Časovka Pohoří – Jízdní kola Libra – Memoriál Jana Lamicha - výsledky celkové, dle kategorií
Celkový počet závodníků: 86
09.08.2020
TRI CLUB Dobruška z.s.
triclub.dobruska.cz/
Z1 - Žáci I
(5 - 11 let; ročník 2015 - 2009) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 101 | Dvořáková Aneta | 2009 | Indigo cycling team RK | 00:22:01.0 | 26,68 | |
2 | 84 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasicky cyklo tým | 00:23:04.3 | 00:01:03 | 25,46 |
3 | 81 | Řízková Veronika | 2009 | Indigo cycling team RK | 00:23:23.1 | 00:01:22 | 25,12 |
4 | 77 | Heřmanová Ráchel | 2011 | Indigo cycling team RK | 00:33:57.0 | 00:11:56 | 17,3 |
Z2 - Žáci II
(12 - 14 let; ročník 2008 - 2006) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | Matoulek Jiří | 2006 | Apache Loko Trutnov | 00:15:59.8 | 36,72 | |
2 | 62 | Kulveit Tobiáš | 2006 | Carla.Kupkolo.cz | 00:17:21.7 | 00:01:21 | 33,83 |
3 | 76 | Heřman Jáchym | 2008 | Indigo cycling team RK | 00:22:54.6 | 00:06:54 | 25,64 |
KA - Kadeti
(15 - 16 let; ročník 2005 - 2004) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 | Šimek Filip | 2005 | CykloBendl | 00:15:51.0 | 37,06 | |
2 | 32 | Malý Martin | 2004 | Hostinné | 00:17:14.4 | 00:01:23 | 34,07 |
JR - Junioři
(17 - 18 let; ročník 2003 - 2002) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | Morávek Roman | 2002 | Sk Špindl | 00:14:15.3 | 41,21 | |
2 | 22 | Kollár David | 2002 | HSK Cycling team | 00:15:26.7 | 00:01:11 | 38,03 |
3 | 58 | Makovský Matyáš | 2003 | starwars | 00:15:28.2 | 00:01:12 | 37,97 |
MU - Muži
(19 - 29 let; ročník 2001 - 1991) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | Hauf Jan | 1999 | Indigo cycling team RK | 00:13:45.5 | 42,69 | |
2 | 67 | Horák Dominik | 2001 | Rafkarna Idea cycling team | 00:14:05.1 | 00:00:19 | 41,7 |
3 | 75 | Tindel Štěpán | 2001 | led-expert.cz | 00:14:35.9 | 00:00:50 | 40,24 |
4 | 70 | Petrnoušek Dominik | 1999 | Cykloprofi Goldfren | 00:14:51.5 | 00:01:05 | 39,53 |
5 | 87 | Slavíček Ondřej | 1991 | SCP Pardubice | 00:15:12.0 | 00:01:26 | 38,64 |
6 | 21 | Kopecký Václav | 1991 | #Tempaři | 00:15:43.2 | 00:01:57 | 37,37 |
7 | 82 | Sobotka Pavel | 1998 | Nový Hrádek | 00:17:32.7 | 00:03:47 | 33,48 |
MA - Masters
(30 - 39 let; ročník 1990 - 1981) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 11
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | Bako Josef | 1985 | KUPKOLO.CZ | 00:13:21.1 | 43,99 | |
2 | 73 | Čáp Lukáš | 1984 | Hsk cycling team | 00:13:37.9 | 00:00:16 | 43,09 |
3 | 17 | Kwiecien Pavel | 1983 | TJ Jiskra Jaroměř | 00:13:46.5 | 00:00:25 | 42,64 |
4 | 4 | Kratochvíl Tomáš | 1981 | Team CykloTrener | 00:14:03.0 | 00:00:41 | 41,81 |
5 | 30 | Klícha Martin | 1988 | Rafkarna IDEA Cycling Team | 00:14:04.7 | 00:00:43 | 41,72 |
6 | 74 | Martin Jiří | 1990 | Náchod | 00:14:20.6 | 00:00:59 | 40,95 |
