Silniční časovka Pohoří – KOVPAL 2024 Výsledky - kategorie Výsledky - tratě stop - time.cz



Silniční časovka Pohoří – KOVPAL - výsledky celkové, dle tratí

Celkový počet závodníků: 79

28.04.2024

TRI CLUB Dobruška z.s.

triclub.dobruska.cz/


Logo pořadatel

Trať: Pohoří, Bohuslavice, Pulice, Pohoří, délka trati: 9,79 km

pořadí st.č. jméno ročníkkategorie oddíl časztrátarychlost
144Němeček Josef1978 V1 CK Vinohradské Šlapky  00:13:13.500:00:0044,42
216Bako Josef1985 MA KUPKOLO.CZ  00:13:34.000:00:2043,29
378Bukač Roman1971 V2 Cycling team Andělka pomáhá  00:13:38.600:00:2543,05
445Škoda Petr1983 V1 INS Bike Team  00:13:40.500:00:2742,95
520Kubišta Martin2003 MU UNLIMITED KM TRADING CZ  00:13:50.900:00:3742,41
637Horák Zdeněk1990 MA Náchod  00:13:52.000:00:3842,36
753Fejk Lukáš1988 MA Carla.kupkolo.cz  00:13:55.600:00:4242,18
852Šlégl Martin1969 V2 Sokol Podlázky  00:13:56.400:00:4242,13
965Cupl Thomas1983 V1 Integray L27 Cycling Team  00:14:02.000:00:4841,85
1050Stráník Josef1972 V2 SK TESAŘI OSÍK  00:14:03.800:00:5041,76
1139Zajíc Petr1968 V2 CykloPokr Pardubice  00:14:04.000:00:5041,76
127Kwiecien Pavel1983 V1 TJ Jiskra Jaroměř Potocký  00:14:05.900:00:5241,66
1331Kočí Jan1988 MA SK Žamberk Tessuti sport  00:14:12.000:00:5841,36
1470Hnilička Lubomir1987 MA Cycli.cz  00:14:16.000:01:0241,17
1538Marek Radek1978 V1 Carla.Kupkolo.cz  00:14:17.600:01:0441,09
168Katera Martin1977 V1 Hradec Králové  00:14:21.100:01:0740,93
1733Čáp Lukáš1984 V1 HSK cycling team  00:14:27.900:01:1440,61
1880Moravec Pavel1980 V1 TriClub Dobruška  00:14:29.000:01:1540,55
1910Ptáček Ondřej1976 V1 sobotkasport.cz  00:14:32.500:01:1940,39
2041Zajíc Martin1997 MU   00:14:33.600:01:2040,34
2181Fišar Petr1984 V1 Hradecký Spinning Klub  00:14:36.100:01:2240,23
2234Dubský Marek1991 MA Pardubice  00:14:46.000:01:3239,78
2340Vrbka Tomáš1965 V2 Cyklo ATOM  00:14:50.000:01:3639,6
2426Hauf Jan1971 V2 SK tesaři Osík  00:14:55.600:01:4239,35
2515Palguta Roman1977 V1 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou  00:14:56.000:01:4239,33
2657Chmelař Aleš1971 V2 Sadová  00:15:04.700:01:5138,95
2727Volný Matěj2008 KAD CK Pardubice  00:15:09.400:01:5538,75
2843Vejběra Marek2007 JR Ghost Team  00:15:10.100:01:5638,72
2976Šatný Radek1972 V2 Cyklo Tony  00:15:23.000:02:0938,18
3077Janoušek Tomáš2005 MU CYKLOPROFI GOLD FREN  00:15:23.000:02:0938,18
3166Bendl Jaroslav1956 V3 Cyklo Bendl zs.  00:15:28.900:02:1537,94
322Frýzl Martin1972 V2 TJ Jiskra Jaroměř Potocký  00:15:29.600:02:1637,91
3325Sejkora Josef1971 V2 Rychnov  00:15:30.900:02:1737,86
3417Kadlec Petr2000 MU JKF Jaroměř  00:15:32.800:02:1937,78
3579Hroneš Patrik1970 V2 Carla kupkolo  00:15:34.600:02:2137,71
3663Slavíček Ondřej1991 MA SCP Pardubice  00:15:38.600:02:2537,55
3755Veitová Monika1985 ZA Cyklotrénink F. Trkal  00:15:46.300:02:3237,24
3851Roček Martin1970 V2 BIKE FREAKS HOLICE  00:15:54.000:02:4036,94
