31 | 35,73 |
7 | 87 | Mamiňák Jan | 2001 | Rokytnice v Orlických horách | 00:16:43.9 | 00:02:49 | 35,11 |
MA - Masters
(30 - 39 let; ročník 1991 - 1982) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 12
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 | Škoda Petr | 1983 | INS Ateliér Náchod | 00:13:22.6 | 43,91 | |
2 | 20 | Bako Josef | 1985 | KUPKOLO.CZ | 00:13:26.6 | 00:00:03 | 43,69 |
3 | 70 | Malik Tomáš | 1984 | Kuchyne Lipa | 00:13:31.6 | 00:00:09 | 43,42 |
4 | 64 | Kočí Jan | 1988 | SK Žamberk Tessuti sport | 00:13:46.0 | 00:00:23 | 42,67 |
5 | 19 | Fejk Lukáš | 1988 | Carla.Kupkolo.cz | 00:13:47.1 | 00:00:24 | 42,61 |
6 | 61 | Kulhánek Jan | 1985 | UNLIMITED KM TRADING CZ | 00:13:52.4 | 00:00:29 | 42,34 |
7 | 95 | Martin Jiří | 1990 | Náchod | 00:14:00.3 | 00:00:37 | 41,94 |
8 | 24 | Kwiecien Pavel | 1983 | TJ Jiskra Jaroměř | 00:14:01.2 | 00:00:38 | 41,9 |
9 | 75 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning Klub | 00:14:24.2 | 00:01:01 | 40,78 |
10 | 85 | Hnilička Lubomír | 1987 | Vysoké Mýto | 00:14:24.3 | 00:01:01 | 40,78 |
11 | 33 | Klícha Martin | 1988 | Rafkarna IDEA Cycling Team | 00:14:25.0 | 00:01:02 | 40,74 |
12 | 66 | Čegan Jakub | 1982 | Team Cyklotrener.com | 00:14:41.4 | 00:01:18 | 39,98 |
V1 - Veteráni I
(40 - 49 let; ročník 1981 - 1972) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 17
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 78 | Štefan Jan | 1976 | Úvaly | 00:13:01.8 | 45,08 | |
2 | 77 | Němeček Josef | 1978 | CSC Český Brod | 00:13:21.0 | 00:00:19 | 44 |
3 | 68 | Škopek Adam | 1979 | Jiskra Jaroměř | 00:13:21.7 | 00:00:19 | 43,96 |
4 | 76 | Kratochvíl Tomáš | 1981 | 00:13:37.1 | 00:00:35 | 43,13 | |
5 | 86 | Stráník Josef | 1972 | Tesaři Osík | 00:13:42.8 | 00:00:41 | 42,83 |
6 | 60 | Karajanis Petr | 1976 | Niko on bike | 00:13:46.2 | 00:00:44 | 42,66 |
7 | 7 | Katera Martin | 1977 | Hradec Králové | 00:13:52.5 | 00:00:50 | 42,33 |
8 | 10 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:14:18.7 | 00:01:16 | 41,04 |
9 | 69 | Veselý Pavel | 1981 | Kuchyne Lipa | 00:14:24.8 | 00:01:23 | 40,75 |
10 | 63 | Schejbal Josef | 1978 | Cyklo Bendl | 00:14:29.7 | 00:01:27 | 40,52 |
11 | 96 | Balcar Aleš | 1977 | TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO N.M. | 00:14:49.5 | 00:01:47 | 39,62 |
12 | 11 | Palguta Roman | 1977 | INDIGO cycling team RK | 00:14:52.8 | 00:01:50 | 39,47 |
13 | 51 | Tondr Martin | 1972 | Bike Freaks Holice | 00:15:11.1 | 00:02:09 | 38,68 |
14 | 46 | Šumpík Stanislav | 1978 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:15:16.2 | 00:02:14 | 38,46 |
15 | 52 | Marek Radek | 1978 | Carla.Kupkolo.cz | 00:15:27.2 | 00:02:25 | 38,01 |
16 | 1 | Prešek Zbyněk | 1977 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:15:34.0 | 00:02:32 | 37,73 |
17 | 73 | Černík Martin | 1980 | SK Semechnice | 00:17:22.4 | 00:04:20 | 33,81 |
V2 - Veteráni II
(50 - 59 let; ročník 1971 - 1962) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 17
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Zajíc Petr | 1968 | CykloPokr Pardubice | 00:13:56.6 | 42,12 | |
2 | 91 | Bukač Roman | 1971 | Pardubice | 00:14:02.7 | 00:00:06 | 41,82 |
3 | 50 | Jílek František | 1971 | Cycli.cz Team | 00:14:08.0 | 00:00:11 | 41,56 |