7 | 53 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning Klub | 00:14:30.3 | 00:01:09 | 40,49 |
8 | 1 | Dražan Tomáš | 1988 | Sdružení Dobrovolných Holičů Pivín | 00:14:32.9 | 00:01:11 | 40,37 |
9 | 65 | Čegan Jakub | 1982 | Cyklotrener.com | 00:14:40.1 | 00:01:18 | 40,04 |
10 | 33 | Vaněk Vladimír | 1983 | Hsk cycling team | 00:14:52.7 | 00:01:31 | 39,48 |
11 | 55 | Hoško Petr | 1987 | Hradecký Spinning Klub | 00:16:32.5 | 00:03:11 | 35,51 |
V1 - Veteráni I
(40 - 49 let; ročník 1980 - 1971) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 22
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Štefan Jan | 1976 | Úvaly | 00:13:00.6 | 45,15 | |
2 | 3 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:13:23.5 | 00:00:22 | 43,86 |
3 | 49 | Katera Martin | 1977 | Hradec Králové | 00:13:25.8 | 00:00:25 | 43,73 |
4 | 78 | Škopek Adam | 1979 | Jiskra Jaroměř | 00:13:26.4 | 00:00:25 | 43,7 |
5 | 20 | Němeček Josef | 1978 | CSC Klub Český Brod | 00:13:30.0 | 00:00:29 | 43,51 |
6 | 60 | Stráník Josef | 1972 | Tesaři Osík | 00:13:35.2 | 00:00:34 | 43,23 |
7 | 52 | Tindel Petr | 1972 | led-expert.cz | 00:13:38.9 | 00:00:38 | 43,04 |
8 | 44 | Černý Petr | 1977 | Cycli.cz Team | 00:13:40.7 | 00:00:40 | 42,94 |
9 | 26 | Jílek František | 1971 | Cycli.cz Team | 00:13:47.7 | 00:00:47 | 42,58 |
10 | 10 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:14:10.9 | 00:01:10 | 41,42 |
11 | 9 | Prešek Zbyněk | 1977 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:14:41.9 | 00:01:41 | 39,96 |
12 | 23 | Hauf Jan | 1971 | Indigo cycling team RK | 00:14:46.9 | 00:01:46 | 39,74 |
13 | 34 | Procházka Vít | 1980 | Cycli.cz Team | 00:14:51.8 | 00:01:51 | 39,52 |
14 | 64 | Komberec Aleš | 1979 | Hradecký Spinning Klub | 00:14:54.8 | 00:01:54 | 39,38 |
15 | 7 | Křoustek Martin | 1978 | Ferodo Racing | 00:15:02.0 | 00:02:01 | 39,07 |
16 | 25 | Sejkora Josef | 1971 | Rychnov nad Kněžnou | 00:15:13.5 | 00:02:12 | 38,58 |
17 | 42 | Frýzl Martin | 1972 | TJ Jiskra Jaroměř | 00:15:17.5 | 00:02:16 | 38,41 |
18 | 5 | Tondr Martin | 1972 | Bike Freaks | 00:15:23.0 | 00:02:22 | 38,18 |
19 | 69 | Všetička Zdeněk | 1972 | TriClub Dobruška | 00:15:38.1 | 00:02:37 | 37,57 |
20 | 6 | Koreček Richard | 1976 | Nepasicky cyklo tým | 00:15:57.2 | 00:02:56 | 36,82 |
21 | 79 | Hájek Tomáš | 1974 | Malšova Lhota | 00:16:06.3 | 00:03:05 | 36,47 |
22 | 54 | Řízek Pavel | 1980 | Indigo cycling team RK | 00:16:40.8 | 00:03:40 | 35,21 |
V2 - Veteráni II
(50 - 59 let; ročník 1970 - 1961) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 13
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Zajíc Petr | 1968 | Cyklopokr Pardubice | 00:13:56.0 | 42,16 | |
2 | 14 | Nejl Martin | 1966 | Hradecký Spinning klub | 00:14:01.5 | 00:00:05 | 41,88 |
3 | 31 | Vrbka Tomáš | 1965 | Cyklo Atom | 00:14:12.6 | 00:00:16 | 41,34 |
4 | 61 | Bosák Aleš | 1968 | D2mont cycling team | 00:14:27.4 | 00:00:31 | 40,63 |
