Silniční časovka Opočno - Elektrokola Dobruška 2024 Výsledky - kategorie Výsledky - tratě stop - time.cz



Silniční časovka Opočno - Elektrokola Dobruška - výsledky celkové, dle tratí

Celkový počet závodníků: 61

19.05.2024

TRI CLUB Dobruška z.s.

triclub.dobruska.cz


Logo pořadatel

Trať: Broumar-Trnov-Zádolí, délka trati: 5,2 km

pořadí st.č. jméno ročníkkategorie oddíl časztrátarychlost
1101Hnilička Antonín2017 Z1   00:17:17.000:00:0018,05
2109Palgutová Zita2014 Z1 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou  00:17:22.000:00:0517,97
3105Volná Barbora2013 Z1 Pardubice  00:19:08.000:01:5116,31
4108Palguta Alois2018 Z1 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou  00:22:56.000:05:3913,6
5113Vítová Emilly2016 Z1 Kounov  00:27:40.000:10:2311,28


Trať: Broumar-Trnov-Záhornice, délka trati: 6,8 km

pořadí st.č. jméno ročníkkategorie oddíl časztrátarychlost
1106Karajanis Nikos2011 Z2 Niko on bike racing team  00:13:59.000:00:0029,18
2110Hanušová Aneta2010 Z2 BB com cycling team  00:15:38.000:01:3926,1
3111Malířová Maru2010 Z2 GHOST Junior Team  00:16:02.000:02:0325,45
4107Kot Jan2011 Z2 BB Com Cycling Team  00:16:04.000:02:0525,39
5102Dvořáková Barbora2012 Z2 INDIGO cycling team RK  00:20:10.000:06:1120,23
-104Vodičková Dorota2012 Z2 Hoštice  Nedokončil0,68


Trať: Broumar-Trnov-Houkovice-Voběrady-Záhornice, délka trati: 11,6 km

pořadí st.č. jméno ročníkkategorie oddíl časztrátarychlost
128Stiblík Marek2007 JR BB Com Cycling Team  00:17:57.300:00:0038,76
236Rous Martin2009 KAD BB Com Cycling Team  00:18:30.700:00:3337,6
335Škoda Petr1983 V1 INS Bike Team  00:18:32.100:00:3437,55
448Zaňka Jakub2007 JR Dlouhá Ves  00:18:33.600:00:3637,5
550Kábrt Kryštof2007 JR BB Com Cycling team  00:18:36.100:00:3837,41
611Bako Josef1985 MA KUPKOLO.CZ  00:18:38.100:00:4037,35
743Malíř Jan1980 V1 GHOST Team  00:18:59.800:01:0236,64
827Marek Radek1978 V1 Carla.Kupkolo.cz  00:19:03.100:01:0536,53
910Ptáček Ondřej1976 V1 sobotkasport.cz  00:19:46.800:01:4935,19
1033Fejk Lukáš1988 MA Carla.kupkolo.cz  00:19:53.100:01:5535
1123Vejběra Marek2007 JR Ghost  00:19:55.800:01:5834,92
1224Volný Matěj2008 KAD CK Pardubice  00:20:09.600:02:1234,52
1339Zajíc Petr1968 V2 CykloPokr Pardubice  00:20:14.700:02:1734,38
1430Dubský Marek1991 MA Pardubice  00:20:19.300:02:2134,25
1513Kwiecien Pavel1983 V1 TJ Jiskra Jaroměř Potocký  00:20:20.100:02:2234,22
1651Burýšek Jan1988 MA TriClub Dobruška  00:20:43.200:02:4533,59
1718Kratochvíl Tomáš1981 V1 Nové Město nad Metují  00:20:45.000:02:4733,54
1849Palguta Roman1977 V1 INDIGO cycling team RK  00:20:46.700:02:4933,49
1940Vrbka Tomáš1965 V2 Cyklo ATOM  00:20:47.700:02:5033,47
2017Kysilková Anežka2007 JK BB Com Cycling Team  00:20:50.000:02:5233,41
2114Nejedlý Lukáš2008 KAD BB COM Cycling Team  00:20:54.100:02:5633,3
2241Zajíc Martin1997 MU CykloPokr Pardubice  00:21:14.800:03:1732,76
2346Roček Martin1970 V2 BIKE FREAKS HOLICE  00:21:22.200:03:2432,57
2426Sejkora Josef1971 V2 Rychnov  00:21:32.100:03:3432,32
251Prešek Zbyněk1977 V1 Moravany  00:21:54.900:03:5731,76
262Frýzl Martin1972 V2 TJ Jiskra Jaroměř Potocký  00:22:01.100:04:0331,61
2719Křivanec Karel2001 MU Rafkarna IDEA cycling team  00:22:03.200:04:0531,56
2816Karajanis Petr1976 V1 Niko on bike racing team  00:22:06.800:04:0931,47
2938Zítko David1959 V3 Elkov  00:23:24.400:05:2729,73
3025Volný Jiří1981 V1 Pardubice  00:24:04.800:06:0728,9
317Pilnáček Radek1977 V1 HSK cycling team  00:24:14.400:06:1728,71
3221Vejběra Jan1966 V2 Mojekolo  00:24:26.700:06:2928,47
3334Voňka Jiří1954 V3 carlakupkolo Dvůr Králové n.L  00:24:39.900:06:4228,22
3422Slabá Gabriela1979 ZB Carla.Kupkolo.cz  00:24:59.700:07:0227,85
3532Vít Zdeněk1962 V3 SAV Hradec Králové  00:25:02.300:07:0427,8
369Mojžíš Libor1968 V2 TJ Sokol Žernov  00:25:32.100:07:3427,26
3737Černík Jiří1989 MA TriClub Dobruška  00:25:35.400:07:3827,2
386Holeček Milan1966 V2 Team Delfín Lhota pod Libčany  00:26:03.600:08:0626,71
3912David Václav1974 V2 Smiřice  00:26:04.000:08:0626,7
4031Zilvar Zdeněk1956 V3 Sobotkasport Dobruška  00:26:07.100:08:0926,65
413Vinšálková Tereza1978 ZB Hradecký Spinning Klub  00:26:19.400:08:2226,44
4215Černíková Kateřina1989 ZA Cyklo Tony  00:27:25.000:09:2725,39
4342Ročková Romana1970 ZB BIKE FREAKS HOLICE  00:28:38.400:10:4124,3
448Jiránek Jaroslav1948 V3 TJ Sokol Žernov  00:29:49.300:11:5123,34
4547Křoustek Karel1948 V3 SKI Skuhrov nad Bělou  00:30:29.800:12:3222,82
4645Školník Ivan1945 V3 Triclub Dobruška  00:30:37.200:12:3922,73
475Hepnarová Lenka1965 ZB TriClub Dobruška  00:33:03.300:15:0521,06
484Andršová Kateřina1965 ZB TriClub Dobruška  00:33:14.000:15:1620,94
4944Klícha Karel1946 V3 Triclub Dobruška  00:34:31.200:16:3320,16
5029Lehká Lucie2007 JK BB Com Cycling Team  00:43:15.100:25:1716,09


Partneři závodu

stop-time.cz

Sportovní časomíra, výsledkový servis: www.stop-time.cz