3935Prešek Zbyněk1977 V1   00:15:54.800:02:4136,91
4064Dušánek Matyáš2006 JR TRI CLUB Dobruška  00:16:02.100:02:4836,63
4173Veselka Zdeněk1974 V2 HSK cycling team  00:16:11.500:02:5836,28
4224Štarman Michal1990 MA   00:16:19.700:03:0635,97
4361Janeček Tomáš1970 V2 Bianchi fans  00:16:30.200:03:1635,59
4428Volný Jiří1981 V1 Pardubice  00:16:41.900:03:2835,17
459Lederer Vladimír1962 V3 Cyklo RD  00:17:03.600:03:5034,43
4642Vejběra Jan1966 V2 Mojekolo  00:17:04.600:03:5134,4
4714Mojžíš Libor1968 V2 TJ Sokol Žernov  00:17:08.700:03:5534,26
4874Klár Matyáš2011 Z2 Hradecký Spinning Klub  00:17:15.300:04:0134,04
496Kot Jozef1979 V1 BB Com Cycling Team  00:17:28.200:04:1433,62
5071Ryndová Marie2009 KAD Hradec Králové  00:17:29.400:04:1533,58
5123Slabá Gabriela1979 ZB Carla.Kupkolo.cz  00:17:40.700:04:2733,22
5218Tylšová Daniela1978 ZB Loko Trutnov Triatlon  00:17:40.800:04:2733,22
5330Mamiňák Jan2001 MU Unikovo MTB team  00:17:50.200:04:3632,93
5459Voňka Jiří1954 V3 carlakupkolo Dvůr Králové n.L  00:17:51.300:04:3732,9
5568Vlk Ivan1968 V2 Hostiné  00:18:02.100:04:4832,57
5613Černík Jiří1989 MA TriClub Dobruška  00:18:09.200:04:5532,36
5756Vít Zdeněk1962 V3 SaV Hradec Králové  00:18:11.500:04:5832,29
583Vinšálková Tereza1978 ZB Hradecký Spinning Klub  00:18:13.600:05:0032,23
5932Piech Radovan1976 V1   00:18:30.900:05:1731,72
6012Piechová Petra1976 ZB TJ Sokol Žernov  00:18:44.900:05:3131,33
6122Zilvar Zdeněk1956 V3 Sobotkasport Dobruska  00:18:48.000:05:3431,24
6267Suchánek Adrian2010 Z2 S-Sport MTB team  00:18:50.200:05:3631,18
6375Klárová Michaela1978 ZB Hradecký Spinning klub  00:19:14.900:06:0130,52
6449Ročková Romana1970 ZB BIKE FREAKS HOLICE  00:19:18.600:06:0530,42
6521Linhart Milan1964 V3 ACC Jakub  00:19:43.500:06:3029,78
6611Jiránek Jaroslav1948 V3 TJ Sokol Žernov  00:20:05.100:06:5129,24
675Kot Jan2011 Z2 BB Com Cycling Team  00:20:19.700:07:0628,89
684Sedláček Maxmilián2010 Z2 SSport MTB team  00:20:29.900:07:1628,65
6962Jedlička Petr1956 V3 HSK cycling team  00:20:34.400:07:2028,55
7036Školník Ivan1945 V3 Triclub Dobruška  00:21:22.900:08:0927,47
7182Mirzanics Peter1996 MU   00:21:53.000:08:3926,84
7269Klícha Karel1946 V3 TriClub Dobruška  00:22:04.500:08:5126,61
7329Andršová Kateřina1965 ZB TriClub Dobruška  00:24:18.900:11:0524,16
7448Palguta Matěj2016 Z1 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou  00:26:08.300:12:5422,47
7572Volná Barbora2013 Z1 Pardubice  00:27:57.000:14:4321,02
761Hnilička Antonín2017 Z1   00:29:17.400:16:0320,05
7747Palgutová Zita2014 Z1 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou  00:30:18.700:17:0519,38
7846Palguta Alois2018 Z1 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou  00:37:07.700:23:5415,82
7960Čáp Štěpán2018 Z1 HSK cycling  00:38:07.600:24:5415,41


Partneři závodu

stop-time.cz

Sportovní časomíra, výsledkový servis: www.stop-time.cz