5 | 85 | Ducháč Michal | 1968 | BKL Machov | 00:15:14.2 | 00:01:18 | 38,55 |
6 | 50 | Švestka Vladislav | 1967 | Cyklokros Milovice | 00:15:17.4 | 00:01:21 | 38,41 |
7 | 80 | Gabriel Aleš | 1965 | Týniště nad Orlicí | 00:15:21.7 | 00:01:25 | 38,24 |
8 | 19 | Mojžíš Libor | 1968 | HSK Hradec Králové | 00:15:45.8 | 00:01:49 | 37,26 |
9 | 2 | Lederer Vladimír | 1962 | Cyklo RD Pardubice | 00:15:50.5 | 00:01:54 | 37,08 |
10 | 12 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfín Lhota pL | 00:15:56.9 | 00:02:00 | 36,83 |
11 | 47 | Mervart Václav | 1970 | Triclub Dobruška | 00:16:44.0 | 00:02:48 | 35,1 |
12 | 38 | Koblasa Jiří | 1965 | Carla.kupkolo.cz | 00:17:01.3 | 00:03:05 | 34,51 |
13 | 48 | Hofman Oldřich | 1963 | TRI CLUB Dobruška | 00:18:39.0 | 00:04:43 | 31,49 |
V3 - Veteráni III
(60 - 99 let; ročník 1960 - 1921) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 12
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | Holas Jiří | 1958 | TJ Lokomotiva Nymburk | 00:14:12.7 | 41,33 | |
2 | 37 | Vomáčko Petr | 1953 | TJ Lokomotiva Nymburk | 00:15:16.7 | 00:01:04 | 38,44 |
3 | 13 | Bolehovský Vladimír | 1956 | INDIGO CYCLING TEAM R.K. | 00:15:27.8 | 00:01:15 | 37,98 |
4 | 16 | Doležal Luboš | 1954 | Cyklotony | 00:15:46.0 | 00:01:33 | 37,25 |
5 | 66 | Slabý Jiří | 1956 | CTM Silvini RH Sport | 00:15:59.0 | 00:01:46 | 36,75 |
6 | 40 | Zítko David | 1959 | elkov | 00:16:00.6 | 00:01:47 | 36,69 |
7 | 68 | Škopek Karel | 1953 | HEC Jarton Jaroměř | 00:16:54.2 | 00:02:41 | 34,75 |
8 | 63 | Jedlička Petr | 1956 | HSK cycling team | 00:17:43.7 | 00:03:31 | 33,13 |
9 | 56 | Zilvar Zdeněk | 1956 | Sobotkasport Dobruška | 00:18:35.5 | 00:04:22 | 31,59 |
10 | 83 | Klícha Karel | 1946 | TriClub Dobruška | 00:19:37.1 | 00:05:24 | 29,94 |
11 | 86 | Ptáček Josef | 1945 | TriClub Dobruška | 00:21:15.7 | 00:07:03 | 27,63 |
- | 28 | Klíma Zdeněk | 1955 | AK OLYMP Brno | Nedokončil |
ZA - Ženy
(19 - 39 let; ročník 2001 - 1981) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | Simonová Monika | 1985 | Cyklotrénink F. Trkal | 00:14:40.1 | 40,04 | |
2 | 18 | Sabovová Michaela | 1986 | Pardubice | 00:17:14.7 | 00:02:34 | 34,06 |
3 | 8 | Glaserová Veronika | 1989 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:17:52.9 | 00:03:12 | 32,85 |
ZB - Ženy masters
(40 - 99 let; ročník 1980 - 1921) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 72 | Vinšálková Tereza | 1978 | Hradecký Spinning Klub | 00:15:48.7 | 37,15 | |
2 | 71 | Klaudová Jana | 1973 | Polom | 00:16:33.0 | 00:00:44 | 35,49 |
3 | 43 | Kábrtová Jitka | 1971 | Sokol Studnice | 00:17:16.8 | 00:01:28 | 33,99 |
4 | 46 | Kombercová Renata | 1974 | Triclub Dobruška | 00:18:11.8 | 00:02:23 | 32,28 |
5 | 36 | Andršová Kateřina | 1965 | TRI Club Dobruška | 00:19:10.7 | 00:03:21 | 30,63 |
6 | 11 | Holečková Zdena | 1953 | Team Delfín Lhota pL | 00:26:32.5 | 00:10:43 | 22,13 |