4 | 2 | Vrbka Tomáš | 1965 | Cyklo Atom | 00:14:24.7 | 00:00:28 | 40,76 |
5 | 23 | Nejl Martin | 1966 | Hradecký Spinning klub | 00:14:32.1 | 00:00:35 | 40,41 |
6 | 47 | Krpčiar Patrik | 1971 | KČC 1900 Litomyšl | 00:14:42.5 | 00:00:45 | 39,93 |
7 | 31 | Hauf Jan | 1971 | INDIGO cycling team RK | 00:14:47.6 | 00:00:50 | 39,71 |
8 | 84 | Dvořák Petr | 1968 | HSK Cycling Team | 00:15:07.1 | 00:01:10 | 38,85 |
9 | 29 | Sejkora Josef | 1971 | Rychnov nad Kněžnou | 00:15:17.4 | 00:01:20 | 38,42 |
10 | 43 | Vopálka Pavel | 1962 | KČC 1900 Litomyšl | 00:15:40.5 | 00:01:43 | 37,47 |
11 | 21 | Bečka Pavel | 1969 | Bike Freaks Holice | 00:16:08.2 | 00:02:11 | 36,4 |
12 | 9 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfín Lhota pod Libčany | 00:16:20.1 | 00:02:23 | 35,96 |
13 | 58 | Šmíd Pavel | 1962 | AK OLYMP Brno | 00:16:33.6 | 00:02:36 | 35,47 |
14 | 93 | Švestka Vladislav | 1967 | Cyklocross Milovice | 00:16:49.2 | 00:02:52 | 34,92 |
15 | 16 | Mervart Václav | 1970 | TC Dobruška | 00:16:57.3 | 00:03:00 | 34,64 |
16 | 17 | Mojžíš Libor | 1968 | HSK cycling team Hradec Králové | 00:17:05.3 | 00:03:08 | 34,37 |
17 | 54 | Hofman Oldřich | 1963 | TRI CLUB Dobruška | 00:18:06.5 | 00:04:09 | 32,44 |
V3 - Veteráni III
(60 - 99 let; ročník 1961 - 1922) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 12
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 90 | Holas Jiří | 1958 | TJ Lokomotiva Nymburk | 00:14:37.7 | 40,15 | |
2 | 57 | Klíma Zdeněk | 1955 | AK OLYMP Brno | 00:15:04.3 | 00:00:26 | 38,97 |
3 | 59 | Spáčil Leopold | 1959 | Letovice | 00:15:38.8 | 00:01:01 | 37,54 |
4 | 13 | Bolehovský Vladimír | 1956 | INDIGO cycling team RK | 00:15:43.0 | 00:01:05 | 37,37 |
5 | 72 | Doležal Luboš | 1954 | Cyklotony | 00:15:52.4 | 00:01:14 | 37 |
6 | 25 | Zítko David | 1959 | Elkov | 00:16:29.2 | 00:01:51 | 35,63 |
7 | 94 | Šturc Miloslav | 1939 | SKC Pečky | 00:17:48.7 | 00:03:10 | 32,98 |
8 | 30 | Jiránek Jaroslav | 1948 | Ghost | 00:17:54.0 | 00:03:16 | 32,81 |
9 | 56 | Zilvar Zdeněk | 1956 | Sobotkasport Dobruška | 00:17:56.6 | 00:03:18 | 32,74 |
10 | 81 | Jedlička Petr | 1956 | HSK cycling | 00:18:32.5 | 00:03:54 | 31,68 |
11 | 67 | Školník Ivan | 1945 | Ticlub dobruška | 00:18:46.4 | 00:04:08 | 31,29 |
12 | 36 | Klícha Karel | 1946 | Triclub Dobruška | 00:20:12.1 | 00:05:34 | 29,08 |
ZA - Ženy
(19 - 39 let; ročník 2002 - 1982) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 71 | Simonová Monika | 1985 | Cyklotrénink F. Trkal | 00:14:44.1 | 39,86 |
ZB - Ženy masters
(40 - 99 let; ročník 1981 - 1922) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | Vinšálková Tereza | 1978 | Hradecký Spinning Klub | 00:17:04.6 | 34,4 | |
2 | 18 | Tylšová Daniela | 1978 | Triatlon Trutnov | 00:17:05.4 | 00:00:00 | 34,37 |
3 | 74 | Slabá Gabriela | 1979 | Carla.Kupkolo.cz | 00:17:06.6 | 00:00:02 | 34,33 |
4 | 15 | Kombercová Renata | 1974 | TC Dobruška | 00:18:00.5 | 00:00:55 | 32,62 |
5 | 22 | Kábrtová Jitka | 1971 | Sokol Studnice | 00:18:13.2 | 00:01:08 | 32,24 |
6 | 62 | Andršová Kateřina | 1965 | TRI CLUB Dobruška | 00:19:39.8 | 00:02:35 | 29,87 |
7 | 8 | Holečková Zdena | 1953 | Team Delfín Lhota pod Libčany | 00:25:28.6 | 00:08:24 | 23,06 |